15degren

Uživatel
 • Počet příspěvků

  881
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Popularita

159 Výborná

O uživateli 15degren

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

2 299 zobrazení profilu
 1. Ty dvojmoty v 1.6 nikdy pořádně nefungovali, už po 30K km neprojdou testem a mlátí, proto je tam koncern přestal dávat, nedávej to tam budeš si trhat vlasy.
 2. Šíříš tu lži a nenávist. Koncern má štempl a spoustu studií na to že nový SW zachovává výkon,spotřebu a životnost při snížených emisí. Není přece možné aby tomu tak nebylo, zpochybňování takových štemplů by měl být hrdelný zločin, za takovou drzost by jsi měl jít do kriminálu ! Když koncern s úředníkama řekne, že se stal ZÁZRAK tak se sakra snad skloníš před škodovkou a políbíš nohy jejímu řediteli!!! tomxass: Nj moc to řešíš prostě jezdi dokud to jezdí tak to neřeš, až to exne tak si kup japonce v 2L atmosféře a máš pokoj při stejné spotřeba jo a nesmrdí to, ty tří hrnky a různá hovna si koncern může strčit kam slunce nesvítí na podzim jdu pro mazdu 6 v 2l atmosféře, mám za sebou zkušební týden s tím autem a nechápu proč jsem si kupoval škodovku.
 3. To ano, na druhou stranu nemá smysl se hněvat na servis kde to nechá dělat. Oni jsou v tom poměrně nevině, vykonávají práci a někdo jí zaplatit musí, takže je chápu. Když to škodovka odmítne proplatit, tak jim prostě nic jiného nezbývá, jsou stejnou obětí jako zákazník a rozhodně z toho nemají radost, přidělává jim to jen práci. Nevidím to jen černobíle jak možná z mích komentářů lze dedukovat, samozřejmě jsem na ně tlačil atd. nicméně nedávám to servisu za vinu a už vůbec ne těm lidem co tam pracují... nech posla žít... oni to taky určitě nemají lehký já bych to s těmi lidmi řešit fakt nechtěl cílí svojí zlobu na špatné lidi.
 4. u CFFB je vzdálenostní interval po SW úpravě 450 km- takže ok s CRLB nemám zkušenosti ale 200km je dost krátký interval, nejspíš kouří víc než by měl...
 5. No, když jsem to řešil já, tak buď ti dají slevu, nebo to proplatí celé škodovka a nebo neoprávněná RMA a platíš diagnostiku... Samozřejmě se hádat můžeš, ale jestli má starý auto tak skoro nemá smysl ztrácet tím čas, samozřejmě musí počítat s tím že se tomu bude muset věnovat, bude bez auta a tak, ono z mého pohledu není zas takový problém dát dvojku za diagnostiku než být měsíc bez vozu, protože se s nimi budeš hádat o to kdo to zaplatí... Pokud vůz nutně nepotřebuje tak je to asi jiná, nicméně pokud někdo vlastní octavii tak nepředpokládám že jí má proto aby mu měsíc stála u baráku ale prakticky každý den někde jezdí...
 6. No když chcípneš motor tak doběhnout nemůže, předpokládám že jemu se pouští větrák protože to ochlazuje rozpálený filtr, ale motor samozřejmě neběží :-)
 7. To nebudeš mít ze SW. Já jsem aktivní větrák po vypnutí motoru nikdy u svých aut nezažil...
 8. Pokud ti neuznají oprávněnou reklamaci, tak samozřejmě diagnostiku zaplatíš.
 9. Jinak VDO umožnilo výrobu náhradních dílu pro vstřikovače a čerpadla koncem roku 2017. U nás jsem v týdnu objevil firmu která už to dělá taky (na ebay už se dali sehnat repasy od léta a příbívá dodavatelů) V německu to vychází mezi 2500 až 3500 tisíci za kompletně zrepasovaný vstřik u nás v ČR jedna firma u OV má v ceníku kolem 3500 tisíce za kompletně zrepasovaný vstřik s tím že dáte starý.... tak konečně vstřiky už nejsou noční můra...
 10. Plácáš nesmysly , 7 let starý auto není vrak a 215K km není vysoký nájezd. Není to mé první auto s CR systémem a všechny předchozí normálně fungovali přes 400k km.
