Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento stream má automatický update

  1. Dnes
  2. Ahoj, nevíme si rady co dál. Na vozidle s motorem 2.0tdi rok výroby 2016 Karoq mi občas auto nestartuje! Když vozidlo nejde nastartovat rozblika se zhaveni zobrazí se tyto závady: Autohold je nedostupný Závada lane assist Front assist nedostupný Závada elektrické parkovací brzdy Závada natáčení světla (afs) Když nejde nastartovat zkoušel jsem brzdu a světla a normálně fungují, když se povedlo nastartovat fungovalo úplně všechno jak mělo. Většinou musím zamknout auto a počkat až všechno zhasne pak znovu vlézt do auta a po několika pokusech auto nastartuje. Vypadá to tak, že auto se ani nepokusi nastartovat. Absutne si s tím nikdo neví rady a než zkusím autorizovaný servis tak třeba pomůže někdo tady. Ještě bych chtěl dodat, že mi dodělali tažné zarizeni které funguje bez chybi, ale po této instalaci mi tento problém začal dělat, tak nevím jestli neporusili nějaké kabel ve sběrnici kde jsou pojistky, často to píše nějaký zkrat na relé a zkrat na kostru atd. Dnes sem udělal výpis závad a je na fotkách u příspěvku. Tento problém byl i nadále když se odpojil jednotka tazneho a řídící jednotka auta nakodovala na původní nastavení.
  3. 17586-linearni 02 Lambda sonda proud cerpadla Auto Rafresh P1178-35-00-preruseni vcem je problém děkuji
  4. niooo

    NOx senzor

    Ahoj nemuže mi někdo poradit kde ho přesně najdu tento senzor nebo popřípadě fotku děkuji moc
  5. Nenašel někdo někde na netu jak vypadají ty 20" kola Rilla bez aerokrytů?
  6. Je to na reklamaci. Rozvody mohou být problematické. U mě postačilo promazání. Pokud nepomůže, mění rozvody.
  7. Když kodujete, tak musíte mít otevřenou přední kapotu...jinak nic nenakodujete...jedná se o ochranu. Máte někdo prosím k vytištění na tiskárně kalibrační desku (kalibrace kamery)? Jiank Vám zde ještě chybí aktivace - Adaptation Car_Funktion_List_BAP_Gen2_VPS_0x0B Switch to activated Car_Funktion_List_BAP_Gen2_VPS_0x0B_msg_bus dial terminal 15
  8. bojler

    Octavia IV FL

    Buď je to jako obvykle dočasný stav související s náběhem FL nebo možná fleetovou lakovnu už kuchnou úplně. Superb se montuje na Slovensku, u jiných modelů zvláštní lakování při generační obměně ani nenaběhlo. Přece je potřeba "redukovat komplexitu". Takže se budou vydávat cynické PR články o podpoře rozmanitosti, ale barvy budou za chvilku tři..
  9. Zdarec, takže tlumiče vymenené komplet aj s horným uložením origo Škodovácke a výsledok…..žiaden. Takže vymenené bolo: - obe poloosy - nové kola Proton 18” - nové pneu už 3 sada - všetké ložiská komplet s nábojom - predné a zadné tlmiče s horným uložením a dorazmi Geometria TIP TOP znovu. Takže menim funkčné diely za funkčné. V servise nevedia čo dalej… Ďalší postreh keď idem po parkovisku napr. keď hladam miesto 10km/h tak citim ako keby “hadzalo-trepalo” jemne s autom do strany. Tazko identifikovat odkial to ide. Podvozok pevny. Po výmene tlmičov mam pocit ze to je citit este viac.
  10. KennyMc

    Octavia IV FL

    Není ani v ceníku (minulý měsíc bylo) a ani prodejce ho pro FL nemá v nabídce.
  11. Zdravím, mám v plánu montovat do auta high kameru která byla již namontovaná v jiném autě, zajimalo by mě jestli bude po montaži do mého auta hlásit nějakou chybu nebo zda bude nutná ještě kalibrace když už byla jednou namontovaná nebo bude pouze stačit dokodovat přes VCDS a to je vše? Díky za odpovědi
  12. Ahoj Mam SIII a mel bych dva dotazy. 1. Tempomat jsem aktivoval takze v nabidce jsou oba. Adaptivni a normalni. Lze prehodit poradi,aby se pri aktivaci tempomatu zapnul vzdy normalni a ne adaptivni? 2. Navigace. Mam z vyroby a kdyz prepnu mapu do budiku,tak mapa neukazuje omezeni rychlosti.(130) Lze nastavit pres VCDS tak aby znacka omezeni rychlosti byla i v budikach? Dekuji za pomoc
  13. Zdravím, mám octavii 1.6 55kw motor AEE bezprostředně po nastartování mi z výfuku vyběhne malý oblak modrého kouře (olej) a lehce zasmrdí v kabině spálený olej. Do 3 vteřin je po všem a motor běží normálně a vůbec nekouří, olej zdá se nemizí a ani nevidím zjevný únik. Nevíte někdo o co jde?
  14. Možná to tady už je, ale třeba se to bude někomu hodit. Superb II - Dílenská příručka.zip Superb II 2008-2014.zip
  15. Zdravím, během zimy jsem začal pozorovat pazvuky od rozvodové části motoru (kladka?). Na podobný zvuk jsem byl zvyklý například i z Audi Q5, kde ale tento pazvuk vždy přestal po zahřátí motoru. Níže přikládám video, které jsem dnes natočil po ujetí 10 km při venkovní teplotě 11 stupňů. Projev pazvuku se trošičku zmírní po ujetí například 50 km na dálnici a opravdovému prohřátí motoru, ale slyšet je stále dost. V druhé OIV s identickým motorem a obdobným nájezdem tento pazvuk nepozoruji. Projevuje se to někomu z vás podobně? Například v O III 2.0 TDI jsem byl zvyklý na pazvuk z olejového čerpadla, který po zahřátí motoru nebyl slyšet. Kód motoru mám DTTC. Díky za reakce. IMG_4932.mp4
  16. LukSag

