Všechny aktivity

Tento stream má automatický update   

1. Za poslední hodinu
  2. http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/eu-musi-byt-silena-od-roku-2021-chce-online-sledovat-spotrebu-vsech-aut/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu To je přímo zrůdnost co EU zase vymyslela. Takto vetráni budou nejžádanější
  3. tak jsem zase ujel nějaký ten tisíc km s navigací po Rakousku a zjsitil jsem, že aby mi Columbus ukazoval na mapě moje POI (radary a Asfinag odpočívadla), musím mít nastaveno měřítko 750 m, jinak nesjou na mapě vidět... nejsem si úplně jist, ale mám pocit, že to tak dříve nebylo...
  4. Pred mesicem jsem zacal pozorovat nejake hluhy subjektivne z prave strany ... vyvrcholilo to tim ze to pri startovani a zpatecce vydavalo celkem strasidelne kovove zvuky ... Mel jsem celkem nahnano, tak jsme to u znameho zvedli a bylo jasno ... tepelny stit kolem vyfuku - ten hlinikovy, mel urvane 4 z 6 tech velkych narazecich vejirovych podlozek ... respektive bylo to urvane okolo ... 1200 za novy nasrat, za 15 minut hotove vetsi alu podlozky a vyreseno ...
  5. MElo by, jestli jsi to oficialne hlasil a cekalo se jen na novou lamelu ... ja to mel take nahlaseno na konci rijna a nova lamela byla v cervnu ...
  6. Mela by to vypsat i diag, pokud z nejakeho duvodu nemuze CitySafe fungovat ...
  7. Dnes
  8. Taky bych rekl, bordelu jde urco nejvice spodem ... jedina vyhoda je asi ze to tak tak rychle nevychladne ...ted jde o to o kolik ... jinak Citigo je ohrate opravdu rychle, diky integrovanym vyfukovym svodum v hlave ...
  9. To sa cudujem ze ti ide fullmirrorlink cez samsung a5 2017 ked ze je tam android 7. Je problem to rozhodit a za dalsie v tom telefone je nainstalovany samsung car od vyrobcu a aj co sa tyka mirrorlinku vsetko je od vyroby. Na androide 6. ano idete to podla toho navodu co je na nete mam aj a5 2016 s androidom 6.
  10. Prodám nová mlhová světla mlhovky na škoda Octavia III (originální díl Škoda) cena 1500,-Kč za obě, dohoda možná
  11. Taky jsem toho názoru, že je brzy na podobné soudy. Druhý Sup neměl být vůbec a dnes Sup 3 trhá rekordy. Natáhnout MQB by snad takový problém nebyl, ale zase by Fabia kombi více konkurovala Rapidu a Octavii, vzhledem k prostornosti Pola a Ibizy.
  12. Cchce to opatrne ... Elsa navod viz priloha ... Panel.pdf
  13. Ty dveře určitě, ale ty má lepší snad každý výrobce..bohuzel. Sportovní sedačky s alcantarou jsou i u Octavie a jsou v pohodě.
  14. A jak bys postupoval, ČudlRe? S leštičkou taky potřebuješ nějaký leštící sajrajt, předpokládám.
  15. Mě v tom iphone 6s nijak nelítá. Ona 830 asi jak je zaoblená a z hladkýho plastu tak se v tom pohybuje no.
  16. Uz se odpojil. [emoji23]
  17. Ano, ide mi presne o to, ale tiez o to, aby kameral bezala pri vypnutom zapalovani. Zatial som na octavii vela nenajazdil, tak som si nevsimol, ci maju zasuvky prud aj po vypnuti zapalovania. V passate nemali. No a ked to auto ma, tak mozno by aj tak bola lepsia dvojita ochrana, pre istotu. Na tej krabicke sa daju nastavit viacere urovne napatia. Uvidim, opytam sa este svojho elektrikara.
  18. já jsem se kolem té nové wifi a její výměny informoval...bylo mi sděleno,že pokud mám původní smlouvu cca 80kč a ještě není 6 měsíců před ukončením, za korunu výměny není nárok...takže jsem v té druhé sazbě 1499,pokud dám mou původní krabičku.
  19. Bikes: Je to mozny, na etiketu jsem nejak nekoukal ...
  20. Ano, to je patina. V Německu je k dispozici jako jedna z mála barev zvláštního lakování. U nás je paleta nesrovnatelně širší.
  21. stafa to jsi opravdu přečetl všech 2213 stránek tohoto tématu ??
  22. Jojo, rozhodně lepší než navigace ve středu palubovky. Někteří chytráci pomlouvali u Leonu Full Led světla, který má už 4 roky v nabídce. Majitelé O3 FL na tomto foru s tím jezdí do servisu, protože jim to svítí špatně z výroby... Zrovna o víkendu jsem jel jakožto spolujezdec v "nové Oktavii" a svítilo to uplně stejně jako v Leonu... A Cupra dostane asi zase více poníků. https://www.auto.cz/seat-leon-st-cupra-r-pristi-rok-111405
  23. Na své Fabii 2 r. 2010 pozuruji ráno, když tedkomc na podzim nastartuji a nechám motor běžet na volnoběh (u mě 700 otáček), tak cca první 10-30s ten motor jakoby cuká a třepe se (otáčky mírně kolísají). Můžou to být rozvody? Osobně si myslím že ne, ty by dělali asi větší kravál.... Pokud ale vytočím trochu otáčky nad 1000ot. tak už je vše v pohodě, a nikde nic necuká. Tak by mě zajímalo kolik máte vy otáčky na volnoběh po nastartování? Vím že v zimě se otáčky samy trochu zvíší po nastartování, ale mě ještě nejde o tu třeskutou zimu, kdy je ráno pod nulou, ale kolem 5-10°C. Bratr mi řekl že ať tam zkusím párkrát nalít benzín s vyšším oktan. číslem, N98, že by se to mohlo pročistit a pomoct, jsem k tomu trochu skeptický. co myslíte? Zalapovací soustava, včetně svíček byla měněna min. rok po překousání kabelu kunou, takže to by to nemělo dělat. Lze nějak přes diagnostiku/případně mechanicky zvednout otáčky na volnoběh. Myslím že by takových 900ot. problém vyřešilo. Díky
  24. OK, v tom případ prosím admina o smazání, ať tady neplevelím zbytečně něco co už se někde jinde řeší. Přidám příspěvek v daném tématu.
  25. Ďakujem pekne... Je mi jasné, že výber je na mne a len čas ukáže, či som vybral správne... Takže sa zase potichučky stiahnem do tmavého kúta, odkiaľ budem tajne sledovať toto vlákno... A o nejaký ten čas sem napíšem, či som sa priklonil na Tvoju alebo Clintovu stranu... ;-)
  26. Byl jsem se podivat, mam Dečko kdyby nekdy nekdo potreboval.
  1. Načíst další aktivity