Jump to content

osobne

Uživatel
 • Content Count

  1,248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

osobne last won the day on September 28 2019

osobne had the most liked content!

Community Reputation

93 Excellent

About osobne

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

4,102 profile views
 1. Asi by měl NAR mód zapnout jednu krajní žárovku nebo diodu v brzdovém světle při otevřených dveřích zavazadlového prostoru?
 2. Ale to některým lidem stejně nikdy nevysvětlíš, slyší honosný název funkce "inteligentní dobíjení" a nedokáží to nikdy propojit s prostým faktem "udržování autobaterie v polovybitém stavu".
 3. Hlavně je na to vázán SSS (Start Stop Systém). Fintu jsem tu rozšířil v roce 2018 já.
 4. Jsi si jist, že tam dali nový termostat? Jsou servisy, co naúčtují výměnu nového termostatu a vymění jen chladící kapalinu, popř. tam dají nějaký použitý termostat z vrakáče.
 5. Rezervou se ti zvedne podlaha kufru až k otvoru pátých dveří. A to je tam nejspíš počítáno místo jen na užší dojezdové kolo, ne plnohodnotné.
 6. osobne

  Konec MyŠkoda

  Pro online servisní knížku náhrada není.
 7. V recenzi appky píše, jak je vše perfektně pohromadě a zdarma. https://www.mobilmania.cz/clanky/skoda-sloucila-vsechny-sve-mobilni-aplikace-do-jedine-co-umi/sc-3-a-1350194/default.aspx
 8. Takže jsme všichni přišli natrvalo o servisní knížky?
 9. Nefunguje. A žádnou aktualizaci nebo sloučení to nenabízí.
 10. Návod na zprovoznění appky je v prvním příspěvku této diskuze.
 11. Kdysi dávno jsme to dělali na služebním Formanovi, tam stačilo vypojit v motorovém prostoru jeden bovden a kilometry to nepřičítalo. Ale u dnešních aut to už asi tak jednoduché nebude co?
 12. To není tak jednoduché, protože appka může nabízet na každý typ auta a klidně i na každý modelový rok nebo stupeň výbavy jiné funkce.
 13. Potřebuji to jen kvůli pojišťovně, abych neplatil vyšší pojistné za povinné ručení, jednou ročně chce pojišťovna vyfotit stav tachometru a když přesáhnu určitou roční hodnotu nájezdu kilometrů, doměří mi bohužel vyšší pojistné. :-(
×
×
 • Create New...