Jump to content

rimsy2

Uživatel
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

11 Good

About rimsy2

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. rimsy2

  Odstranění samolepek ze clony spolujezdce

  Ahoj, vrátím se k otázce jestli lze ověřit číslo dílu pravé sluneční clony u spolujezdce (bez nálepky tzn. určené pro UK) ?
 2. rimsy2

  Aktualizace map

  Díky za pomoc; update na Amundsen proběhl v pohodě. Zazálohoval jsem staré mapy a ZIP rozbalili přímo na originální kartu (ECE DL2 19/20).
 3. rimsy2

  Aktualizace map

  Pochopil jsem správně, že pro aktualizaci map pro Amundsen nemohu použít pohodlnější postup (přes USB)?
 4. MEN TOLKA .. barva auta tomu odpovídala :)
 5. JJ, navigace by tu měla mít samostatné téma. Při vší úctě ŠA asi nebude konkurovat kvalitou technologickým firmám a jejich službám včetně navigace. Mě by zajímalo do jaké míry koncern určuje Škodě Auto, jak má řešení - navigace - vypadat. Nevím jak vypadá navigace v prémii (např. Audi) ale nechce se mi věřit, že by koncern dovolil zmíněné značce vypustit navigaci tak nízké kvality (jakou tu řešíme my). Otázka proč koncern nechce zpřístupnit část svého "ekosystému" třetím firmám je asi o penězích a uživatel je holt omezený v tom co může používat.
 6. V rámci jednoho vlákna se tu bavíme o třech různých platformách ale oba asi myslíme AA :) Pro zajímavost na oficiálních stránkách https://mirrorlink.com není Note 9 mezi podporovanými, ale dobrý vědět že to frčí. Je rozdíl mezi SmartLink+ (dříve SmartLink)?
 7. JardicCZ: upřímně díky; tohle až půjde bude to za mě velký posun. Paradoxně jde o nezávislost na softwarovém řešení od ŠA, které v základu není špatné. Ale když si člověk prochází zdejší příspěvky od shora dolů je způsob propojení mobilu s autem v roce 2019 stále tragédie (nevím jak tohle mají zmáknuté jiné značky, asi platí obecně nejen pro koncern). Chápu, že nejsnazší řešení tj. zrcadlit obraz z mobilu na displeji infotainmentu nativně nikdy nešlo a nepůjde z důvodu bezpečnosti (pár firem bastlí draze na koleně napojení "nové" krabičky se starým Androidem ke stávajímu hardwaru v autě ale nevím jestli s tím má někdo pozitivní zkušenost). Mirrorlink "umí" od roku 2015 dosud přenést částečně pár funkcí u vybraných aplikací na pár kusech v rámci určitých značek. Jinými slovy nadpoloviční většina Mirrorlink nerozchodí =mrtvá platforma. Tím se vracím na začátek - zahodit kabel je za mě první krok.
 8. Ahoj, bude ŠA oficiálně podporovat připojení AA přes wifi (Amund. / Col.)?
 9. rimsy2

  Digitální přístrojový panel (Virtual Cockpit)

  ... upřímně v návodu jsem nenašel ani přesun směrem do digitálního panelu.
 10. rimsy2

  Digitální přístrojový panel (Virtual Cockpit)

  Asi v návodu přehlížím správný postup, ale jak zobrazím/odeberu navigaci v digitálním panelu výhradně ovládáním na volantu? Párkrát jsem ji do digitálního panelu dostal spíše náhodou, zpět do centrálního displeje už nikoli (předpokládám, že to musí jít oběma směry). Trefovat se za jízdy do malé ikony na centrálním displeji je "ergonomickej zážitek".
 11. rimsy2

  Sněhové řetězy

  Zdravím, předně si rýpnu - informace "Kompletní set kola a zimní pneumatiky vám pomůže elegantně vyřešit každoroční otázku přezouvání vozu" na stránkách ŠA je fantastická. Skutečnost že na tuhle konfiguraci zimní výbavy (225/45 R17) nemá ŠA homologaci na sněžný řetěz mě.. překvapilo ;) Jinými slovy pokud nečtete několika set stránkový manuál před nákupem vozu a dealer Vás dopředu neupozorní tak se nás tu sejde více, kteří ocení praktické zkušenosti. Řetěz Pewag RS 74 Servo (průměr článku 11mm) je prý pořád moc. Co třeba Thule König CB-7 rozměr 095 (průměr článku 7mm)? Případně máte někdo prosím praktickou zkušenost pro Octavii RS na rozměr zimních pneu 225/45 R17? Děkuji. PS: variantu č.1 tj. vyhození nového setu daného rozměru v hodnotě cca 22tis a nákupu nového odpovídající certifikaci přeskočme;)
 12. rimsy2

  Digitální přístrojový panel (Virtual Cockpit)

  Jak se tváří Amundsen když se přehodí mapa na digitální panel? Chápu, že změna cíle v mapě je v ten moment možná leda přehozením navigace zpět.. ale je možné se alespoň hrabat v menu atp? Po tomhle příspěvku abych snad ještě přehodnotil objednávku.
 13. rimsy2

  Nezávislé přídavné topení

  Ahoj, s nez. topením nemám zkušenost nicméně v jiném vláknu zde na foru (tuším pro SUPERB) se popisovala "vlastnost", že neexistuje z výroby možnost vypnutí automatické zapínání nezávislého topení? Platí tohle i pro OIII MR19? Děkuji.
 14. rimsy2

  Digitální přístrojový panel (Virtual Cockpit)

  Ahoj, jsou nějaké rozdíly ve funkčnosti dig. panelu pro Amundsen vs Columbus?
 15. rimsy2

  Škoda Octavia III facelift

  Dnes jsem zadal objednávku na OIII RS (MR2019) ale dodatečně jsem dostal upřesnění, že v automatu nejde s vyhřívaným volantem :/ Neplánuje se v dohledné době (do konce července) změna? Tuhle položku bych tam rád dostal. Děkuji.
×