Jump to content

Škoda OCTAVIA I, II, III a IV

Forums

 1. Hospoda

  Pokec

  228.1k
  posts
 2. 188.2k
  posts
 3. 158.9k
  posts
 4. Octavia III

  The OCTAVIA is the most versatile model in the ŠKODA range, available as a practical liftback or the even more spacious estate. You can choose a petrol or diesel engine, manual or automatic transmission, and front- or all-wheel drive.

  60.5k
  posts
 5. Octavia IV

  Even better, more spacious, safer, more connected and more emotive than ever: with the launch of the fourth generation of its bestseller, ŠKODA has reached new dimensions. 

  5.6k
  posts


 • Aktuální příspěvky

  • A něco z Prahy.  Navštívili zme spoustu vyhlídek a byl tam boží klid.  Žižkovskej vysílač  Prašná brána  Malostranská mostecká věž Staroměstská mostecká věž Staroměstská radnice - věž Kopule národního muzea - fakt nádhera Zvonice u sv. Mikuláše s pozorovatelnou StB Novomlýnská vodárenská věž  
  • Nechcem sa nikoho dotknúť, ale tieto "zázračné vychytávky" mi prídu ako zázračné tabletky na zväčšenie penisu. Aj v práci aj osobne jazdím na dieslových octavkach. Keď sme sa ich zbavovali mali takmer 400 000km nabehaných. Vždy sa tankovala iba prémiová nafta buď na Slovnafte alebo Shell a raz za rok alebo dva sa menil palivový filter podľa nájazdu. Za ten čas nebol žiadny problém so vstrekovačmi a hodnoty mali stále dobré. Tieto vychytávky sú skôr také placebo, ale ak niekomu umožnia lepšie spávať tak prečo nie, treba vyskúšať. A ako písal kolega nado mnou ak tam bude hliník tak ti je magnet na nič  :)
  • Rozhledna Janov u Děčína nad Hřenskem
  • Chlapi neví někdo jak vypnout otravné pípání s hláškou "motor běží"? Když se nechá nastartováno a otevřou se dveře. Děkuji. 
  • Opel nedávno odhalil elektrické miniauto Rocks-e a tento dvoumístný vůz začne nabízet od letošního podzimu. Ceny nebyly zveřejněny, ale měly by se přiblížit k 6 900 EUR (přibližně 175.000 Kč). Součástí rovnice jsou také nízkonákladové leasingy, přičemž Opel plánuje ocenit svůj pronájem podobně jako náklady na měsíční jízdenku na veřejnou dopravu. Kvůli své malé velikosti mluvíme o autě, které měří 7,9 stop na délku, dosahuje rychlosti 45 km/h a má 5,5 kilowatthodinovou baterii, která je dobrá pro 70 kilometrů dojezdu. Jde o ideální vůz pro nezletilé školáky. Zajímavým designovým prvkem Rocks-e je vestavěné nabíjení, které je zhruba 10 stop dlouhé […] Článek Opel odhalil elektrické miniauto Rocks-e se nejdříve objevil na SKODAHOME.cz. Zobrazit celý článek
×
×
 • Create New...