wombat

Uživatel
 • Počet příspěvků

  12
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

1 Neutrální

O uživateli wombat

 • Hodnost
  Nováček
 1. Ok, udělám i variantu bez pípání, ještě chci udělat nastavit okruh např. 20(+) km kdy to smaže body a vůbec v té databází nebudou (pod komínem nejspíše každý ví, kde co je).
 2. Zdarec, co se datumu týče, bude to chyba na tom jejich portále. Zvuky jsou primárně zapnuté. Mi to zvuky dělá. Opravdu to nedělá nic jiného, než že automaticky dělá to co člověk, přes ten portál, takže výstup je stejný, jako bysis to naklikal ručně.
 3. Ok, pokud by to bylo ok, dám to na nějakou doménu. Kdyby Vás něco nepadlo, dejte info.
 4. Zdravím, udělal jsem skript na automatické hlídání databáze radarů z POI.cz a následně vytvoření databáze pro MMI Škoda (standardně je nutné vše naklikat přes mydestination.skoda-auto.com/POIs) tento skript to udělá všechno sám) a aktuální databáze je vždy dostupná na: http://tmp.mendrala.eu/skoda/ Dejte vědět, co si o tom myslíte :-) Díky.
 5. Zdravím, nejde nějak nastavit citlivost senzoru (stavu vody) ostřikovače? Chová se to tak, že v případě, že dochází voda, tak to oznámí na MD a jak se voda při jízdě různé přelívá, tak to neustále to oznámení rozsvěcuje a zhasíná a samozřejmě i pípa, stačilo by mi jednou stejně jako PHM. Nevozím bohužel pohotovostně kanystr, když si zrovna usmyslí, že mu dochází voda, ale docela to obtěžuje..
 6. Bezva, super. díky moc Zkusím.
 7. Ok, do kategorie jsem napsal název, je to tak správně? Česky s diakritikou apod. např. CZ-Radary stacionární
 8. Ne, ne.. Ale ještě to zkontroluju, pokud je ten "postup" takto. Jinak je jedno, jestli se to udělá přes VW, nebo Škoda?
 9. 1) Stáhl aktuální POI soubory, pak přes ten VW, případně Škoda web (systém na vytváření těch archivů vytvořil zip soubor). 2) rozbalil na SD - vznikla tam složka PersonalPOI 3) strčil do slotu na SD1 4) Columbus napsal SD1 - aktualizace softwaru a dál nic.. v menu Navigace taky nic moc na importovaní nebylo.. Prostě se vůbec ty POI neimportují, resp. nejspíše jestli není nějaký speciální postup na straně Columbusu. ..
 10. Někde na německém fóru jsem zjistil, že tento postup je platný pouze pro starý Columbus (MIB1) je nějaký jiný postup pro MIB2 (model. rok 2016) Mám vytvořenou SD dle návodu (Obsah PersonalPOI) po vložení to napíše SD1 Aktualizace software a nic dalšího se neděje.. Díky.
 11. O3 2016 - Pozoruju to stejné, ale stále mám pocit, že je to naftou, primárně tankuju pouze Vervu. Cca. každý 20. start (nepravidelně) od jedné pumpy. Z druhé pumpy třeba každý 40.. Když jsem vzal Vervu z Polska, tak ani jednou. Takže?
 12. Zdravím, OIII, 2016, Columbus, je nějaký novější FW? Díky.