Jump to content

rimsy2

Uživatel
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

29 Excellent

About rimsy2

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nastřelili to slušně.. nemáš větší detail?:)
 2. rimsy2

  Škoda Octavia IV

  JJ. Za mě obecně technologie tzv. Matrix světel ve ŠA je špatná, protože kužel se vypíná pomalu. Je vidět i na řadě videí a následkem toho opakovaně oslňují jiné auta v provozu. A je úplně lhostejné z jakého směru se k těm světlům blíží jiné auto. Úplně nejlepší jet v serpentinach před Matrixem ze Superbu.. oslňování na střídačku v levém a pravém vnějším zrcátku je bezvadný. Upřímně mě mrzí, že tohle dostala i nová Octavia. Nicméně na zítřejší premiéru RS se těším.
 3. Mám stejný problém jako Casio_o.. .. jak prosím Trip konkrétně nuluješ na volantu? A druhému bodu.. ani mně vypnutím tempomatu (adaptivního) nejde navolit místo Trip celkové km.
 4. Ahoj, deaktivace Start/Stop s DSG po startu u OIII RS (MR2019) + Lap Timer.. ideálně Praha (příp. okolí)? Děkuji.
 5. Pod to bych se s dovolením podepsal :) Kromě BMW podporuje toleranci některá další značka?
 6. rimsy2

  Homelink

  Aaaha, díky, široký seznam.. btw tvůj Hörmann tam pár kousků má.. Velmi dobře, vidím prvně;) plus je cena. Akorát občas střídám parkování a ideálně bych potřeboval dva příjimače (vrata + závora) a z popisu si nejsem jistý jestli do jich zvládne víc? Ale líbí se mi to :) Trochu offtopic ale jak se ten Jablotron programuje?:)
 7. rimsy2

  Homelink

  Nejsem si jistý, zda myslíme stejnou věc. Nejsem expert na Homelink ale v základu mi jde o obyčejné programovatelné dálkové ovládání garážových vrat, resp. venkovních dveří rádiovým signálem. Domníval jsem se, že jde o technologii s podporou většiny výrobců vrat. U nás tuhle technologii podporuje celá řada automobilek a je lhostejné jaká vrata člověk používá - stačí aby byla podporována potřebné frekvence. Proto mne zajímalo, zda jde nasadit / napojit koncernové bezrámové samostmívací zrcátko s integrovaným ovládáním. Jenom se tu doptávám, nejde o život;) Srovnání je vidět na videu tady.
 8. rimsy2

  Octavia Combi RS - MY 2019

  Barva Corrida Red.
 9. rimsy2

  Homelink

  Ahoj, existuje možnost zprovoznění Homelinku? ŠA nenabízí u žádného modelu nicméně VW má řadu variant pro různé modely. Říkal jsem si zda teoreticky šlo uchytit / napojit?
 10. Od verze 4.4.. je Android Auto v češtině (lze tak i zadávat hlasové povely).
 11. Ahoj, vrátím se k otázce jestli lze ověřit číslo dílu pravé sluneční clony u spolujezdce (bez nálepky tzn. určené pro UK) ?
 12. Díky za pomoc; update na Amundsen proběhl v pohodě. Zazálohoval jsem staré mapy a ZIP rozbalili přímo na originální kartu (ECE DL2 19/20).
 13. Pochopil jsem správně, že pro aktualizaci map pro Amundsen nemohu použít pohodlnější postup (přes USB)?
 14. JJ, navigace by tu měla mít samostatné téma. Při vší úctě ŠA asi nebude konkurovat kvalitou technologickým firmám a jejich službám včetně navigace. Mě by zajímalo do jaké míry koncern určuje Škodě Auto, jak má řešení - navigace - vypadat. Nevím jak vypadá navigace v prémii (např. Audi) ale nechce se mi věřit, že by koncern dovolil zmíněné značce vypustit navigaci tak nízké kvality (jakou tu řešíme my). Otázka proč koncern nechce zpřístupnit část svého "ekosystému" třetím firmám je asi o penězích a uživatel je holt omezený v tom co může používat.
×
×
 • Create New...