Jump to content

Škoda OCTAVIA I, II, III a IV

Forums

 1. Hospoda

  Pokec

  226,912
  posts
 2. 188,380
  posts
 3. 155,664
  posts
 4. Octavia III

  The OCTAVIA is the most versatile model in the ŠKODA range, available as a practical liftback or the even more spacious estate. You can choose a petrol or diesel engine, manual or automatic transmission, and front- or all-wheel drive.

  55,340
  posts
 5. Octavia IV

  Even better, more spacious, safer, more connected and more emotive than ever: with the launch of the fourth generation of its bestseller, ŠKODA has reached new dimensions. 

  911
  posts


 • Aktuální příspěvky

  • https://forum.skodahome.cz/topic/129932-zji%C5%A1%C5%A5ov%C3%A1n%C3%AD-%C4%8D%C3%ADsel-d%C3%ADl%C5%AF-etka/   https://www.skoda-dily.cz/online-obchod.html
  • Při nákupu nového vozu jsem přemýšlel jestli vzít za rozumný peníze originální Alarm, nebo dodělat jiný kvůli základnímu zabezpečení vozu.    Nakonec jsem se rozhodl pro originál při konfiguraci vozu a splňuje očekávání i většinu funkcí které bych stejně vyžadoval. Hlavně jsem ušetřil čas popřípadě potíže při reklamaci vozu.    Součástí alarmu je :   - Kryt řídící jednotky v motorovém      prostoru. Nikde jsem o tom nenašel zmínku, že je součástí ( stejně bych dodělávám, za mě základ )  - Safe systém  - Hlídání vnitřního prostoru( jednoduchá deaktivace)  - Zálohová siréna  - Náklonové čidlo  - Hlídání manipulace se spínací skříňkou  - Náhlý pokles napětí v síti vozu - Odpojení přívěsu (popřípadě držák na kola) - Otevření dveří přes vložku zámku.  - Otevření víka motorové části, zavazadlového prostoru a všech dveří.    Aspoň to neukradne každá fetka a dává to o dost větší smysl než třeba uzamčení řadící páky ( s tím odjede i babka ) a podobný blbosti.  Ps: samozřejmě Gap mám na tři roky 😂          
  • Nie, sériovo dodávaný Smartlink je len cez kábel. Ak chceš bezdrôtový, musíš si ho pri objednávke auta zvlášť objednať, keďže sa jedná o príplatkovú výbavu nad rámec bežnej výbavy.   Skús sa obrátiť na predajcu, či tvoje auto má túto výbavu. V aktuálnom slovenskom cenníku je uvedené toto, v predchádzajúcich cenníkoch to mohlo byť inak....   V českých cenníkoch je táto výbava súčasťou nejakých paketov, na Slovensku nie je.   //doplnenie: Jedine slovenské Monte Carlo ho má v sérii..  
  • No senzor mam a 4 hodiny nikam nejezdim jen 2 😀😀 no asi budu muset mackat. 
×
×
 • Create New...