Přejít na obsah

Podkategorie

  1. Motor 1.0 TSI

    Motor 1.0 TSi o výkonu 70 kW/95 k85 kW/115 k

    784
    příspěvků
  2. Motor 1.5 TSI

    1.5 TSi o výkonu 110 kW/150 k

    434
    příspěvků
  3. Motor 1.6 TDI

    1.6 TDi o výkonu 85 kW/115 k

    446
    příspěvků
  4. Motor 1.0 G-TEC

    V průběhu roku 2019 bude následovat motor 1.0 G-TEC o výkonu 66 kW (90 koní) s pohonem na ekologický zemní plyn (CNG)

    18
    příspěvků

14 témat v tomto fóru

    • 1 odpověď
    • 462 zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 857 zobrazení
    • 21 odpovědí
    • 5,8k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 2,7k zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 3,6k zobrazení
  1. Spojka 6q 81kW

    • 3 odpovědi
    • 1,3k zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 1,9k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 7,3k zobrazení
  2. DSG spokojenost

    • 9 odpovědí
    • 4,4k zobrazení
  3. Jazda na výpary

    • 15 odpovědí
    • 2,1k zobrazení
    • 13 odpovědí
    • 8,1k zobrazení
  4. Úpravy motorů

    • 2 odpovědi
    • 5,3k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 2,1k zobrazení
  5. Tuhá jednička

    • 1 odpověď
    • 2,3k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Tak jsme to vyzvednul ze servisu, a závada rovnou mrkla na technika co mi to vezl z parkoviště. Samozřejmě jsem neplatil nic.  Takže nakonec jen pozitiva, dal jsem si krásný kardio 7 km ze servisu po odevzdání a 7 km do servisu pro vyzvednutí a umyli mi zadarmo auto. No a ještě mě čeká kardio dvakrát na druhej pokus, jenže příští tejden mám dlouhou cestu, tak budu zase dva tejdny jezdit s chybovou hláškou. Aspoň to nemá oranžovou ikonku na tachometru, z toho bych byl nervózní. 
    • @r_e_n_e ano originál ve škodovce čísla dílu:3V9 827 931                  3V9 827 932 cena za kus 2160kč  
    • @Petr Svetr takže je to tak, jak jsi psal....tedy že ji dostaneš za těch podmínek, ale jak jsem psal tomu známému řekli, že nemá nárok, že virtuální pedál přišel z výroby již deaktivovaný a že je to jen pro ty, co je jim dodatečně deaktivovaný při svolávačce,která probíhá..to je tedy dle tebe blbost ? nebo to špatně chápu ?
    • @ski1961 ano, to máš pravdu, ten dopis je známý, ale bohužel je to historie... aktuální realita je jiná a to, taková jak jsem psal, ten nový přípis jsem také viděl, takže není to žádná "vyčůranost dealera", ten je z toho sám nešťastný, protože ta změna v užití vaučru vytváří nepokojené zákazníky.
×
×
  • Vytvořit nový...