 11. Přesně tak sečteme si to: 1. Dieselgate a následné zbavení těch aut na západě majiteli, udělali z mého vozu s hodnotou dle pojišťovny 180 tisíc, prakticky neprodejný vrak, jednak je toho všude hromada a jednak se to lidi boj kupovat. 2. Mám s tím hromady ztráty času, musím se tomu věnovat obtěžuje mě to. 3. Nutí mi nějaký SW který snižuje životnost dílu. (ano nutí potřebuji s tím jezdit i na západ a nehodlám se hádat s gestapem) 4. Opatření důvěry- po aplikaci SW a problému je náhle opatření důvěry o ničem protože auta jsou stará 5. Předražené díly s obrovským rabatem- nedodržení slíbené záruky snaží se ti vnutit náhradní díly s rabatem takže na tobě vydělat. Takže pro Wittmann, když ti to přijde OK, tak já ti tedy slíbim že si půjčím tvoje auto a když se s ním něco stane tak ti koupím bez kecu nové- samozřejmě ti ho rozsekám na hadry, ale pohoda vlastním autosalon prodám ti nový vůz za 600 000 kde 300 000 je můj rabat, ale že nejsem svině dám ti slevu 20% to je fajn ne ? Neříkej že by jsi nesouhlasil.
 12. Se tu ale bavíš o úplně něčem jiném než my, ale i tak budu reagovat- to že je u toho štempl originál škoda, nic nemění na základní ceně toho vstřiku, naopak zcela nepochybně má škodovka lepší ceny, než který dostává internetový obchod. Prostě to neobhájíš, oni se ohání programem důvěry a snaží se ti prodat podělanej vstřik se štemplem navíc za 13 tisíc který nakoupila typuji od dodavatele za 3-4 tisíce a ještě se ti budou snažit tvrdit jak ti dávají úžasnou slevu a kde si co si, jako ne no je to normální ojeb, můžeš si to nazývat jak chceš. Protože to že ti slíbí v případě problémů do 250K km nějakou záruku a pak ti řeknou že ti maximálně dají slevu a nestáhnou ani 10 % rabatu se prostě jinak než ojebem nazvat nedá. Aspoň trochu fér by se to dalo pokládat v situaci kdy se škodovka vzdá svého rabatu, pak tu můžeš o něčem debatovat. V momentě kdy oni vydělávají na tom že mi svojí vinou skurvili motor a ještě chtějí vydělávat na dílech na kterých ONI snížily životnost je prostě absolutní zlodějina, to žádným rozumným argumente nemůžeš vyvrátit.
 13. Nicméně to auto bylo pojízdné a nesmrdělo, po úpravě už pojízdné není, protože když vynechává zcela jeden válec, tak je otázka času než ho takovou jízdou propálím, takže ano měl dost, ale ještě by dost asi do 250K vydržel.
 14. Dají slevu 20 % na materiál (cena vstřikovače 16 tisíc takže po slevě 13k) + práce. Takže si snížily svůj rabat Z 10 tisíc na 6 tisíc. Tomu se nedá říkat ani kompenzace. 215K km servis v plzni ale to asi není podstatné.
 15. Tak bez keců to zdarma dostanou auta rok 2012+ starší s kompletní historií, jestli máte 2009/2010 tak můžete na jakékoli kompenzace od škodovky zapomenou, vykopou vás na mráz a z kopou do kuličky, aby jste se náhodou s tím vrakem nechtěli vrátit na economy servis :-D To že se v papíře píše do 250k km není zas tak směrodatný, auto musí být skoro v záruce. Jako čekal jsem všechno možný, ale doufal jsem že s k tomu aspon trochu postaví čelem, přece jen mě jejich dieselgate zlikvidoval jakoukoli zbytkovou cenu vozu, přišel jsem reálně o peníze + mi ještě snížily životnost vozu takže to nemám ani šanci dojezdit a samozřejmě vám po úpravě s 200k km selžou vstřikovače a rovnou vám řeknou že to u jednoho nezůstane že doporučují vyměnit všechny 4 rovnou za krásných 65 klacků že je tam super sleva, protože se nemusí tolik údajně srát s korekcí že po jendom to stojí dvacku... Mají zákazníků dost, to mě jen utrvrzuje v pocitu, který mám od počátku co jsem škodovku koupil a to že je to ta nejhorší možná volba, spolehlivost zázračná není, náhradní díly taky levnější než u konkurence nejsou a přístup k zákazníkovi je na bodě mrazu... Je načase vybrat havariní pojistku a vrátit se do peugeot klubu 508 se mi moc líbí a v 2l verzi se nechá sehnat za stejé prachy jako ochcávka až na to, že je to komfortnější než superb. Ještě přemýšlím o atmosférické mazdě 6 2l... Tím samozřejmě nechci napadat servisní síť, samozřejmě je jasné, že s tím nemůžou nic dělat, když škodovka řekne ne.