Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Hlavní panel


Oblíbený obsah

Zobrazit obsah s nejvyšším hodnocením na 8.8.2013 ve všech sekcích

 1. 2 body
 2. 2 body
  Vážení přátelé, milovníci a fandové našich Octávií Spolu se Stanmarem si Vám dovolujeme oznámit termín konání již IV.Clintova srazu na Lánech.... Takže co tedy? IV. Clintův sraz Octavia Kde že? Opět na Lánech Přesně? Jak jinak, než v našem hotelu Classic, privátní moto salónek bude připraven Co auta? Samozřejmě, náš oblíbený privátní hotelový parking pojme všechny naše mazly Ok, a kdy? Sobota 19. října 2013, ve dvanáct v poledne přesně na parkovišti u hotelu Jak plně doufáme, účast bude lepší než na třetím srazu a doufám, že potkáme lidi, co na třetím srazu chyběli z důvodu dovolených. Čeká nás oblíbená točená kofola, dobré jídlo a skvělá zábava! Potvrzení účasti na srazu: (aktuální seznam účastníků) http://doodle.com/crqxyw6i9adwpdki
 3. 1 bod
  Původně to tam bylo na silikonu,jenže jsem to dělal na chalupě a tam jsem jak na potvoru neměl silikon,tak jsem si vystříhnul papírový těsnění,jako ze starý školy,pomazal trochou oleje a nasadil,kupodivu ani kapka neutekla,ale po druhé kdybych to dělal,tak to dám na silikon,nebo to těsnění na olejový vany atd. Vypadnout by ti nemělo nic,aspoň mě nic nevypadlo a šlo to celkem dobře sundat,stačí povolit ty 2 šrouby a kýváním a pootáčením to krásně sundáš.Jo a ještě doplním,ten kontrolní šroub na 17 imbus jsem povolil tak,že jsem si vzal delší šroub na 17 klíč,ve svěráku ho hned za hlavičkou ohnul a asi 30cm trubku jsem na ten šroub nasadil a šlo to krásně povolit,ten šroub na 17 klíč tam pásne jak prdel na hrnec.
 4. 1 bod
  nic neměň,jelikož by pak nemohli zase ostatní lidi..:-) je daný termín a je to...-) já taky nejedu na RS sraz a je mi přednější tohle...-) uvidím tam plno lidí,přátel?!:-D standis: myslím,že by jsi měl dorazit..:-) ať je kolik hodin.:-) když bude někdo chtít,tak dorazí..:-)
 5. 1 bod
  To vypadá hodně dobře. Zatím na co Kabaň sáhl, tak s ohledem na výchozí požadavky (třeba přední náprava Rapidu, kontrukce liftbacku Octavie) maximum možného.
 6. 1 bod
  Doraž Tondo po cestě z Relaxu si hodíš doma sprchu a na sraz dorazíš akorát na grilovačku a otevírání pivka
 7. 1 bod
  Jelikož je to v termínu Relax Meetingu, tak ještě uvidim. Do Heřmanova Městce pojedu určitě a na tenhle sraz případně odtamtud, ale uvidim, v kolik budu vyrážet.
 8. 1 bod
  tak já jestli v sobotu dorazim, tak až tak kolem 18 hod, dřív to z práce nestihnu
 9. 1 bod
  Bismark-Zelená hora u Chebu Borůvka-u Proseče Mini rozhl. ve Frant. Lázních Háj -u Aše Kozlov-Česká Třebová Krásno- u Bečova nad Teplou Osičina Věž Samson- na hradě Lipnice nad Sázavou Vrbice- u kostelce nad orlicí
 10. 1 bod
  dovolil jsem se přepsat do kolomky možná :-)
 11. 1 bod
  http://www.youtube.com/watch?v=b4i3g5rFDRg
 12. 1 bod
  Dnešní sraz byl trochu menší, ale stejně výborný a zde pár fotek ode mne
 13. 1 bod
  Pěkná blbost. Naopak. Koncovky jsou i ve dne většinu roku sakra dobře vidět, dnů kdy opravdu šajní slunce zase tak moc není. A pak když jede 10 normálních aut v zataženém počasí a 11. chytrák zhasne zadek tak najednou "zmizí". Já tuhle nesmyslnou snahu za každou cenu nesvítit nechápu! Mimochodem jednou zkuste projet v Praze nějaký delší tunel a natuty potkáte několik dementů co taky asi šetří za elektriku a v tunelu jedou hezky po tmě. Takový bych opravdu nakopal do p...! Ale možná jen tunili jak tazatel a pak možná jen zapomněli. Ale proč? PROČ? Stále nechápu a odpověď nenacházím ani zde.
 14. 1 bod