Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jojo91

Atrapa vyfuku / difuzor

@Jarek_OV Uz to tak vypada ...
  3. Je to tak ako píšete. Aj som nad tým niekoľko dní rozmýšľal, že prečo som si myslel, že to píska "stereo", a asi som na to prišiel. Zo siedmych rokov čo som auto vlastnil, som skoro 6 rokov parkoval tak, že keď som cúval do boxu, tak som mal jeden stĺp vždy pri ľavom zadnom rohu auta. A tým, že to pískalo z ľavej strany, automaticky som nabral predstavu, že to pískanie je podľa strán, a že to hraje zo zadných reproduktorov. Takže celé to bol môj omyl. Na druhej strane, ak už rádiá a navigácie v aute ukazujú aj na displeji čiarky z parkovacích senzorov, koľko by ich stálo dorobiť softvérovú funkcionalitu, že by to púšťalo pípanie do reproduktorov podľa toho z ktorého smeru je prekážka? Asi nula celá nič, a ešte mohli aj ušetriť náklady na reproduktor v B-stĺpiku.
  4. Jarek_OV

Atrapa vyfuku / difuzor

@Jojo91 Vidím, že máme zmetky ze stejné várky. 😐 Já objednával MY2017.
  5. e1.

Řetěz v rozvodech 1.2 TSI

Bol som v piatok servise, nechal som zmerať reťaz a výsledok je znovu 71 mm ako pár rokov dozadu. Reťaz je stále pôvodná, v momente merania najazdených 149160 km. Tým pádom to teraz neriešim, reťaz nechávam.
  6. brrrrm

rozborka rapida 100 000 km

Ja by som zatiaľ počkal s obetami, o chvíľu sa určite tu niekde na fóre objaví celý článok preskenovaný do PDF.. tak ako furt!
  7. ka_r_los

Škoda Superb III. facelift

Třeba bude black packet za příplatek...
  8. Aleš_BX

Škoda Superb III. facelift

ale fuj tedy
  9. BirK

Amundsen

Já jsem se tomu před nějakým časem chvíli věnoval a myslím, že jsem došel k podobnému závěru, tj. lze to, ale je zapotřebí Linux a ne každá SD karta se takto nechá změnit. Zkoušel jsem i něco na OS Windows, ale u nich změna CID nebyla možná. Ale nevěnoval jsem se tomu příliš zeširoka, jen jsem to chtěl zkusit a vzhledem k tomu, že si zatím vystačím s mojí 16GB orig. SD kartou (co se navigace týče), tak jsem to dál neřešil.
  10. Maxim-cz

rozborka rapida 100 000 km

Ahoj, právě jsem četl ve světě motorů dlouho očekávaný článek o rozborce rapida po 100 tisících. Musím teda uznat, že až na zakarbonované ventily a v důsledku toho pokles výkonu o pár procent jsem mile překvapen. za mě super. Elektronická verze SM stojí 21,-Kč, tak to snad každej rapiďák obětuje 😁
  11. Clerfayt

100000km s TSi

Takže asi o propagaci světa motorů a zvýšení nákladu tohoto čísla. Hlavně že je tu reklama zakázaná.....
  12. koudy_123

Aplikacia VAG DPF + ELM327 adapter

To máš udělané na SII? Kdo ti to udělal?
  13. Today
  14. ZbyšekSU

@she4lock kdo a kde může udělat. Tuhle kontrolku bych velmi ocenil na O3 jestli to jde.
  15. Boleslavák

Slevy, bonusy

Sice né na Škodovku, ale na Volkswagen Polo se mi podařilo dohodnout slevu ve výši 53 tis. + dalších 30 tis. slevu za vůz na protiúčet, ale věřím, že někdo má obchodní talent a vyhádá si více.
  16. Wlady1980

