Přejít na obsah

ENYAQ iV 60 (62 kWh)

Motor o výkonu 132 kW, Zrychlení za 8.9 s na 100 km/h a Max. rychlost 160 km/h


0 témat v tomto fóru

V tomto fóru zatím není žádné téma.

Založit první téma


  • Aktuální příspěvky

    • Buď je to jako obvykle dočasný stav související s náběhem FL nebo možná fleetovou lakovnu už kuchnou úplně. Superb se montuje na Slovensku, u jiných modelů zvláštní lakování při generační obměně ani nenaběhlo. Přece je potřeba "redukovat komplexitu". Takže se budou vydávat cynické PR články o podpoře rozmanitosti, ale barvy budou za chvilku tři..
    • Zdarec,   takže tlumiče vymenené komplet aj s horným uložením origo Škodovácke a výsledok…..žiaden.   Takže vymenené bolo: - obe poloosy - nové kola Proton 18” - nové pneu už 3 sada - všetké ložiská komplet s nábojom - predné a zadné tlmiče s horným uložením a dorazmi   Geometria TIP TOP znovu.   Takže menim funkčné diely za funkčné. V servise nevedia čo dalej…   Ďalší postreh keď idem po parkovisku napr. keď hladam miesto 10km/h tak citim ako keby “hadzalo-trepalo” jemne s autom do strany. Tazko identifikovat odkial to ide. Podvozok pevny. Po výmene tlmičov mam pocit ze to je citit este viac.           
    • Není ani v ceníku (minulý měsíc bylo) a ani prodejce ho pro FL nemá v nabídce.
    • Zdravím, mám v plánu montovat do auta high kameru která byla již namontovaná v jiném autě, zajimalo by mě jestli bude po montaži do mého auta hlásit nějakou chybu nebo zda bude nutná ještě kalibrace když už byla jednou namontovaná nebo bude pouze stačit dokodovat přes VCDS a to je vše? Díky za odpovědi
    • Ahoj Mam SIII a mel bych dva dotazy. 1. Tempomat jsem aktivoval takze v nabidce jsou oba. Adaptivni a normalni.     Lze prehodit poradi,aby se pri aktivaci tempomatu zapnul vzdy normalni a ne adaptivni? 2. Navigace. Mam z vyroby a kdyz prepnu mapu do budiku,tak mapa neukazuje omezeni rychlosti.(130)    Lze nastavit pres VCDS tak aby znacka omezeni rychlosti byla i v budikach?   Dekuji za pomoc    
×
×
  • Vytvořit nový...