Všechny aktivity

Tento stream má automatický update   

1. Za poslední hodinu
  2. * CUPRA se stala nezávislou značkou společnosti SEAT * Charakter CUPRA: jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkony * CUPRA Ateca bude prvním vozidlem nové značky, … Continued The post SEAT CUPRA, výjimečná značka appeared first on VW Scene. View the full article
  3. To není nic novýho. V tomto případě je ale záruka na neproreziveni (což samo o sobě je poněkud zavádějící) 12 let. A když se už dopracuju k tomu, že dostanu nové 5. dveře, jsou to ty samé, které se montovaly do posledních nových aut stejného typu. Čili zase takové, které by měly vydržet dalších 12 let, pokud servis dodrží stanoveny postup při jejich přípravě a následném lakování.
  4. Dobrý den prodávám Škoda Octavia III 1.2TSI 77KW, r.v.:11/2013, AMBIENTE PLUS, TK do 11.2019, kožený paket,tempomat,servo,ABS,ASR,ESP,centrál na DO ,el.zrcátka,palubní PC,orig rádio včetně aux a USB, odnímatelné závěsné zařízení (jako nové použité cca 3x jako držák na kola). 2 x sada orig. elektronů Škoda tedy letní i zimní, zbývá cca 70 a 60% vzorku. vyhřívané sedačky. Koupeno v ČR, pravidelný Škoda servis, výměny oleje po cca10tis.km , nyní najeto skutečných a nezpohybnitelných 62500km. Celá historie i najeté km jsou doloženy servisními dokumenty, fakturami i servisní knihou. Auto je, opečovávané, téměř jako nové. Výbava je dostatečná a bez zbytečných „kurvítek“. Cením si ho na 268000,-Kč, rozumné dohodě se nebráním.
  5. Škoda Octavia III 1.2TSI 77KW,
  6. Dnes
  7. Ahoj, mohl by ses mi ozvat přes SZ prosím? Já to zkoušel, ale nejde ti odesílat zprávy.

8. Dobrý den dnes cestou z práce cca 8 km se držel volnoběh 1000-1100 otáček, chladící kapalina vyjde na 90 stupňů pak klesne 80 stupňů pak de zpatky na 90 stupňů. Pak už se drží normálně. Tím pádem motor žere i víc paliva. Byla teplota -10 stupňů venku. Je to normální mám motor 1.0 Tsi 81 kw děkuji
  9. @TOMUS vydrž do zítra, budu mít k dispozici telefon ženy, která v něm má micro SDXC kartu, hodím ji do SD adapteru a vyzkouším, ale myslím, že na 100% by měla fungovat..
  10. Chalani, moze mat vplyv takyto stav motora na casovanie rozvodov?
  11. Úzké FPC S08 SMD 335 http://www.denolighting.com/Side-View-3014-SMD-LED-Strip-Lights-12V-24V.html
  12. Davam tomu pozor Ted' mam 16GB duo usb a chci změnit za sdxc 64GB, ale jestli nejde to staci 32GB
  13. Jedině že bys ještě zkontroloval ten klidový odběr,jestli Ti něco tu baterku nevybíjí. Jinak novou.
  14. Protože ta tvá jednotka tažného posílá do CANu obecnou zprávu, která rozsvítí kontrolku.
  15. Úzké FPC S08 SMD 335 http://www.denolighting.com/Side-View-3014-SMD-LED-Strip-Lights-12V-24V.html
  16. Tak ja mám ešte tiež original. Aktuálny stav tachometra 267500km. Len teraz som bol na STK a povedali mi, že by som ich mal vymeniť pretože už majú vôľu a pri prejazde cez spomalovače to tak divno buchne. Inak pri výmene sa nerozhádže geometria, že ?
  17. Je fakt, že vzhledově nevzbuzují důvěru, ale jsou v pohodě a vydrží. Měl jsem je už z výroby na autě z roku 2009.
  18. Nebyl jsem tu nějakých pár let, ale hrozí mi návrat - když to dobře dopadne, budu si za měsic konfigurovat nového služebáka :). Zeptám se teda úplně hloupě (posledních pár stránek jsem projel, ale zdaleka ne všechno). Budu brát Style, tedy Bolero je v základu. To co bych moc chtěl je maximální komfort, takže bezdrátové připojení s AA - to už vypadá jako něco co bude konečně použitelné i na krátké cesty. A na delší bych telefon jen hodil do přihrádky s bezdrátovým dobíjením. Taková je má představa. S AA nemám v tuto chvíli vůbec zkušenost. Chápu že v tuhle chvíli mi nikdo nic zaručeného neřekne, protože AA v3 ještě není oficiálně podporovaná škodovkou, ale dejme tomu že budu optimista a budu doufat, že když už budu mít relativně nový přístroj i wifi,, která je logickou podmínkou, že se to novým SW doladí. Otázkou ovšem je - co ještě je potřeba doobjenat aby tam ta wifi byla, taková jaká bude nejspíš potřeba? Existuje vůbec nějaká taková kombinace výbavy dohromady s Bolerem? Když vezmu Amundsen, který je pro mě zdá se o zbytečných 11 tisíc dražší (protože vestavěnou navigaci nechci používat - chci používat Waze přes AA), tak mám aspoň možnost v konfigurátoru přidat "Komfortní telefonování, bezdrátové dobíjení a propojení s vnější anténou a hlasovým ovládáním pro Wi-Fi". Vůbec nechápu, proč tahle věc nejde doobjednat s Bolerem? Tušíte proč je tam ta závislost prosím? A proč to nejde objednat ani s Columbusem? (to už mi hlava vůbec nebere)
  19. Prodám skodu octácii 1,9 TDI 66Kw.r.v 1999 Uděláne brzdy,rozvody a technická.Nové zymní gumy.Auto v super stavu,bez investic. Eko daň zaplaceno!
  20. Vzdyt jsou to s prominutim kecy s tim zakazem. Tady se budou resit uplne jine zakazy ted. Ted se budou resit 1.9 rotacky, pak pedecka a tyhle motory. Bat se zakazu Euro 6 benzinu kvuli GPF muze jen clovek, ktery planuje mit auto tak 15 let minimalne. S tema svinstvama bych souhlasil, pokud by na ulicich nejezdily tyhle 1.9tky, vykuchane diesely, stare nakladaky a dalsi svinstvo. Mit spatne svedomi ze svoji Euro 6 TSI je hola blbost.
  21. V tom případě na hovno jednotka
  22. Ještě pozor na počet souborů. Mám 16GB usb a už než se tím prolistuju začíná být problém. A v návodu je taky něco o max 1000 souborech které se zobrazí.
  23. Není je na 30:)
  24. Když jednotku tažného v gateway odkoduju tak zmizí indikace prasklé žárovky. Proč maxidot nepíše vadná žárovka přívěsu?Díky:-)
  25. Nebo je pouze na 15ku.. to bude ten problém, proto ta sporadicka chyba
  26. PDC mám nakodovane a ABS mám MK60 EC1 tam se myslím nekoduje měla by si to načíst sama nebo se pletu?:-)
  27. Co to co zde píšete a radíte má společného s tím, že mu svítí vadná žárovka??? Vadnou žárovku posílá do CANu ta jednotka tažného. Když jí odpojí, tak to hned přestane. Jednotka tažného je nejspíš vadná.
  1. Načíst další aktivity