Jump to content

raven

Uživatel
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About raven

 • Rank
  Junior
 1. raven

  Kontrolka mazání

  Zdravim, asi stejnej problém jako jsem se tady nesčetněkrát dočetl. Oleje dost, na volnoběh nic ale při plynu se rozsvicí hláasí a zase zhasíná. Spíš mě zajímá teoretická otázka, trošku pitomá - ale nejsem bohužel doma. Dá se s tímto dojed cca 30-40 km bez úhony? Jinak všem hezkej Novej rok.
 2. raven

  Radio nejde vypnout

  Zdravím. Koupil jsem si Pioneera. Kable jsem propojil podle instrukcí protože jinak se mi vracelo pořád do továrního nastavení. Všechno běhá jak má. Nastavení, stanice, flashku si pamatuje. Pokud ho mám v autě nacvaknuté - otočím na první polohu, rádio se rosvítí, zapne a funguje, ale pokud ho vyndám, a že ho teda vyndavám pokaždý když z auta nejdu jen "na chvíli" - pak ho opět nacvaknu, a při otočení klíče nic. Mrtvé. Není to neřešitelný problém. Zapnu si ho tlačítkem ale zajímalo by mě proč to takhle "ne"funguje.
 3. raven

  Součástka

  Díky moc. To bych nevydůmal ani do Velikonoc.
 4. raven

  Součástka

  Vůbec mě nenapadá, k čemu to má sloužit. Vypadlo na kámoše z přihrádky. Za bludišťáka Ne, že by mě to uvádělo do rozpaků, ale ze zvědavosti. Pardon za nové vlákno, nenašel jsem vhodný téma kam to připsat.
 5. raven

  Osvetlenie interieru

  Zdravím. Měl bych dotaz, doufám, že jsem nepřehlédl odpověď na podobnou věc. Chtěl bych si být jist než tam pro to pojedu. Sháním stropní světlo do Fabie rv. 2000 s ovládáním na šíbr. Nemohl jsem dlouho nic najít, pouze bez střešního okna. Nakonec mám nabídku, avšak z Octavia II. Má s tím někdo zkušenost, zda to zapojení pasuje? Vizuálně totiž vypadají totožně.
 6. Sháním stropní světlo do Fabie I hb ve verzi se střešním oknem. Díky.
 7. raven

  Vytápění auta v zimě

  Možná zjistíš, že bude nejjednodušší udělat mu za barákem kutloch. Zaleze, vyleze, jak se mu zlíbí. Ráno poklidíš večerní potřeby Měli jsme rotvíka. Spával v baráku ale byl navyklej i na ven, když byly jo počasí pod psa, zalejzal si do boudy. Z OSB desek, na hranolech, mezi polík, z vrchu překrytý gumou z pasovky aby to nenaběhlo, (jo nebyla výstavní) dovnitř koberec a slámu... pěkně si rochnil, ani se mu kolikrát nechtělo ven.
×