Jump to content

Martin Rušaj

Uživatel
 • Content Count

  573
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

81 Excellent

About Martin Rušaj

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

894 profile views
 1. Zastávám nazor, že nejlepši zabezpeceni je vlastni sistem a dobra pojistka. No ni?
 2. Plechové disky patří na přívěs a ne na auto.
 3. Martin Rušaj

  Škoda KAMIQ

  Já měl ještě před 1/2 rokem Fabii III MC a kdyby byl Karoq ve verzi MC, tak bych ani na sekundu neváhal. A s šedou Steel je to luxus. Teď mám bez MC a šedá je top.
 4. Koukni na fóru v oddělení Kodiak. Je tam výcuc.
 5. A ještě tam nechat malý i velký techničák.
 6. Nevím. Věci, které nefungují od novoty a za které musím platit nepoužívám.
 7. Taky jsem to dnes u příležitosti probíral s mechošem, co mě se servisu vezl domu a stanovisko Škodovky je prostě na 17 ne. Oni se tím asi jistí, aby nemuseli pak řešit potrhané brzdové hadičky a kabely k ABSku. Kdyby tam ty řetězy někdo namontoval špatně a byly by volné a vytočená v plném rejdu, tak by se mohlo toto stát. Ale nechápu u takového typu auta, že tam neudělali v podběhu více místa. Každopádně jsem je ještě v praxi nepoužil. Jsou zabalené a připravené na otestováni. Snad v neděli.
 8. No já jsem rád, jak už jsem tady psal, že mě osvítilo a nebral jsem motor, co mu vypínají válce. Jak jsem četl v tom SM, že je problém, že jak se ty válce vypínají, tak se tam obalují karbonem usazeniny na ventilech. A i dnes mi mechanik se škodovackého servisu potvrdil, že sami neví, co to do budoucna bude dělat. I když kurvítka jsou i v nafťácích. Tak se v tom vyznej.
 9. teď, aby pasovali ty díry v disku.
 10. Podle jaké vyhlášky jsi zjisti, že lze snížit rychlostní index o dva stupně. Poku vím, tak to lze jen o jeden r.stupeň méně a to jen u zimních pneu. Tak mě to zajímá.
 11. Já měl dva roky po sobě i30 v kombiku na operák. Manželka i 10 a oba jsme s radosti přešli znovu do škodovky a jsme spokojení. H nabízí sice dost za slušné ceny, ale co se týče pohodlí,spotřeby a ceny servisu je to jinde než u škodovky. A v neposlední řadě je hodnota auta při prodeji. Ono je třeba brát i jiné stránky než pořizovací cena. Je to něco za něco. Takže za mě ne. A kámoš, který pracuje na svařovně v Hyundaji mi říkal své.
 12. A novou baterku jsi kupoval v ŠA servise?
 13. Martin Rušaj

  sedačky

  Tak jak? Dozvěděl jsi se něco o těch pokutách? A už jsi kupoval ten vak? Taky o něm uvažuji. Ale moc levné to není. Mám v práci možnost si půjčit truhlu na střechu. A to je myslím to nebezpečnější. Ale musím zase koupit příčníky. Tak to vyjde vylej nalej s financemi.
×
×
 • Create New...