Jump to content

Podvozek

Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Start the first topic

• Aktuální příspěvky

• Vyzkoušejte, 5.5.beta 9 apk Carista.ver.5.5.beta-9.(build.550009)_PRO.apk
    • Mohl by mi to někdo vysvětlit na které piny co připojit nebo je to jedno?
    • Presne tak, je tam monitorovana baterka. Tym ju uplne zblbnes. Precitaj si navod k autu
    • Po rozborce SM po 250tkm karbon jen u čtvrtého válce, kompresní tlaky v normě ( 7- 11,5bar), naměřený výkon vyšší, na motor nebylo sáhnuto ( dle výpisu aut. servisu ( mohl se v tom ale hrabat nějaký garážista).  
    • @_Denis_ Ano, ale to si dovolíš, protože své auto znáš, i u toho elektro ujedeš něco při 0% a dojezdu 0km (kolem 10-15km, což stejně jako u spalováku odpovídá cca 5% reálného dojezdu na nádrž (800km vs. 300km)). Na druhou stranu když si to auto jen půjčíš, tak si nemůžeš být jistý, jestli ten ukazatel odpovídá (třeba u Scenicu kterým jsem kdysi jezdil to při 80km dojezdu přestalo ukazovat a po dalších cca 30km to začalo kuckat), možná by to dal, ale kdo ví. Stejně tak když svítí rezerva, tak nezávislé topení nebude fungovat ani u spalováku, říkám, nechci obhajovat elektro, přiznávám, že se mi to líbí, ale né jako globální náhrada, jen jako alternativa. Nicméně prostě když dochází palivo, je to dle mého vždy chyba řidiče, a né auta (ať už jede na cokoli), toť vše. Ale ať se vrátíme k tématu, tak dojezd na dálnici (v létě) nevypadá uplně zle:  
  • Create New...