Jump to content

Martin Rušaj

Uživatel
 • Content Count

  412
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

57 Excellent

About Martin Rušaj

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

630 profile views
 1. jo jo. Hold eco inženýři.
 2. Vyprdni se na lísteček. Je to zajímavý faktor. Tak jako SS system, který má být na spoření paliva. A zatím nikdo s tím nejezdí. Ale je to zajímavý postřeh. Já taky nějak moc neřeším, jestli to sežere o půl litrů nafty víc nebo méně. Na eco jezdit nehodlám, protože by mi to srdce a uši urvalo. Tady se rád podělím se spotřebou a zkušenosti s tímto motorem pro zajímavost. Jak už jsem tady někde psal, tak hlavně, že neskáče.
 3. Nebo bosou nohu. Je pravda, že dělám brigádně v centru bezpečné jízdy a jezdím snad bezpečně, ale nemám rád 50tku ve městě. Prostě nebrzdím provoz.
 4. Chlapi asi mám těžkouu nohu. 🙄😂. Od načerpaní , město.
 5. Tak s tím taky souhlasím. Jak jezdím na D a normál, tak to řadí na vyšší stupeň už při 1800 ot a drží to tak kolem 12 - 1800 ot. A to je klidná jízda, ale zdá se mi, že ten motor se dusí. Tak jsem začal jezdit na individuál a motor nastavený na sport. A to je něco jiného. Točí to 2000 - 3000 ot. A to je jiná jízda. Ale ve městě 50 km/h je problém. Jde o řidičák. Hold DSG. Ale nemohu si vynachválit. Jde o návykovou věc. Spotřeba město kolem 5,7.
 6. Pěknou dovču. A dej vědět, jaký to mělo vliv na spotřebu a jízdní vlastnosti.
 7. No krásna spotřeba. s manuálem nebo dsg.
 8. Tak si ho pořádně užívej. Máš peavdu s tím motorem je dsg supr návykova věc. Jak někdo zkusí, pak musi. Manual už ne. Jen manzelka má Citigo s vařečkou.
 9. Tak se pochlap. Ukaž foto svého nového člena rodiny. Ať slouží stejně jako mě.
 10. To samé mám i já. V pondělí jdu na seris s více věcma.
 11. 1,6 tdi je supr. S DSG zvlášť. Jen me irituje, aby dsgko netocilo 1200-1900 ot., tak tomu musí šlápnout člověk na pedál nebo S.
 12. Nebrat. HTP (hodně těžká práce.) Je to lenochod.
 13. Tak jak jste na tom pánové po létě se spotřebou. Mě by zajímalo, jak to dělají v testech, že mluví o spotřebě kolem 4,2 l. Mám sice DSG, ale pod 5 litrů jsem se nedostal. Dlouhodobou mám 5,7. Není to špatné, ale do 4 je to na hony daleko. A co vy?
 14. Martin Rušaj

  Škoda KAMIQ

  Podlahu mám zaroveň s hranou kufru. Mám Podhalaňského ovčáka.
 15. Martin Rušaj

  Škoda KAMIQ

  No ono jak jsem si nakonfigurovál nového Kamiqa, tak jsem byl na stejné ceně. jak rok starém svém Karoq v plné palbě. 650 000. Tak nevím, co je lepší. A to mám 1.6 Tdi DSG, který aspoň jede a neskáče.
×
×
 • Create New...