Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Hlavní panel


Oblíbený obsah

Zobrazit obsah s nejvyšším hodnocením na 8.8.2013 ve všech sekcích

 1. 2 body
 2. 1 bod
  To vypadá hodně dobře. Zatím na co Kabaň sáhl, tak s ohledem na výchozí požadavky (třeba přední náprava Rapidu, kontrukce liftbacku Octavie) maximum možného.
 3. 1 bod
  Doraž Tondo po cestě z Relaxu si hodíš doma sprchu a na sraz dorazíš akorát na grilovačku a otevírání pivka
 4. 1 bod
  Jelikož je to v termínu Relax Meetingu, tak ještě uvidim. Do Heřmanova Městce pojedu určitě a na tenhle sraz případně odtamtud, ale uvidim, v kolik budu vyrážet.
 5. 1 bod
  tak já jestli v sobotu dorazim, tak až tak kolem 18 hod, dřív to z práce nestihnu
 6. 1 bod
  Bismark-Zelená hora u Chebu Borůvka-u Proseče Mini rozhl. ve Frant. Lázních Háj -u Aše Kozlov-Česká Třebová Krásno- u Bečova nad Teplou Osičina Věž Samson- na hradě Lipnice nad Sázavou Vrbice- u kostelce nad orlicí
 7. 1 bod
  dovolil jsem se přepsat do kolomky možná :-)
 8. 1 bod
  http://www.youtube.com/watch?v=b4i3g5rFDRg
 9. 1 bod
  Dnešní sraz byl trochu menší, ale stejně výborný a zde pár fotek ode mne
 10. 1 bod
  Pěkná blbost. Naopak. Koncovky jsou i ve dne většinu roku sakra dobře vidět, dnů kdy opravdu šajní slunce zase tak moc není. A pak když jede 10 normálních aut v zataženém počasí a 11. chytrák zhasne zadek tak najednou "zmizí". Já tuhle nesmyslnou snahu za každou cenu nesvítit nechápu! Mimochodem jednou zkuste projet v Praze nějaký delší tunel a natuty potkáte několik dementů co taky asi šetří za elektriku a v tunelu jedou hezky po tmě. Takový bych opravdu nakopal do p...! Ale možná jen tunili jak tazatel a pak možná jen zapomněli. Ale proč? PROČ? Stále nechápu a odpověď nenacházím ani zde.