Jump to content

Kiwísek

Uživatel
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

5 Neutral

About Kiwísek

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

304 profile views
 1. Kiwísek

  TEMPOMAT, SPEEDLIMITER

  Nedávno jsem si zjišťoval ceny v Královéhradeckém kraji v dostupných AS a cena se pohybuje od 6500 u AutoIn a OlfinCar, přes 7500 v AutoStyl Trutnov, až po 9200 v Barthu v Hradci a jako nejdražší AutoBranka v Náchodě. Ti nabídli montáž za krásných 9600 Kč. Možná si nakonec koupím ten momentovej klíč s tisícihranem a předělám si to sám s aktivací v servise.
 2. Kiwísek

  Nájezd - kolik máte se svou F3 najeto?

  44 500 km - 6/2016
 3. Kiwísek

  ŠKODA Surround

  Přesně jak píše @ski1961 , pokud má auto 6 reproduktorů a je v nabídce Škoda Surround, tak buď funguje, nebo se přehraje SW. @wirer si dodělával zadní reproduktory, tak si to musel dokódovat, ale kdo má 6 repráků z výroby, tak musí Surround běžet nebo se musej v servise otáčet :-D To co ti ale řekli v servise jen ukazuje, jaký odborníci tam pracujou. Pak to auto nemá fungovat hůř než když to do toho servisu přijede. Mě taky prodejce při dotazu na HHC tvrdil asi 4 maily bludy, že to jde jen k automatce, potom že k manuálu jen z výroby, pak zase že to dodělat nejde a tak dále. Tak jsem si myslel svoje a když mi přišel kabel z Ji(čína), tak jsem měl za 5 minut hotovo.
 4. Kiwísek

  Front Assistant

  Lepší je to moc nezkoušet, ale teď na dovolené v Itálii jsem dojížděl jednu kolonu a FA zařval a docela slušně dupnul na brzdu, i když jsem i tak brzdil. Asi mu to přišlo málo. Pro mě to zatím funguje moc dobře.
 5. Kiwísek

  Hatchback vs. combi

  Tak je vidět, že na infolince jsou samí odborníci, co asi nikdy nebyli z kanclu dál než na záchodě. Samozřejmě jsou tam díry na rozpěrné matice připravené. Dokonce jsem skoro jednu matici zatlačil do jiné připravené díry , asi pro paket na špatné cesty nebo tak nějak. Komu by se asi tak vyplatilo mít 50 různých variant dílů karoserie pro 50 různých kombinací výbavy a příslušenství
 6. Kiwísek

  Fabia III Facelift

  Teď jsem koukal, ten obdělníček vpravo vedle přepínače světel je asi chybějící nastavení výšky světel u ledek, co?
 7. Kiwísek

  Dažďový senzor

  Tak jsem vyzkoušel to nastavení hodit na pozdní a vypadá to, že původní senzor v palubce byl opravdu tak nastavený. Teď už světla svítí jako dřív. Díky za popostrčení
 8. Kiwísek

  Dažďový senzor

  Díky za radu. Mrknu na to a vyzkouším různé varianty. Mě to jinak moc nevadí. Jestli svítí jen ledky nebo i potkávačky mě zase tolik netrápí. Jen že to teď spíná trochu zvláštně, tak musím odsledovat, jestli se to pak za šera zapíná dobře.
 9. Kiwísek

  Dažďový senzor

  Jestli jde o ty plasty, tak jsem to mordoval sadou nástrojů z alíka, ale jestli o tu kovovou část, tak normálně rukou jsem to dal, ale chvíli mi to trvalo, drží to fest. Dělal jsem to ještě i dost za šera, tak jsem ani neviděl, jak je to tam přidělaný. Mám tam střední, ale možná zkusím nějakou jinou. Díky za tip.
 10. Kiwísek

  Dažďový senzor

  Tak jsem už od výměny párkrát vyrazil na cesty a chci se zeptat ostatních vyměňovatelů. Taky vám teď skoro pořád svítí potkávačky a jen velmi vzácně se vypínají? Běžně jsem předtím vyrazil z garáže a už mi svítily jen denní ledky, ale teď poměrně dlouho svítí i potkávací a samotné ledky svítí asi po dlouhé době nebo někdy možná vůbec. Napadl mě souboj mezi snímačem v zrcátku a v palubce, ale ten když teď zakryju, tak se nic neděje, tak žiju v domnění, že je neaktivní. Tak mě napadlo jedno řešení, ale nejdřív se radši zeptám, co přesně dělá ten reset světel, který tu byl myslím v sekci VCDS? Vrátí kódování světel do stavu výjezdu z linky nebo jen provede nějaký soft reset jednotky?
 11. Jestli myslíš sám doma, tak to nevím co by na to řekli, ale za pár eurocentů to překódují oficiálně v servise. Já jsem jim jenom dodal olej a informaci, že chci přejít na pevný interval a po výměně jsem ho tam měl.
 12. Oni tam v servisu stejně lejou olej specifikace VW 504.00 i při pevným intervalu. Proč by držely 2 barely s různou specifikací, když LL olej můžou použít na oba intervaly. Já jsem byl třeba v poločase na výměně v 15000 km, dal tam olej specifikace VW 504.00 Shell Helix Ultra Professional AV-L 0W-30 myslím jako @ski1961. A mám nakódovaný pevný interval. Takže s touto kombinací nebude mít servis žádný problém.
 13. Kiwísek

  Dažďový senzor

  Tak už jsem ten senzor taky vyměnil a s rozprašovačem funguje parádně. Sice jsem se chvíli pral s tím blbým plastovým krytem, potom jsem přemlouval zrcátko, ať už se pootočí a nakonec jsem prosil původní senzor, aby toho už nechal a konečně se pustil, ale nakonec se podařilo. Senzor jsem vyndal bez silikonové vrstvy, ta se držela skla jak klíště Ale plastovou stěrkou jsem ho z toho skla nějak dostal a zbytek už měl na starosti technický líh. Šlo to celkem pěkně. Zbytek už byl v pohodě. Taky jsem jel podle @psemrad, akorát jednu část jsem dělat nemusel, protože to už bylo aktivní. Jednalo se o poslední krok v kódování.
 14. Kiwísek

  Fabia III

  Tak přesně to stejný mě taky napadlo, že by ta černá nálepka možná docela pěkně seděla ještě i s vrchní hranou světel
×