Jump to content

Elektrika

Sign in to follow this  

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika Kabeláž, klima, topení, el.spotrebiče, alternátor, centrál, alarmy, GSM+GPS, VAG, airbagy, parkasistenty.....

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• to né, zasloužím si nový kousek, vždyť Octavka je 02/2017, a i když tvoje zkušenost se Supem je pro mě varování a manželka zakázala Arteona, resp cokoli jiného než Škoda a vzhledem k tomu, že se O IV opozdí, hybridy jsou v nedohlednu, bude mezikrokem S3 FL...    jen jsem nepochopil tu červenou zeměkouli.... internet z vložené sim jede, Škoda Connect také a stále svítí červená a přes ní je bílé autíčko se symbolem cíle [F], když sim ze slotu vyndám je zeměkoule stále červená, jen zmizne autíčko...  
      • jj, jen servisním zásahem, je k tomu potřeba diagnostika pro provedení tzv. zpětné dokumentace...   tak se obrať na servis, pokud se závada projeví, aktualizují ti zdarma.... mě by také zaktualizovali, ale přišel bych o zobrazení videa za jízdy a to jsem nechtěl....  
      • Ahoj.. vcera som bol u kamosa ktory ma drlphi diagnostiku a vybehla chyba p2169 vraj chybna lamba.. a potom tie klapky.. dnes skm to mal napichnute na vcds a tam ziadnu lambdu neukazkvalo iba tie klapky takze neviem.. co sa tyka zistenia regeneracie.. priatelku mam cca 15km dalej z mesta takze za ten cas chodievam vzdy v manuale na 5st od 2000 do 2500 otacok vzdy.. vzdy teda zastihnem regeneraciu ci uz idem k nej a pred domom zastavim.. alebo idem odnej domesta.. takze viem ze regeneruje.. a pokial jazdis dlhe trasy po dialnici tak si to absolutne vsimat nemusis 
      • Tak ještě dodělat virtuální panel a necháš stát face S3 v servise...
      • Tu páčku, co máš, tak je originál. Když si lidi začali dodělávat tempomaty, tak se tam kvůli úspoře dvala páčka.... a myslím, že to bylo právě z oktávky (a nebo ze superbu?) - ta totiž stála jen pětikilo (originál byla 2000+). Podle mě se oktávka a fabia liší jen kabeláží. A páčka je stejná. V každém případě se dá koupit i na Fabii: https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/bea300002-tempomat-de-7851.html?fbclid=IwAR0O07bSdriP9MJfqklvNejLNqocoIuzJJe-PbtvhrKa_ZqHVq159liZ0tY   Mělo by to jít prohodit kus za kus.