Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Hlavní panel


Oblíbený obsah

Zobrazit obsah s nejvyšším hodnocením na 23.1.2019 ve všech sekcích

 1. 3 body
  To jsou zase dohady o ceně. Vždyť jste v tom nikdo nejel, nikdo jste to auto pořádně neviděl a už soudíte cenu. Ale co čekat lidí, kteří umí jen kecat (není to myšlenu na všechny).
 2. 1 bod
  Na konci 11/18 objednána style combi 81 kw. Dodání březen/duben 2019, u Šmuclera v Plzni sleva šrotovné (protiúčet) od Škodovky, sleva od VW financial a sleva od dealera, celkem 72 tis.
 3. 1 bod
 4. 1 bod
  stará kreditná karta, plastový nožík, plastová lyžička... alebo objednať, napr. aliexpress a návody máš v dielenskej príručke https://forum.skodahome.cz/topic/132215-dílenská-příručka-návody-schémata-tpi-apod-pro-fiii/
 5. 1 bod
  Je to blbý argument, aby při výběru auta zohledním i jak vypadá palubní deska hlavně materiály a provedení, umístění displeje. Nevadil by mi i nový Hyundai i30 v HB ( hezčí pro mě než celá Scala hlavně v béžové), ale ten tablet na palubce.
 6. 1 bod
  väčšia. ideálna pre originál kameru s ostrekom. niekde sme dávali fotky pre porovnanie
 7. 1 bod
  Martabe a DušanVe, jestli je v tom základu vše pro normální provoz, tak podle mě nadstandard na to, že je to základ (já bych se i spokojil se čtyřma kolama,volantem a tažným:), ale to je na každým, je fakt, třeba, že tam není tempomat kterej by mě asi nejvíce chyběl, ale jde dodělat za 5700kč tak nastává otázka jestli mě to za tu částku stojí. Jinak nejsem nějakej spisovatel a mega fanda toho či onoho a nechci se chlubit, nebo zakládat sekci "moje fabie" jak dobrej kauf jsem udělal a za jakou cenu... Toto forum mě párkrát dosti pomohlo a inspirovalo a ušetřilo nemalé peníze u vozů: citigo, fabia III, octavia III, ať už tipem na samotný nákup, tak i radama ohledně vyřešení nějakěj trablů na autě, tak já to chci touto formou tomuto foru nějak vrátit, protože když si to necháme pro sebe (beru obecně) a budeme pouze vyzobávat tipy a triky,řešení různejch problémů na našich škodovkách a nenapíšeme naše řešení,postřehy které zase mohou pomoci dalším , tak je to celkem sobecké... hau :)
 8. 1 bod
  Až budeš vedět,co vše dokáže autorizák,třebas Tě ty věty přejdou
 9. -1 bodů
 10. -3 bodů
  477 tis za obsah 1TSi to snad jen blázen dá!!!!Víc se k tomu nedá napsat.