Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

mirasro

Uživatel
 • Počet příspěvků

  29
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

0 Neutrální

O uživateli mirasro

 • Hodnost
  Nováček

Kontaktní metody

 • ICQ
  261006171
 1. mirasro

  Vibrování předku

  Přesně stejný problém jsem řešil. Vyměnili mi pravý vnitřní kloub na přední poloose a podstatně se to zlepšilo. Bohužel mě čeká i ten levý (. Cena opravy něco přes 2000 Kč.
 2. mirasro

  vibrace

  Měl jsem podobný problém. Auto mi vybrovalo v záběru. Dělal to pravý vnitřní homo kloub. Po výměně je vše v pořádku.
 3. mirasro

  maximum kilometru

  Ve firmě jsme měli Octu 1.8 T r.v 1999 a měla nalítáno 260 000km. Žádný velký závady neměla, jen ty obvyklé. Jezdil s ní ředitel, který se k ní choval jak k vlastní. Hodně záleží na majiteli a šoférovi.
 4. mirasro

  Vibrace

  Protože jsem toto téma kdysi založil, dlužím všem odpověď jak jsem vyřešil tuto závadu. Hlavní viník byl opravdu pravý vnitřní kloub poloosy. Stál cca 2000Kč. Tento týden jsem si ho nechal konečně vyměnit a je po problému. Ještě jsem řešil jestli není lepší měnit celou poloosu, ale cenově to vyjde stejně a vnější klouby jsou prý ještě dobré. Děkuju všem za rady a příspěvky
 5. mirasro

  Vibrace

  Ano přesně toto mi auto dělá. Znovu opakuji že mám měněný dvouhmotnostní setrvačník, takže setrvačníkem by to být nemělo, samozřejmě pokud odvedli dobrou práci. V servisu mi tvrdili že je to normální, ale u firemní Octavie to nepozoruju.
 6. mirasro

  vibrace

  Přesně to samé mi dělá moje 1.9 tdi 2001. Myslel jsem že to je setrvačníkem, ale ten je nový.
 7. mirasro

  Vibrace

  Zdravím všechny Mám Octavii 1.9 tdi r.v. 2001 66kw, najeto něco přes 200 000 km (ověřeno). Nevím jestli je to normální, ale zdá se mi že když hodně sešlápnu plyn, tak se motor rozvibruje. Dělá to při větším záběru motoru, například při zrychlení během předjíždění. Motor měl měněný komplet setrvačník se spojkou, takže zde by problém být neměl. Jinak šlape jak hodinky. Budu vděčnej za každej typ. díky
 8. mirasro

  LPG-nejlepší servisy provádějící přestavby

  Měl jsem Octavii 1,8 20V upravenou na LPG. Bohužel měla namontovaný směšovač místo přímého vstřiku. Nikomu bych tento systém do těchto aut nedoporučoval a doufám že ho ani nikdo nemontuje. Montoval se dříve. Plyn se směšuje přímo v sání společně se vzduchem (vstřiky se odpojí) a hrozí že směs exploduje přímo v sacím potrubí. Mě se to nestalo. Další nevýhodou bylo kolísání otáček při prudkém ubrání plynu. Způsobovalo to cukání při přechodu z brždění do tahu motoru. Toto byl neřešitelnej problém. Nevím jak je to se sekvenčním vstřikováním, ale z okolí jsem na něj žádnou stížnost neslyšel. Ještě než se pustíš do přestavby si spočítej, jestli se ti to vůbec vyplatí. Myslím že pokud auto žere kolem 7 litrů nemá to smysl.
 9. mirasro

