Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Martin Bednář

Zrcátka - při sklápění dělají hluk, lupnou

Kdyz jsem videl vnitrek toho mechanismu, tak jsem prestal sklapeni pouzivat. Vypada to jak v levny cinsky hracce :-(
  3. Pánové mám prosbu. Chtěl bych si doma v garáži zvednout moji Fabii III na zvedácích tzv. panenkách, ale nikde nemohu najít (nebo jsem snad slepý) zvedací body, kde bych mohl ty panenky zapřít do podvozku, ať něco neohnu. Nemáte někdo z Vás možnost sem nahrát sken, obrázek pravděpodobně z dílenské příručky, kde ty zvedací body určitě jsou. Nebo jestli to někde tady na fóru již je, tak aspoň odkaz. Na Fabii II jsem to tady našel, ale na Fabii III ne. Díky předem.
  4. Prozatím reference u: @Punit @rarach89 (použita obchodní sleva 46%!) @mirda646 a pár dalších z jiných klubů. Vyzkoušejte! Nabídnu nejlepší nabídku, zařídím, zruším staré poji + kompletní servis tak, jak se patří.
  5. Today
  6. PatrikU

Drnčení plastů a pazvuky v interiéru

To Kukiak: Díky za info. U mě je to spíš opravdu povrzávání plastu. O tom cvakání sedaček jsem ale slyšel od více lidí. Hrozný
  7. deto

Ostřikovače předního skla.

Mne to zacalo tiez teraz niekedy - lavy predny :) MR2017, srpen 2016. Pouzivam lidlacku letnu aj zimnu a robi pri oboch.
  8. Yesterday
  9. Stanson

Ostřikovače předního skla.

Ahoj, srpen 2016, MR 2017, bohuzel nalil jsem ted letni smes od MOLky a je to tu zase, az to vystrikam, testnu jinou a dam vedet. Pripada mi ze jsou ty Mol vody hodne penici. Na jinych autech ale bez problemu.
  10. Pepíno Baxa

Ztráta tahu (výkonu) motoru - nouzový režim

Dobrý den všem.Chtěl bych Vás poprosit jestli se s tím někdo nepotkal a nemohl poradit.Octavka 1.9. tdi 81kw,asv,r.v.2004. Octa přestane táhnout,napíše emise do dílny a turbo už nenaskočí.Je jedno jestli jedu pomalu rychleji a nebo se to stalo i po nastartování ..... hned napsala emise do dílnya už jela jako SD.Po vypnutí klíčku a nastartování opět jede normálně než se to stane znovu .... obvykle po 20 - 50 km.Jede pak hodně blbě.Motor se vytáčí (moc to nepokouším) ale jinak nejede.Auto chytá okamžitě.Už jsem měnil turbo (bylo mi řečeno u mechanika) a zjevně to ta závada nebyla.Auto píše tyto chyby pořád stejné.Moc děkuju za případnou pomoc nebo radu ....... nějak to nemůžeme najít.Přikládám chyby z diagnostiky. Chyby jdou vymazat avšak ..... pak naskočí ty samé. Všecko jsou závady preruseni / zkrat na kostru sporadicky
  11. Pepíno Baxa

Ahoj .... pokud tady ještě jsi tak já ten problém mám a už mě to stálo 20k vyměněno mraky věcí a nic ........ poradíš???? Díky.
  12. Pepíno Baxa

Ahoj .... pokud tady ještě jsi tak já ten problém mám a už mě to stálo 20k vyměněno mraky věcí a nic ........ poradíš???? Díky.
  13. euroKODIAQ

Digitální přístrojový štít - lze vyměnit ?

Zdravím všetkých, prešlo nejaké obdobie, tak ci sa nenašiel nejaký dobrovoľník, ktorý sa už podujal na výmenu palubky za digitálnu priamo v Kodiaqu 😎
  14. Shorty193

Vaše spotřeba

Tam pohodova jazda (stúpajúci profil - prevýšenie cca 700m) Naspat som sa už ponáhľal domov ale tých 700m prevýšenia bolo zasa k dobru (plus rozvoz kolegov po meste navyše 20km) 4 dospelí chlapi každý min 80kg motor mal 600 km takže zabieham a tým pádom 90 percent času je nad 2000rpm. Aj preto "zelený list" len 32 bodov zo 100.
  15. arion

Onboard kamera - zapojení

Ok, je pravda že jsem to začal pociťovat dneska, kdyz jsem cele auto umyl, vylestil a navoskoval, tak možná že jsem se moc nabil :D díky pánové :)
  16. Shaarky

U mne se přijímací technik pokusil, že Škodovky řekli ale, že to nemá vliv na funkčnost a hotovo. To mám také, asi půl roku, ale lupání to neřeší... Zajímalo by mne, kde se to přesně má promazat...
  17. pe.kova

Vyřašil jsem to tím, že je nenamáhám a otevíraji se až po nastartování, to neustále otevírání a zavíraní při každém příchodu pro věci, mě neskutečně nebavilo :)
  18. Dodi 15

Osvetleni interieru nefunkcni

2019, tak reklamace v ŠA. Proc se s tim vůbec trapis?!
  19. milanxx

Kamerou to opravdu nemůže být a to ani při špatném zapojení. A první možnost je to nabití řidiče statickou. Mě kope furt kovová klika v práci ale auto nikdy. Naposled Lada1200 a kovové kliky a to měla ten gumový uzemňovací ocasek. A to opravdu musí být slušný náboj když kopne přes lak. Na tohle by mělo být samostatné téma,
  20. Znedlob

Druhá možnost je, že ty jsi byl nabitý statickou elektřinou. Záleží co máš za oblečení a kde se pohybujes. V minulé práci jsem byl jak baterka co furt rozdával rány 😂
  21. Praha

Alu 17, 5x100, nové

V nabídce Alu 17, 5x100, nové. Stav bez vady. K odběru Praze, nebo Českém brodě.
  22. LukášCBR

Ano dělalo mně to to samé na OIII FL. Po výměně OK.
  23. Praha

Alu 18 Octavia 3

V nabídce Alu 18 Octavia 3. Stav bez vady. Použité zboží. K odběru v Praze, nebo Českém Brodě.
  24. Ort

Rány od zadní nápravy

To máš plně naložený, že to jde na dorazy? Spíš bych koukl na uložení stabilizátoru, zvedáku a kontrole se nevyhneš.
  25. Praha

Alu 17 5x100

V nabídce Alu17 , 5x100, obutí zimní. Stav viz. foto. K odběru v Praze, nebo Českém Brodě.
  26. AntonioB721

Měl jsem stejný problém reklamoval jsem loni v létě,nejdřív to bylo promazano ale za chvilku to dělalo znovu,přijeli se na to podívat přímo ze škodovky, reklamace uznána proběhla výměna
  27. Neděje se vám někomu také to se zrcátky, že při sklápění vám začaly dělat hluk - 1x lupnou + nemají zcela pravidelný chod? Měl jsem to v servise, servis problém pochopil, promazal (nevím jak, kde), dělá to stále, dle Škodovky je to ok a na výměnu to není.... Nemáte někdo nějaký tip, jak se toho zbavit náhodou?
  28. arion

Zdravím pánové, po roce jsem se dohrabal k zapojeni, vše funguje, jenom kdyz vystupuju z auta, tak při doteku karoserie dostanu ránu. Může to mít nějakou spojitost? Ukostreno mam na šroubu který je na fotce výše nasroubovany jakoby do A sloupku (jsou to ty dva s matkou). díky predem
  1. Load more activity