Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/09/2013 in all areas

 1. 2 points
  vormene, odpusť si přiblblé kecy typo "jezdit s autem a neřešit", tím nikomu nepomůžeš. Asi když je něco nestandardně, tak to se to řeší, ne? Máš TSI, tak aby ses taky třeba jednou nedivil.
 2. 2 points
  Oni vlastně pořad ve Škodovce jen něco měni a ani neznaji podstatu problemu a nejsmutnějši na tom je že to zase odnese jen zakaznik a vubec nic se nezměni
 3. 1 point
  Bych ty výrobce,co nešetří na vozech velikostní a cenové kategorie OIII,chtěl vidět. Ale ne nějaké internetové zkazky,ale skutečnost. Odrbává se to všude,někde je to vidět pouhým okem,někde se to projeví časem. Taková je doba.
 4. 1 point

  From the album: ŠKODA Rapid - SPORT

  Koncept vozu ŠKODA Rapid SPORT přilákal mnoho příznivců GTI setkání.
 5. 1 point

  From the album: ŠKODA Rapid - SPORT

  Vyvinuto speciálně pro Wörthersee 2013. Sportovní úpravy s nápadným lakováním metalických barev "Červená Corrida" a "Ocelově šedá".
 6. 1 point

  From the album: ŠKODA Rapid - SPORT

  Vyvinuto speciálně pro Wörthersee 2013. Sportovní úpravy s nápadným lakováním metalických barev "Červená Corrida" a "Ocelově šedá".
 7. 1 point
  Za ty prach kup raději dvě bečky piva a pozvi nás, bude to mít lepší efekt
 8. 1 point
  Díky, můj automobilový život je složitý, jsem totiž puntičkář a každá chyba atd., nad kterou třeba jiní mávnou rukou, tak mě s.re. Myslím si, že aut. servis, ke kterému jezdím na mě jen tak nezapomenou a moje 2 letá záruka bude pro ně sakra dlouhá . Hold od nového auta očekávám maximum a pokud se někdo chvástá o kvalitních vozech v reklamních spotech atd. tak já takový vůz budu vyžadovat a ať se starají, mají to vyrábět pořádně, ne jenom hubou.
 9. 1 point
  Tak tohle vážně zamrzí ... zajímalo by mě, jak tohle servis pořeší! Novou haupnu určitě dávat nebudou a nástřik nebo jen lokální oprava poškozeného místa snižuje hodnotu auta.
 10. 1 point
  Jestli v tom čipu nejsou extrémy, že benzin do válců teče proudem a potom různě ještě dohořívá, tak to podle mě s motorem neudělá nic a už vůbec nic to neudělá se spojkou a převodovkou Ale zajímalo by mě, jestli by to mělo opravdu 82kW, potom by ta cena nebyla zas až tak vysoká...


© 2011 - 2019 SKODAHOME.cz | Vytvořeno s v Praze.