  Prověšené dveře

  Taky si myslím. Časem se dveře musí vrátit a bude to ještě horší. Včera jsem to chtěl podložit tím plíškem, ale mám malou sadu klíčů (že jsem si tehdy nekoupil rovnou tu větší ) a šrouby na dveřích s ní nepovolím. Musím dokoupit.
 10. mirasro

  vstřiky nebo chip? - vaše zkušenosti

  Mam stejný motor ALH 66Kw ale rok výroby 2001. Tento týden jsem si nechal namontovat trysky S764. Rozdíl je určitě poznat a oproti skutečné 81Kw bych řekl že výkon je asi stejný (služební auto v práci).Automechanik co mi to montoval tam měl svýho Fiata Cromu (myslím rok výroby cca 92, nejsem si jistej) s namontovaným turbem z Passatu, tryskama S764 a řídící jednotkou z Octavie ještě k tomu chipnutou. Nechápu jak to tam dostal. Vypadá to šíleně a auto jede jak zběsilý. Plánuje experiment s turbem z PD tak se přijdu podívat . Hned na to jsem vyzkoušel stejnou Octu s chipem, ale nárůst výkonu nebyl až tak výrazný jako při změně trisek. V chipu vidím výhodu, že si můžu nechat "naladit" motor podle stylu jakým jezdím.
 11. mirasro

  Prověšené dveře

  Díky za radu. Zkusím ten plíšek. Opravdu jsem špatně hledal viz.: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...774&hl=pant
 12. mirasro

  Prověšené dveře

  Zdravím všechny Dávám si do pucu svou nedávno koupenou Octavku a protože má už něco za sebou má trochu prověšené dveře u šoféra (asi jak se houpal při jízdě na D1 ). Při zavírání lehce narazí spodní část na karosérii. Není to moc, ale časem se to asi zhorší. Automechanik se na to díval a říkal že už je víc nezvedne, že jsou na doraz. Když je přivřu a zvednu cítím že je v pantech vůle. Nemáte typ co s tím a jestli stím jde něco udělat? dik za rady.
 13. mirasro

  Bazar mě napálil !!!

  Čau Lepší je asi nevědět. 97t na r.v 99 je opravdu málo. Pokud to bylo přes bazar nebo překupníka tak je pravděpodobnost přetočení ještě vyšší. V tomto případě se ti může podařit vypátrat původního majitele (google), jak se to podařilo mě, ale je to opravdu náhoda. Hlavně se neptej na cenu za kterou to dal do bazaru, akorát to vytočí. Ta bývá kolikrát i o 20 000 - 50 000 nižší než prodejní !!!!!!!!!!!! Je to zlodějina. Při koupi se to pozná podle opotřebení, které tu určitě někde bylo popisované. Časem pak podle závad. Pokud majitel nejezdil přes rozbytý silnice jak hovado tak by měly být tlumiče v pohodě. Řadit by mělo jít úplně v pohodě. Dost se pozná při výměně rozvodu. Vodní pumpa a kladky se mění většinou tak po 180 000 a někdy i později. Spojka a setrvačník by taky neměly odejít dřív jak po 200 000km. Opět zdůrazňuju že záleží na tom kde a jak se s autem jezdí a to je určitě důležitější než číslo na tachometru. Asi bych to nechal být. Když budeš mít úspěch a poznáš kolik má koupené auto najeto, zkazíš si tak akorát radost. Kolik procent aut je staženo taky signalizují malé rozdíly v cenách aut které mají nalítáno 130 t nebo 230 t. Člověka který nechce na autě maximálně utržit a prodává málo jetou Octu za stejnou cenu jako Octu s 230t snad ani neexistuje.
 14. mirasro

  Rozrezana skodovka - pojizdna

  Pěknej kabriolet
 15. mirasro

  Zabezpečení

  Jediná jistota je pojištění. Kolega z práce měl Octavii zabespečenou tajným vypínačem a stejně mu ji ukradli. Zrovna opravovali garáž tak parkoval venku. Auto si zloděj nejdříve vytypuje. Pokud dojede odtahovka a auto není zrovna přivázaný k pouličnímu osvětlení desetikilovým řetězem tak nic nepomůže.
×