Jump to content

Octavia31

Uživatel
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

12 Good

About Octavia31

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,524 profile views
 1. No raději bych si ověřil jestli tam opravdu 17 nejdou, pokud nemáš Kodiaq RS tak by neměl být problém.
 2. Octavia31

  brzdy

  Za cca 14 dní jdu do servisu kvůli skoda connectu tak se chci zeptat jestli je něco oficiálního ze strany škodovky ohledně zadních brzd. Chci reklamovat hluk od zadních brzd, mám nejeto jen 11tis km a už slyším technika, že je to normální nebo že nic neslyší. Tak bych mu vysvětlil, že o tom fabrika ví a že to určitě normální není. Díky
 3. U mě si auto 8/2018 mód pamatuje po nastartování ale dsg se přepne na normal
 4. Octavia31

  Panorama

  Ahoj, nevíte když nechám u zaparkovaného auta otevřenou panoramu a začne pršet jestli se sama zavře? Jestli si vzpomínám prodejce mě něco takového tvrdil. Dnes jsem to zkoušel (lil jsem vodu na dešťový senzor na skle) a nic se nedělo.
 5. Octavia31

  brzdy

  Mám najeto 8500km, minulý týden jsem poprvé seděl ve třetí řadě a byl jsem nemile překvapen jak je tam slyšet hluk od zadních brzd. Když řídím tak to nevnímám. Zkus si sednout dozadu a nahrát to tam.
 6. prodám 4x letní pneu 235/50/R19 99V SI PIRELLI SCORPION VERDE. Dot 2018. Sundáno z vozu škoda Kodiaq cca.1000km). Z výroby byla na autě kola carter já na ně dal zimní pneu, a letní jsem pořídil komplety triglav tak mě zbyly tyto letní pneu.
 7. Octavia31

  Eco

  Mě se tedy ještě nestalo že na režim Normál by plachtil. Eco nepoužívám, stejně bych po startu musel režim znovu aktivovat, aby se dsg přepnula na Eco řazení. Rozdíl ve spotřebě jsem nepozoroval a to neustálé řazení neutralu asi životnosti mechatroniky neprospěje. Nejčastěji jezdím Comfort.
 8. rayx: já řešil sněhové řetězy a chtěl jsem vědět proč mám konkrétní rozmer kola jako alternativu v TP, ne jaký rozměr mohu dát, ale to nepatří do tohoto vlákna držme se původního tématu. Je sice pěkné tvrzení, že ŠA na problému pracuje, ale docela dlouho to trvá. Představa že bych měl jeden z prvních vozu a update je teprve slibovan tak bych velkou radost neměl
 9. Barak: co si představuješ pod pojmem psát výrobci? Jediná možnost je komunikace přes infolinku a pokud jsi to nezkusil tak neuvěříš jaké fundovane odpovědi by se ti dostalo. Já chtěl jen vědět proč mám v TP zapsaný určitý rozměr kol a po měsíci komunikace jsem se v podstatě nic nedozvěděl. Pokud nebude věc se škubanim zmedializovana a dokud nebudou lidé vracet auta prodejci moc se toho nezmění. Dopadne to tak, že je to vlastnost a ne závada.
 10. Jestli je možné dát řetězy na 18" jsem řešil už před nějakou dobou a dodnes nemám jednoznačnou odpověď. Ve velkém TP mám 18" zímní kolo zapsáno jako alternativní rozměr. Když jsem pátral po tom, proč zrovna tento rozměr je uveden v TP mě z pěti dealerů tři tvrdily, že je to rozměr na který ještě mohu dát řetěz, ale že škoda ho jako příslušenství nenabízí. Na dotaz u infolinky škoda mě po jednom měsíci dopisování řekly, že ten rozměr je v TP uveden protože auto s ním bylo homologováno. Proč zrovna tento rozměr mě nevysvětlili.
 11. Už jsem psal jinde že nechápu, proč se po startu změní dsg na normál bez ohledu na to jaký je zvolen režim. Dodnes to nevím. Zřejmě simply-clever řešení. stepanlu- k tvému dotazu mě jedině napadá, že nechtěně při pohybu řadící páky na D to přeženeš a zařadíš režim S.
 12. Goodyear má lepší parametry než conti na papíru. Více bodů v hodnocení na mokré vozovce což bylo pro mě rozhodující. Sněhu u nás moc nebývá.
 13. habi001 nepracuješ náhodou pro automobilku odpovídaš jako infolinka. Podívej se na první příspěvek a přílohu. Ještě jsem nedostal rozumnou odpověď proč mám v TP zrovna 18" zimní pneu.
 14. lumirnavrat: zimní mohu mít klidně 20" pneu pokud budu chctít. (dle TP mohu použít pneu 17"-20"). Nějaký důvod to musí mít proč zrovna 18" je uvedeno jako alternativní zimní kolo v TP.
 15. Ahoj zajímalo by mě co říkáte na moji komunikaci s infolinkou škody. 16.11 jsem napsal tento dotaz: Dobrý den, chci se zeptat jestli tomu dobře rozumím jaký je max. rozměr pneu na který mohu dát sněhové řetězy na Kodiaq. Podle technického průkazu to chápu tak, že je to 18" pneu. V tištěném návodu je totiž napsáno, že max rozměr pro sněhové řetězy je 17" pneu. 19.11. přišla odpověď Vážený zákazníku, děkujeme za Váš e-mail. Zde bych Vám doporučil se řídit podle návodu. Rozměr se v technickém průkazu už nepíše. 19.11. jsem odpověděl: Dobrý den, můžete mě tedy objasnit co znamená záznam v TP (viz příloha) 235/55 R18 100V M+S 7Jx18 ET43 21.11. napsali toto: Vážený pane, 235-šíře pneu v mm 55-výška profilu v mm R-označení radiální konstrukce 18-průměr ráfku v palcích 100-index nosnosti (800 kg) V-index rychlosti (240km/h; udává maximální rychlost, , při které může pneumatika nést hmotnost určenou indexem nosnosti. 7Jx18 ET43- označení konkrétních pneumatik V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. 21.11. jsem odpověděl: Dobrý den, asi si nerozumíme, já se chci dozvědět proč je ve velkém technickém průkazu uveden tento rozměr zimních pneumatik 235/55 R18 100V M+S 7Jx18 ET43. Nepotřebuji vědět co znamenají jednotlivé hodnoty. Podle mě je to rozměr na který jsou povoleny sněhové řetězy na vůz Kodiaq, přestože v návodu je napsaný jiný rozměr. 23.11. mě telefonicky kontaktovali, ale nedokázali mě vysvětlit proč je ten údaj v TP, že to někam pošlou a ozvou se. kddyž se po týdnu nikdo neozval napsal jsem: Dobrý den, Ticket: E95A2EE5B5D0A od 16.11. se marně snažím zjistit proč mám ve velkém TP uveden tento rozměr kol 235/55 R18 100V M+S 7Jx18 ET43. Do dnešního dne jsem od Vás odpověď neobdržel. 3.12. napsali rádi bychom Vám na dotaz odpověděli, ale neobdrželi jsme Váš dotaz. Při našem telefonickém rozhovoru 23.11. jsme Vás požádali, abyste nám zaslal Váš dotaz, jelikož nemůžeme vytvářet dotazy za zákazníky. Bohužel, z Vašich původních emailových dotazů to není zřejmé. V tuto chvíli bychom dostali pouze odpovědi, které jsme Vám na ně již zasílali. Děkujeme za pochopení.
×
×
 • Create New...