Jump to content

anry

Uživatel
 • Content Count

  670
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About anry

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  206861244

Recent Profile Visitors

970 profile views
 1. Vici

  Ahoj, prosím, Ty jsi dodělával ESP do jedničkové Fabky? Díky :-)

 2. ahoj  , kde  se  nechá  koupit  do  nárazníku   mřížka  P+L   pro  dvě  kulaté mlhovky (
   JEDNA  MLHOVKA  -  DRUHÁ  DENNÍ  SVÍCENÍ  ) ale    na  roomstra  2007 nebo  fabii ll   .    Já  mám  mlhovky   originál  a  potřebuji  tam  dát  nějak  denní  svícení  nejlépe  kulatý   ,  nechci  svítit  čočkama  stále   a ty  podlouhý  denní  svícení  se mi  nelíbí  a ještě  to  upravovat  .  Děkuji  Standa .  wrc@blatna.net

   

   

   

   

 3. Neměnil jste někdo doraz předních dveří? Myslel jsem že to bude šup šup, povolím 3 šroubky a je to, ale asi jsem se spletl. POdle všeho budou muset dveře dolů, abych ten starý vytáhl průchodkou v A sloupku.. Máte někdo s tímto skušenosti?
 4. Jestli myslíš jak se po zapnutí klíčku pohnou čočky nahoru a dolů, jak u jiných aut, tak toto mi nikdy fabka nedělala. A ještě jsem to na žádné neviděl.
 5. jj ty 256 z OI rs tam jdou bez problému. Chtěl jsem je tam dat, ale nějak z toho sešlo. Mám tam jen ty 312 vepředu. Smysl to má určitě vzhledový, origoše vypadají za 17" směšně malé.
 6. Mám ten samý problém. taky se mi nezapnou, nebo se samy vypnou. Myslím že ve vypinači to není. Spíš nějaké relé. Nemá někdo schéma, at nestahuji celou dp?
 7. pojistka vyměněna, vyzkoušena na prave straně kde funguje jak má, ale leva strana nesvítí. je tam někde krpa za pojistkou. nemáte to schéma, někdo? z pojistky do vede do relátka, nebo kam??
 8. Přestaly mi svítit na RS levé parkovačky, v předu i v zadu, pojistka je ok a žárovky taky ok. Nemáte někdo schéma zapojení, nebo nevíte kde hledat chybu?
 9. anry

  Fabia RS biela

  vyjela i bílá, ale měla 1.8 t a byly tuším jen 2 ks. byla určená do soukromých rukou a na testování.
 10. Já jsem si esp dodělával. potřebuješ, jednotku abs/esp, kroužek pod volant, čidlo příčného a podélného zrychlení, kabeláž a chut rozdělat celou palubovku.
 11. anry

  Fabia 1,9 TDI

  Když to víš ,tak proč se ptáš? jinou 96 jak RS nekoupiš. MOžná nějakou předělávku. A kdo chtěl 74 v bílé barvě, tak si ju objednal
 12. anry

  3x zapipa

  dolej si brzdovku
 13. kdyby byla vadná, tak ti to bude svítit hned od začátku. Viděl bych to na špatný kontakt na štekru. zkus přihnout piny.
 14. Nevíte někdo jaký je rozdíl u sedaček OII RS a OII rs newface? Konkrétně zadních?
 15. anry

  Dovoz auta z CH

  Nevíte někdo jestli se dá z CH do CZ dovézt auto starší 8 let a přihlásit ho? Nebo bude jen na ND? Nemá někdo zkušenosti jak je to s dovozem starších aut ze švýcarska? Dík za info
×
×
 • Create New...