Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Hlavní panel


Oblíbený obsah

Zobrazit obsah s nejvyšším hodnocením na 27.9.2014 ve všech sekcích

 1. 2 body
  1.6TDI je taky dobrá volba, sice o 100000Kč dražší než 1.4 16V, ale po 300000km se to srovná ve spotřebě.
 2. 2 body
  Tak já patřím k těm šťastnějším, mám za sebou druhou opravnou sadu - s novými řetězovými koly a dle sdělení technika jde o sadu, která se v současné době používá do motorů TSI. Věřím tomu, že odborníci v MB zapracovali na problému tak, aby již byl vyřešen jejich paskvil a že se tímto vyhnou dalším sporům. Mám najeto 29000 km a r.v. 2011. Asi se všichni shodneme, že jinak jde o velmi dobrý motor, ale toto je zbytečná kaňka a dělá výrobci špatnou vizitku, zvláště, když se k tomu někdy staví tak, jak se dočítáme. Budu sledovat a dám případně vědět o dalším vývoji. Doufám, že pozitivním.
 3. 1 bod
  no ono bude najlepšie to dať pozrieť takému,čo tomu rozumie
 4. 1 bod
  dneska jsem byl na soutěži hasičů ve vyprošťování a našel jsem na netu jeden zajímavej dokument k pročtení Prirucka VZOHV Skoda 2013-10.pdf
 5. 1 bod
  Já jsem ty blinkry přelepil folií přímo na ztmavení světel, a myslím že to u té černé nevypadá zle... Zadní také...
 6. 1 bod
  Nechal jsem mu odkaz, kam má svoje výhrady nebo informace k 1.4 napsat. Mě to opravdu zajímá. Zatím nenapsal. Ty a kolega e1 tady mlátíte prázdnou slámu.
 7. 1 bod
  Asi jsi špatně pochopil, já jen tvrdím, že TSI je vhodný nejlépe pro lidi, kteří netuší o problémech tohoto motoru a tedy je to ani nebude trápit. Při nejhorším se jim motor potká. A že si to kupují i lidi, kteří jsou v obraze a přesto do toho jdou...., to je jejich boj. Je mi jen trochu líto těch, kterým ho po skončení záruky vyčůraně prodajï. S TSI jsem najel cca 100km a bohatě mi to stačilo, abych si uvědomil, že se nejedná o žádný zázrak jak v dynamice, tak i ve spotřebě. Kecy o slátaninách si schovej pro sebe.
 8. 1 bod
  Mě jednou naboural taky starší chlapík .. seděl jsem v autě a on do mě vrazil tak že se auto odsunulo o metr .. naštěstí jsem měl jen lak dodřený a bylo mě ho líto ikdyž jsem ho seřval a málem mu dal po hubě .. vždy chytnu amok ale bylo mě ho tak líto že jsem ani policajty nevolal :/ příště takovou chybu ddoufám neudělám ..
 9. 1 bod
  Chtěl jsem pouze, aby konkrétně rozvedl, v čem podle jeho mechanika je 1.4ka nic moc. Jestli k tomu opravdu má co říct, napíše to, jestli to jenom plácl, nenapíše nic. A flame je přesně to, co děláš ty. Navíc není pravda, že TSI nemám rád, ten motor se bohužel prostě nepovedl.
 10. 1 bod
  Vážení přátelé značky Octavia, oficiálně porvrzuji termín, tedy: 6. Clintův sraz Octavia se bude konat v sobotu 18. října na obvyklém místě v zájezdním hostinci U Lípy v Krušovicích od 12:00 hodin Čeká na nás příjemné posezení, skvělé jídlo a pití a parta skvělých lidí... Vítáme nové zájemce a oktávky všech generací. Srazové samolepky 2014 stále k dispozici Na setkání s Vámi se těší Clint, Stanmar a další Náš Octavia sraz se koná tradičně dvakrát do roka za účasti především členů ze Škodahome.cz Sraz se těší stále větší oblibě, zástáváme názor, že kvalita vítězí nad kvantitou, což se nám jaksi potvrdilo po konání jinak povedeného letošního (pro některé konkurenčního) celorepublikového srazu OC v Žamberku. Účastníci byli rozděleni do malých skupin, které měly prakticky nulovou provázanost, což je jakási daň při konání tak velkého srazu. Jakousi nechtěnou odměnou pak bohužel bylo, že si navzájem účastníci v závěru odcizili zpoplatněné kelímky:) Náš sraz je velmi kolektivně provázaný a dá se říci, že jsme jedna velká skupina přátel, která funguje poté i na stránkách škodahome.cz v "Clintově pirátském klubu". Na srazu neprovozujeme soutěže o nejhezčí auto, ani netočíme pivo do octavia kelímků, nesnažíme se být konkurencí pro celorepublikový sraz Octavia clubu. Dobře se najíme, napijeme a pak debatujeme u našich mazlíků. Těšíme se společně na konání dalších srazů a protože je nám půl roku málo, scházíme se v menším seskupení nepravidelně i na "Čajích o páté", pořadané rovněž Clintovým klubem. Účastníci: (pravidelně aktualizováno) Clint Pawouk Kokta Pancho Radius Stanmar Ozi Torreto Bourá prej zeď SidCZ standa2003 Motosman Koty Vyrábí mimozemšťany XJOHNNYX Hurikán88 wén@ Nepustili ho z práce Tdernux Pany Nenousek +1 Arlo Je ve Frýdku, asi Místku Tomiikk Přijede později, až se vyspí Vittorio Tiktak Kačer Korni Nemá auto Cubecnik Zikmeister Zděnda Čada + 1 Tomáš Marušák Lukáš Boublík + 4 Va-šek Milan Klimek +1 Sirmike + 1 Petr Slováček Zdeněk Šedivý (dále přislíbili účast zájemci z OC na stránkách FB, jejich jména budu po potvrzení účasti zde zveřejňovat)