Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/23/2019 in all areas

 1. 3 points
  To jsou zase dohady o ceně. Vždyť jste v tom nikdo nejel, nikdo jste to auto pořádně neviděl a už soudíte cenu. Ale co čekat lidí, kteří umí jen kecat (není to myšlenu na všechny).
 2. 1 point
  Už delší dobu stavím modely z lega a rád bych se o ně formou návodů podělil s Vámi. V současné době se začínám věnovat starším modelům Škoda, momentálně mám hotového Rapida a pracuji na 120 mezitypu. Dále je v plánu erko, stovka a další, ale vše záleží na zájmu lidí. Bohužel kromě toho, že tvorba kvalitního návodu zabere dost času (10-30 hodin + tvorba modelu ve 3D), tak abych vše otestoval musím podle návodu model někdy i několikrát sestavit. Proto by se mi hodila podpora. Na oplátku za měsíční příspěvek nabízím dané návody včetně seznamu kostek a samozřejmě pomoc s jejich individuálním zakoupením, aby si model mohl postavit kdokoliv doma. Podpořit mě můžete na této stránce, za příspěvek 5 dolarů dostanete návody a seznamy kostek, za příspěvěk 10 dolarů navíc i 3D modely, které se v daném programu dají snadno upravovat, měnit barvy a dále přizpůsobit podle sebe. https://www.patreon.com/user?u=15669189 Veškeré dotazy ohledně modelů a věcí kolem rád zodpovím na Facebooku a nebo samozřejmě i zde. https://www.facebook.com/PsychoWard666-LEGO-models-338105333453378 Samozřejmě budu vděčný za sdílení mezi vašimi přáteli a známými, které by to mohlo zaujmout. Děkuji všem za podporu.
 3. 1 point
  Na konci 11/18 objednána style combi 81 kw. Dodání březen/duben 2019, u Šmuclera v Plzni sleva šrotovné (protiúčet) od Škodovky, sleva od VW financial a sleva od dealera, celkem 72 tis.
 4. 1 point
 5. 1 point
  stará kreditná karta, plastový nožík, plastová lyžička... alebo objednať, napr. aliexpress a návody máš v dielenskej príručke https://forum.skodahome.cz/topic/132215-dílenská-příručka-návody-schémata-tpi-apod-pro-fiii/
 6. 1 point
  väčšia. ideálna pre originál kameru s ostrekom. niekde sme dávali fotky pre porovnanie
 7. 1 point
  Martabe a DušanVe, jestli je v tom základu vše pro normální provoz, tak podle mě nadstandard na to, že je to základ (já bych se i spokojil se čtyřma kolama,volantem a tažným:), ale to je na každým, je fakt, třeba, že tam není tempomat kterej by mě asi nejvíce chyběl, ale jde dodělat za 5700kč tak nastává otázka jestli mě to za tu částku stojí. Jinak nejsem nějakej spisovatel a mega fanda toho či onoho a nechci se chlubit, nebo zakládat sekci "moje fabie" jak dobrej kauf jsem udělal a za jakou cenu... Toto forum mě párkrát dosti pomohlo a inspirovalo a ušetřilo nemalé peníze u vozů: citigo, fabia III, octavia III, ať už tipem na samotný nákup, tak i radama ohledně vyřešení nějakěj trablů na autě, tak já to chci touto formou tomuto foru nějak vrátit, protože když si to necháme pro sebe (beru obecně) a budeme pouze vyzobávat tipy a triky,řešení různejch problémů na našich škodovkách a nenapíšeme naše řešení,postřehy které zase mohou pomoci dalším , tak je to celkem sobecké... hau :)
 8. 1 point
  Až budeš vedět,co vše dokáže autorizák,třebas Tě ty věty přejdou
 9. -1 points
 10. -3 points
  477 tis za obsah 1TSi to snad jen blázen dá!!!!Víc se k tomu nedá napsat.


© 2011 - 2019 SKODAHOME.cz | Vytvořeno s v Praze.