Jump to content

Martin Rušaj

Uživatel
 • Content Count

  513
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

64 Excellent

About Martin Rušaj

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

768 profile views
 1. A co se ti na interieru na Karoqu nelíbí?
 2. Četl jsem, že klokani motor už v nových autech nebude. Ani se nedivím.
 3. Za mně se konečně škodovka trochu odvázala. Jen by měli ten tablet líp zakomponovat do palubovky. Je to trochu jak navíc a nesedí to. Prostě televize uprostřed obýváku.
 4. Martin Rušaj

  sedačky

  Zrovna včera hned po mém příspěvku jsem odvážel maras do sběrného dvora a plně jsem využil sklopné sedačky. A myslím si nebo vím s jistotou, že to využiji na cestu na lyže, kde pojedeme ve třech dospělých a jen vytáhnu nebo sklopím sedadla a nemusím se starat, kde dát lyže a věci. Rakev na střechu je sice bezpečnější, ale zase finančně nezajímavé. Jen se musím srovnat a jet s rozumem, aby nebylo "bum bác". Už jsem byl pár krát na nehodě, co věci se zadních sedaček lítaly autem. A nic pěkného to nebylo.
 5. Víš čím to je? Ničím. Maximálně tím, že zimáky jsou měkčí a více se žvýkají.
 6. Martin Rušaj

  sedačky

  Varioflex? Supr věc lidi, Kteří něco převážejí a nevleze se do kufru. Druhá stránka je bezpečí. Cokoli je v prostoru ne jinam než kufr je pro posádku v krizovém stavu nebezpečné. Takže jak už tady bylo psané, ať si koupí kdo chce co využije. Já jsem s Vario totálně spokojený. A roletka? Sopr řešení, které se mi líbí a je praktičtější než plato na které nic nemá přijít. Je to věc, která má sloužit na to, aby do kufru nebylo vidět přes okna.
 7. Jsou to mechanici na víš co: Přes co to píšeš? Ty šifry.
 8. Zítra to vyzkouším a zkusím tady hodit. Zrovna zítra budou měnit prave popraskané světlo.
 9. No a proto jsem to znovu nezaplatil. Přes litr za něco, co nefacha.
 10. Zápach? A ventilátor? Že by chladič? Tak zvaná sahara? Nevěřím tomu, že by při vypalování DPF něco chladilo filtr.
 11. No právě. Myslím si, že si člověk ani nemá šanci všimnout. kontrolka na to je nelogická. Tak nechápu, co řeší.
 12. Zdarec pánové. Snad to tady patří. Spotřeba přes chladné období stále stejná. 5,6 l dlouhodobá a od nastartováni se pohybuji kolem 4,8. Ale proč tady zase píšu. Zrovna jsem četl tady na fóru u Skálalaly :), jak se tak píše, jak se vypaluje filtr a kolik to má vliv na spotřebu. Já auto vlastním od cca července a ujel jsem od té doby cca 7000 km a zatím jsem nezjistil, jestli mi motor regenerovál DPF nebo ne. Ne, že by mě to cukalo žilami, ale myslím si, že to na spotřebu určitě nejde znát. Je to blbost. A nevím jestli mlaďoši toto vůbec mají potřebu řešit. Prostě auto si žije svým životem ať tak je, ne? Vy jste vypálování filtru nějak zaznamenali? Poznají to maximálně ti, co jedou v ten moment za vámi, že se trochu začadí s výfuku. Co už.
 13. Tak se vykasli waze a používej origo. Já s ní problem nemam. Akorat uvažuji, kdy a jak se ta navigace aktualizuje. 4.jdu do servisu, tak jsem zvědavý, co mi k tomu řekne.
 14. Jo to je tučňák, který ti to žere :)
×
×
 • Create New...