Jump to content

Martin Rušaj

Uživatel
 • Posts

  1,157
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,526 profile views

Martin Rušaj's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare

Recent Badges

240

Reputation

 1. Taky si myslím, že taková věc by měla být samozřejmosti jak info o stavu kapaliny do ostřikovačů. To tam jsou schopní dát a baterka v klíči ne. Nechápu.
 2. Tak a jsem tady zase s nějakým příspěvkem do placu. Před téma dny jsem chtěl něco dát do kufru. Zmačknu tlačítko a pípípí a nic. Ku..a. To už tady někdy bylo ( výměna el. pístnice). Ono to elektrické otvírání 5. dveří je supr věc, ale musí to fungovat! Ještě, že mám auto ještě v záruce. Už jsem objednaný do servisu.
 3. No nechci být šťoural, ale novinářům za posledních ne celých dva roky nějak moc nevěřím, co šíří. A asi přes pád dny jsem se doslechl s řad vývoje ŠA, že by se Škodovka měla ubírat směrem k vývoji spíš aut pro trhy Rusko, Indie, kde se auta nemusí nacpávat všemožnými el. nesmysly. Ale moc se mi to nezdá. Bylo by to smutné.
 4. Je zajímavé, že SA má problémy s výrobou a Hovnej jede pořád. Kámoš tam dělá a říkal, že se stále maká. Ti korejci a Číňani asi mají nějakou dohodu s Taiwanem. Nebo tomu nerozumím.
 5. Tak to máš pech. Snad jsi si tu smůlu už vybral a budeš mít klid.
 6. Jo tak to jo. To plachtění je na prd. Nic neušetří.
 7. Ty jezdíš na eco? To máš dobré nervy.
 8. Tak to za mě nesahá ENIAQU ani po kolena. U mě na na brigádě na Librosu, jsme si projížděli eniaqi a musím říct, že Eniaq je krásný jak ve uvnitř, tak zvenku. A co se týče jízdních vlastností i v krytyckých stavech je na úrovni, že mi spadla brada na zem. Neskutečné, jak se to auto povedlo. Jediná kaňka je cena.
 9. Brzdová světla se při trochu větším brždění tempomatu rožnou.
 10. Dík za info. V servise, co do něho chodím mi říkali, že to nejde přiinstalovat. A přes kámoše v jiném servisu to jde. 1200 za instalaci.
 11. Tak týden v servise a je opraveno. Škoda 38 000. + půjčeni náhradního auta.
 12. Taky by mě to zajímalo.
 13. Dík za info. Teď jsem byl v servisu a říkal mi technik, že by to měla být reakce na volant. Ale, že to nejde přikoupit. Ještě se poptám známého. Jestli je to jen časový údaj, jak píšeš, tak se na to vybodnu.
 14. Jasan. Jinak dobrá spotřeba.
×
×
 • Create New...