Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ukončeno Škoda Octavia RS 200k rv 2011 - pozor, nyní skrytý Antiradar v ceně vozu

Cena: 361 790,00 Kč
  • Přidáno (Aktualizováno: )
  • Vypršelo

Seller information

Hampejz

• 0
  • 0
  • 0

Informace o inzerátu

Záruka?
Tato položka je použitá bez záruky
Servisní knížka
Ano
Aktuální stav ujetých kilometrů
120000
 Nahlásit tento inzerát

O tomto inzerátu

Po skoro 4 letech přišel čas na změnu a nabízím svou eReSku.

RV. 2011. Koupené od škofinu ve 30tis v roce 2013. Do roku 2015 v tovární 4letté záruce. Nyní 120tis km před druhým velkým servisem. Jak už to bývá, mám nabídku na něco jiného, takže jsem prodej neplánoval a do auta nasypal ještě úplně nové gumy (17" Conti winter... na zimu a 18" Michelin pilot 4 na léto) za cca 30tis celkem. Auto servisované v Přerostovi se serviskou a v záruce mobility.

Výtažek z výbavy:

- DSG, Columbus, BT, Hlasové ovládání, výhřev sedáků, elektrický vše krom sedaček. Šíbr, soundsystem, dvojitá skla s folií proti sluníčku/teplu, a další...

- bourání - 3x pravý bok (nepochopíš, proč mi to tam furt někdo škrábe) - nicméně autirozovaný servis s výměnou dveří, takže jak nové. Již od koupě mám pod značkou promáčklý nárazník (asi od koule) a přední mám na půdě schovaný nový. Nikdy jsem ho nedal, protože na bílé jsou prostě škrábance od parkování vidět hned a tudíž oba narázníky mají šmouhy

- Dodělání - oděrky na haubně jsem řešil lakem spolu s maskou a zrcátky (zbytek červené je folie)

- vady - sem tam kosmetika plus škrábance na nárazníkách, reznoucí víko kufru od šroubů křídla (nechápu, proč tam nebyl nerez. Přehlídl jsem to a pak už bylo pozdě to řešit. Dle mne to bez problémů dá tak 4-5let, než to začne vadit a poté bych to řešil novým víkem do laku - aspoň to byl můj plán). 

Zbytek v mém vláknu a jedno foto níže.

Cena 299.000 bez DPH a vyhrazuji si právo stáhnout inzerát v případě že mi nevyjde plánovaná koupě

V ceně vozu je již nainstalovaný skrytý aktivní i pasivní antiradar v ceně 45 tisíc korun. Nechám zdarma jako bonus

IMG_1153.jpg

IMG_0015.jpg

IMG_1140.jpg

RS 7.jpg