    Zimní pneu

    O tom nastaveni v columbuse jsem nevedel. Diky!
  17. Tento minivan D9 představuje uvedení Denzy na starý kontinent. Jde o značku vytvořenou čínskou automobilkou BYD a Mercedesem v roce 2010. Zpočátku byl společný podnik 50:50, ale německá luxusní značka v roce 2021 snížila svůj podíl na 10 procent, když Denza prošla restrukturalizací. Specifikace vozu BYD dláždí cestu Denze v Evropě tím, že přináší D9, velký tahač lidí se špičkovým interiérem, který konkuruje jinému luxusnímu minivanu – Lexusu LM . Není to úplně nový model, protože se původně začal prodávat v Číně v roce 2022. Podobně jako v Lidové republice lze variantu Euro mít jako plug-in hybrid nebo jako plnohodnotný […] Článek BYD představuje v Evropě značku Denza s nápadným minivanem se nejdříve objevil na SKODAHOME.cz. Zobrazit celý článek
  18. Zatím, co jsem zjistil, tak G13 opravdu není nic dobrého. Takže použiji G12EVO. Ano u TDI to bude větší problém, každopádně G13 nechci ani v TSI. Netušíte jaký je objem chladicí kapaliny u CZDA? A jaký přípravek jsi myslel suri.?
  19. Tady jsem to nahral. Je to patrne jak to zacne cca od 3-4sekundy VID_20240327_211911.mp4
  20. Tak jak se rika zpatky na stromy😃. Zvuk se vratil,resp ani neodesel😃. Vypada to,ze je dost zavislej na teplote venku. Kazdopadne co jsem vcera zkousel kolegyni s tim samym autem a nejezdem 120 oproti memu 70,tak ta to ma zcela bez tohoto zvuku. Myslim,ze se mi podarilo identifikovat odkud to jde viz obr. Vzdy kdyz dam totiz plyn na volnobeh a bezim🙂 mrknout do motoru tak po nejake chvilce jak otacky spadnou a ustali se to zacne delat,jinak dela to samozrejme i pri pridani plynu.
  21. Zzzzz

    Octavia IV FL

    Bude tam, jen ho nějaký "šikula" zapomněl nakliknout do konfigurátoru. Ale neboj, tato politování hodná věc se ve Škodovce děje maximálně jednou za deset let.
  22. Chod do ďalšieho a do ďalšieho a do ďalšieho. Ved najväčší benefit škodovky je, ako to tu odznelo, že je servis všade. Ja na to mám vlastný názor. No maju jednu spoločnú hlášku....viď. aj reláciu občan za dverami...vada sa neprejavila A auto máš v záruke? Lebo sú tam jasné pravidlá na náhradné vozidlo. Ak nie, akú hodnotu mala zákazka, tam je tiež limit (okolo 250-300 eur to bolo), ktorý určuje nárok na náhradné vozidlo. Len pre porovnanie, aj ja idem dnes do servisu...môjho bývalého /iná značka auta)...na kávu a po pár rybárskych drobností Tam som za 10 rokov nepočul takú vetu, že závada sa neprejavila. Jaaj, veď za 10 rokov som reklamoval tuším len 2 veci na 3 autách..
  23. Veď chod do iného servisu. Snáď nebudeš opravovat niečo čo je v záruke.
  24. zobrali mi auto na mesiac, po mesiaci som si ho zobral aj s rozobratou palubovkou, lebo mesiac byt bez auta je dost dlha doba ... potom po asi zas mesiaci mi ho zobrali na 4 dni, vraj ze vsetko je v poriadku plne funkcne, ani jednu vadu neopravili ... defakto najhorsi autorizovany servis, rozmyslam, ze napisem priamo do skodovky na nich staznost nedvihaju telefony, nevyjadruju sa na maily priamo, ale uplne odveci ... otras, uz im auto ani nedam, este mi vratili palubovku oskretu, asi ako to montovali
  1. Načíst další aktivity


×
×
  • Vytvořit nový...