Da sa to aktivovat aj na SIII?
  17. ČudlR

Koupě ojetého SIII

Presne nechaj hezky auto za hezky koruny, ale jen proto aby nahli lidi do bazaru a ze uz je jako prodany, ale mame tady hromadu jinejch hezkejch aut tak si vyberte jine 😂
  18. Podľa výbavy to bude Swing. Dva dni staré auto? Určite reklamácia. Možno nejaký chybný kondík v rádiu - výrobná chyba? Inak tam nemá odkiaľ vychádzať zvuk, samotný infotainment nemá reproduktor, pokiaľ viem. Môžeš ešte skúsiť tlačidlo na ovládanie hlasitosti/vypínanie podržať dlhšie stlačené na cca 10sek, rádio sa následne reštartne. Ale podľa mňa ani toto nepomôže. Držím palce s reklamáciou, ak sa jedná o normálny servis, nemali by robiť problémy.
  19. she4lock

Nejlepší řešení je si nechat zaktivoval kontrolu při regeneraci přímo do budíku... Viz. foto.
  20. Každý tu má auto za statisíce, návštěva hospody pod 200,- nejde, ale zaplatit vývojáři jednorázově 115,- a podpořit ho k další činnosti, to se najednou zdá každému moc. Aplikace v hodnotě 3 piv v hospodě mi přijde naprosto zadarmo a navíc pořád jak šulin nemusím apku instalovat ručně + se bát toho co tam kdo přidal za kus nebezpečného kódu.
  21. Michal Tvrdík

100000km s TSi

Myslím, že to bude vycházet z tohoto: https://www.auto.cz/svet-motoru-25-2019-rozborka-skody-rapid-1-0-tsi-po-100-000-km-129701
  22. Máš v zásadě tři možnosti (od nejjednodušší po složitější): a) aplikaci Android Auto staženou a instalovanou z apkmirror, mušíš si vybrat verzi podle typu tvého procesoru v telefonu a vyzkoušet to. b) přes aplikaci Floating Apps fo Auto, umí zrcadlit nejpoužívanější aplikace z mobilu c) plné zrcadlení "full mirror link", potřebuješ kompatibilní mobil (máš), aplikace RockScout a LG Mirror Drive (jen do verze 1.2.1.2., ne vyšší. tzn. taky stáhnout z apkmirror) a aplikaci Button Savior non Root Mám skušenost je se zapojením mobilu přes USB kabel, nevím, zda už máš bezdrát. Smartlink, hodně informací najdeš tady na fóru, doporučuji přečíst celé, je to poučné, odkaz: forum.skodahome.cz/topic/130031-smartlink-apple-carplayandroid-automirrorlink
  23. ski1961

Servisný interval / servisní prohlídky

chlapci trochu se dostáváme mimo téma s tou mobilitou, tak at se admin nezlobí :-) kdyžtak ji řešme zde..
  24. lvy

Spotřeba Škoda Superb III 140kw

Takže trasu jsem uvedl, všichni víme kudy D1 vede a ještě upřesním, počáteční výška 225m, cílová 205m nad mořem. V praxi tedy stejná, těch 20m výškových na tak dlouhé trase můžeme zanedbat. Samozřejmě po cestě je to pořád nahoru a dolů z toho nejvíce na Vysočině. Jinak dodám, že bylo bezvětří, protože jinak vítr hraje docela dost velkou roli. Na stejné trase dovede zvednout spotřebu skoro o litr a nebo snížit o půl litru. V tvém případě Piešťany kolem 200m a Liptovský Mikuláš kolem 600m a to už na takto krátké trase může být znát. K tomu pak stačí ještě vítr a je to tam.
  25. Lukáš Vik

Atrapa vyfuku / difuzor

Ja mel taky mr2017
  26. OK, vyfotím/nahraju, až budu v tom autě. Výbava je Style bez Style Plus paketu: FABIA COM STY TS 81/1.0 A7F. Z těch relevantních příplatků je tam navíc jen DAB, senzory vpředu/vzadu a parkovací kamera. Navigaci tam nemám a zrcadlení displeje telefonu taky ne.
  27. lvy

Spotřeba Škoda Superb III 140kw

Já jsem si to studoval před koupí a podle testů má právě 110kW verze spotřebu vyšší, protože musí neustále opakovaně dělat redukci NOx, pak díky tomu používá více EGR. Naopak verze 140kW má AdBlue a tím pádem může jet na vyšší účinnost a NOx redukuje pomocí AdBlue.
  1. Load more activity