Jump to content

kozakm

Uživatel
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kozakm's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare

Recent Badges

16

Reputation

 1. I bez přípravy lze kouli legálně namontovat. Smí se ale používat jen na nosič kol.
 2. Tucson - parkovací asistent je jen asistent vyjetí/zajetí do parkovacího místa pomocí tlačítek na klíčku, to snad ani nestojí za řeč. A kromě toho je dostupný jen u HEV a PHEV. Arkana - naživo vypadá divně - úzká, vysoká, hlavně zezadu. Sportage - i jako majiteli nového Tucsonu mi přijde desgin moc divoký :) Hlavně zezadu. Chválím ale matrixová světla. V prodeji má být od prosince a dodací lhůty nezná nikdo...
 3. Půl roku starou jetou Oktávku, kterou jako předváděcí vůz vůbec nikdo nešetřil, za 1,16 milionu, by koupil jen blázen
 4. kozakm

  Škoda Enyaq

  Proč vůbec není k dispozici Crystal Face?
 5. Vic nez sklapeni operadla sedacky spolujezdce bych teda vyuzil deleni zadnich sedadel 40/20/40
 6. Pořád si myslím, že jsem to napsal jasně a že jste si z toho vydedukovali to, co jste chtěli, ale to už je teď jedno.
 7. Ještě chvíli si ho nechám pro sebe :) Jinak obepsal jsem asi 6 servisů, z 5 přišla odpověď ve stylu toho, co psal @mbrazdil, souhlasil nakonec můj "domovský" AS.
 8. Čtu si to po sobě znova a přijde mi to vůči servisu napsané neutrálně. Do servisu se naopak naváželi všichni ostatní ("neprofesionální práce", "Jsou to fakt velký profíci"), i proto jsem se rozhodl nejmenovat. Nemám problém sdělit jméno přes SZ.
 9. Že někoho nechci jmenovat je legitimní odpověď. A jak to probíhalo, co zvládli a co nezvládli a co fungovalo a nefungovalo jsem napsal v předchozích dvou příspěvcích. Takže zbývá jen ta cena, jinak mám za to, že jsem na všechno odpověděl :)
 10. Se servisem byla dohoda, že co zvládnou, to zvládnou a zbytek si případně dořeším sám. Já byl rád, že se s montáží a elektrikou nemusím mazat sám. Světla byla funkční do té míry, že jezdit by se s tím dalo. Cena dle mého adekvátní a servis tu jmenovat nebudu.
 11. Hotovo. Tam, kde si autorizovany servis s kodovanim nevedel rady, to @ferda25 zvladl levou zadni a svetla sviti, jak maji. Diky! Jeste teda upresnim, Rapid MR2017 s dennim svicenim v mlhovkach. Servis namontoval svetla, natahl drat pro denni sviceni z mlhovek do svetel, ale nedokazal LED pasek zprovoznit v kodovani, taktez blinkr a kontrolka prasklych zarovek blaznily.
 12. Jo, jen jsem nečekal, že to uslyším i za jízdy vevnitř :) Díky EDIT: tak to nakonec není tak hrozné :)
 13. Jasně, budu informovat. Taky se vám při přepnutí z potkávacích na dálkové a zpět ozve od světel docela hlasité cvaknutí?
 14. Já se hlásím s Rapidem MR2017 a výměnou světel za poFL s LED páskem. Výměna provedena dnes v AS, k mému překvapení s jejím provedením souhlasili. Ale částečně si na ní vylámali zuby. Co funguje: xenony, blinkry Co nefunguje: - blinkry při nastartovaném autě - cvakátko v autě se může zbláznit a blinkry místo stabilního svícení blikají velmi rychle jako stroboskop - svítí kontrolka nefunkčních žárovek denního svícení - měl jsem denní svícení v mlhovkách, dráty do světlometů natáhli, ale nedokázali dokódovat svícení LED pásku Takže mě čeká návštěva @ferda25, který si s tím poradí, doufám
 15. Ja dekuju za pravidelny prisun beta verzi. A vsem stastne a vesele!
×
×
 • Create New...