Přejít na obsah

CITIGOe iV

ŠKODA CITIGOe iV začíná 124 let po založení společnosti nová éra automobilky ŠKODA AUTO. Tento čtyřmístný mini vůz je první sériově vyráběný vůz ŠKODA, který je výhradně poháněn elektromotorem o výkonu 61 kW.


11 témat v tomto fóru

  1. Nabíjení - Citigo iV 1 2

    • 43 odpovědí
    • 15,2k zobrazení
  2. CITIGOe iV 1 2 3 4 18

    • 425 odpovědí
    • 90,3k zobrazení
  3. Dojezd a spotřeba

    • 18 odpovědí
    • 8k zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 4,7k zobrazení
  4. Wallbox

    • 11 odpovědí
    • 5,7k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 1,8k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 538 zobrazení
  5. Servis, garanční prohlídky

    • 5 odpovědí
    • 6,6k zobrazení
  6. Chyby Citigo iV

    • 0 odpovědí
    • 1,1k zobrazení
  7. Kódování

    • 2 odpovědi
    • 1,6k zobrazení
  8. Skoda Connect v elektrickom Citigo

    • 8 odpovědí
    • 5,3k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Kosti jsem prozatím na každém autě, teda aspoň jednu musel vždycky řezat. Jak se vymačká pouzdro, nebo ta kulička, tak se to protáčí a nejde to jinak. Kdysi tam byly plošky na tenký klíč, ten mám ještě někde v garáži. Ta dírka na imbus je vynález za všechny prachy. Je to nejspíš jen na montáž, ať to jde dotáhnout. 
    • doporučuji prohřát matici kosti horkovzdušnou pistolí , pak stříknout závit olejem, opravdu jen závit , a pak otáčku povolit, dotáhnout, a opakovat. Mě to šlo povolit. Pokud jsou na autě kosti již nějakej rok a auto stojí  pořád venku , tak to nemusí zabrat, ale za zkoušku to stojí. 
    • Spousta lidí bude řešit jen originální brzdy. Jednak mají auto ještě v záruce, takže si nedovolí dát něco jiného a druhak mají (v tomto případě falešný) pocit, že originál je nejlepší.
    • Také dnes - Orlen Karlovarská ul. Praha  
    • Ahoj, koupil jsem páčku na Octavii 1 na Ali a přišla bez návodu. Jen jeden dotaz... Jediný drát, který nemá koncovku (mám ho černý) je má opravdu připojit na + v pojistkové skřínce..? Čekal bych tam právě kostru, jako na signál... I barva by seděla na mínus... Barvy mám bílá, žlutá, červená, modrá a ta černá... Předpokládám ws = bílá pin 9, sw = černá, ge = žlutá pin 3, ro = červená pin 2... Dík za odpovědi.
×
×
  • Vytvořit nový...