Jump to content

osobne

Uživatel
 • Content Count

  1,213
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

osobne last won the day on September 28 2019

osobne had the most liked content!

Community Reputation

86 Excellent

About osobne

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

3,783 profile views
 1. Kdyby byl podporován tapatalk, tak sem nelezu přes prohlížeč vůbec. Raději reklamy, než platit 100 Kč. No smířím se s bílou plochou místo reklamy asi.
 2. Už jsem v prohlížeči vymazal i všechny dočasné soubory, historii a cokies, nepomohlo to. Na jiných webech to mám OK.
 3. Já mám problém, Win10 s aktivovaným tmavým režimem, prohlížeč Edge (nastavena volba tématu dle systému, ale i tmavé téma zobrazuje stejně): Je to hrůza, ty bílé plochy po stranách diskuze. Co s tím? Když kliknu do oblasti bílé barvy, otevře to další záložku s reklamou. Žádný blokovač reklamy nainstalovaný nemám, tak nevím, proč to místo reklamy zobrazuje jen bílou barvu.
 4. Já musím říct tedy, že palubní počítač mi ukazuje dobře, stále si počítám průměrnou spotřebu při každém tankování a souhlasí to. Naposledy to bylo 5,5l/100km teď v létě. V poslední zimě jsem měl nejhorší průměrnou spotřebu 6l/100km. Motor 1,2TSI 81 kW.
 5. Mořná zadní brzdy v čudu? Já si aktivoval HHC sám přes Caristu a byla tam možnost 3 voleb v délce trvání HHC, ta nejkratší doba byla možná také skoro neznatelná.
 6. Chtělo by tam něco fixnout, ale admin je asi na dovolené. Tapatalk: Chyba sítě, zkuste to později. (get_config)
 7. Už asi týden to nefunguje a zobrazuje chybu: Chyba sítě, zkuste to později. (get_config)
 8. To muselo asi udělat špatné palivo ne? Kde jsi často tankoval?
 9. Řešil jsem nakonec s pojišťovnou viníka jen vrypy a rýhy na zadním nárazníku a zadním difuzoru, zvolil řešení rozpočtem a dali mi na opravu 6321 Kč (Generali Česká pojišťovna). Za mě OK, na místě jsem chtěl po řidičce 5000 Kč s tím, že to nebudem řešit přes její povinné ručení a bude to tak vyřízené, to odmítla, ale nakonec je řešení přes povinné ručení pro mě výhodnější. Pojišťovna si to po ní stejně postupně vybere v malusu. Snad pod zadním nárazníkem žádné jiné poškození nevzniklo.
 10. Dík, mě tam jednou vletěl i pták, nepřežil to.
 11. Včera mi do Yeti narazila zezadu Octavia, poškození mám na první pohled jen pár škrábanců a otlaků, nárazník se asi musel pořádně prohnout, protože na něm jsou otlaky i od mřížky chladiče z Octavie. Octávii to trochu ohnulo přední SPZ, takže předpokládám, že to muselo narazit i do něčeho tvrdého pod nárazníkem. Myslíte, že mohlo dojít k poškození něčeho co je pod zadním nárazníkem? Mám raději nechat zkontrolovat auto v servisu? Tažné zařízení ani parkovací senzory tam nemám.
 12. Vypoj přebytečný konektor z mínusového pólu autobaterie, pak to jednou nabij a více neřešit.
 13. Tím jsem myslel: proti čemu to chrání?
×
×
 • Create New...