wombat

Uživatel
 • Počet příspěvků

  41
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

wombat naposledy zvítězil 4. Srpna

wombat nejvíce like obsah!

Popularita

9 Neutrální

O uživateli wombat

 • Hodnost
  Nováček
 1. POI Radary 1.8 update. 1) CZ radary se berou opět z poi.cz, pže poiplaza se málo aktualizuje a nereagovali na opravy. 2) nyní se generuje vlastní GPX soubor, takže teoreticky ti co s tím měli problém, můžete zkusit, jestli už vám to nepůjde (USB/SD verze přes portál) Díky za feedback.
 2. Ta "Zvuková výstraha" je pouze možnost pro data na USB/SD, posílá se to do toho portálu - což normálně funguje ..
 3. Už bylo řečeno, jaké máš vybrané země(data)? Největší problém dělá DE, A.. Já používám CZ, PL a vše ok. Je potřeba to zkoušet nakombinovat. Chyba je buď někde v tom Škoda portálu, nebo v Columbusu.
 4. Jasný, hlavně dělá problém jakýkoliv mix. německých radarů, paradoxně samostatně fungují.
 5. Cos všechno nahrával? Po předchozích konverzacích jsme zjistili, resp. došli k finále, že nejde dát všechno. Tzn. jen některé kategorie, víc pravděpodobně Columbus nezvládne,nebo mají chybu na tom portále při generování dat.
 6. Data beru z POIPlaza, kouknu jestli je v tom nějaký rozdíl, když by v tom byl rozdíl, tak můžu zapracovat i toto.
 7. Přesunuto na https://www.poi-radary.eu/
 8. 1.2 - update 31.7.2017 - jiný zdroj POI dat (možnost vybrat radary z celé Evropy (zatím jsem dal na výběr PL, DE, A, SK) cokoliv lze doplnit.
 9. Ok, stačí globálně? Jedno zatržítko? S/bez zvuku? Nechtěl bych tam 150 možností, aby to za chvíli nebylo složitý jak ten portál.
 10. Zdarec, stránka upravena (resp. skript) tak, že je možné vybrat radary, které chcete vygenerovat a ty se online připraví přes ten Škoda portál. Update 27.7.2017 - přidána možnost vypnout zvuky - opravena chyba přehození mobilní/stacionární radary
 11. Ok, udělám i variantu bez pípání, ještě chci udělat nastavit okruh např. 20(+) km kdy to smaže body a vůbec v té databází nebudou (pod komínem nejspíše každý ví, kde co je).
 12. Zdarec, co se datumu týče, bude to chyba na tom jejich portále. Zvuky jsou primárně zapnuté. Mi to zvuky dělá. Opravdu to nedělá nic jiného, než že automaticky dělá to co člověk, přes ten portál, takže výstup je stejný, jako bysis to naklikal ručně.
 13. Ok, pokud by to bylo ok, dám to na nějakou doménu. Kdyby Vás něco nepadlo, dejte info.
 14. Zdravím, udělal jsem skript na automatické hlídání databáze radarů a následně vytvoření dat pro MMI Škoda (standardně je nutné vše naklikat přes mydestination.skoda-auto.com/POIs) tento skript to udělá všechno sám) a aktuální databáze je dostupná na: https://www.poi-radary.eu/ Dejte vědět, co si o tom myslíte :-) Díky.
 15. Zdravím, nejde nějak nastavit citlivost senzoru (stavu vody) ostřikovače? Chová se to tak, že v případě, že dochází voda, tak to oznámí na MD a jak se voda při jízdě různé přelívá, tak to neustále to oznámení rozsvěcuje a zhasíná a samozřejmě i pípa, stačilo by mi jednou stejně jako PHM. Nevozím bohužel pohotovostně kanystr, když si zrovna usmyslí, že mu dochází voda, ale docela to obtěžuje..