Jump to content

Vojta Jetel

Uživatel
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Vojta Jetel

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

586 profile views
 1. Zdravím, prosím o radu. Mám autorádio Symphony, které má vůli v palubní desce. Když jsem ho vyndal, zjistil jsem že jsou zvětšované otvory v plastu kam předpokládám zacvakávají kovové zarážky na autorádiu. Chtěl bych to uvést do původního stavu a nevím co koupit. Nemohu najít díl který by rádio držel. Našel jsem schéma palubní desky, nebo držáky bočních krycích lišt, ale díl kam je uchycené rádio ne. Poradí prosím někdo? Předem díky.
 2. Hmmm, přesně tak. Je to focené na heveru.
 3. Aha, to by mohla být teoreticky "pozitivní" zpráva. Viděl jsem tady na foru fotky kde byly středy vychýlené, toto mě nenapadlo.
 4. Zdravím přítomné 🙂 Mám prosbu. Dnes jsem se pokoušel zkontrolovat silentbloky uložení ramene a nejsem z toho moc moudrý.
 5. Děkuju, toto jsem viděl. Jenom tam jsou staré ročníky 2000 a 2001. Nevím zda to u novějších modelů (2007) bylo stejné?
 6. Hezký večer, prosím prosím neuměl by jsi i schéma na Fabia I 1,4 16V 59kw r.v. 2007 motor BUD ? Předem případně díky :-)
 7. mohu ještě jednou poprosit o el. schéma na moji F1 z ElsaWin ? Díky.
 8. Zdravím a ozívám se s pokračováním na toto téma. V létě jsem startér vyměnil a bylo po problému. Až do teď. Stalo se mi to samé, jenom s tím rozdílem, že tentokrát startér ani necvakal. Startér jsem vyndal, otestoval přes autobaterii a startér funguje. Namontoval jsem zpátky a startuje. Ale bohužel se mi stává to že se mi vybíjí autobaterie. Večer nabiju, na baterii naměřím 12,9V a druhý den má baterie 12.4V. Když měřím odběr v klidu, pří přípojení, respektivě propojení přes měřák, mi skočí odběr cca 0.5A a postupně klesne na nulu. Chtěl bych se pokusit dohledat co mi baterii vybíjí. Mohu poprosit někoho z přítomných, zda by mi dokázal poslat el. schéma na motor Fabia I 1,4 16V 59kw r.v. 2007 motor BUD ? Případně tipu kde hledat se nebráním :-) Předem díky.
 9. Právě když jsem pročítal toto téma tak jestli to dobře chápu, tak rozdíl je jenom v konektoru regulace jasu přístrojovky a náklonu světel. To já bych si ponechal původní a prohodil jen ten hlavní spínač. Jenom se nemůžu dopátrat, aby ovládal oboje mlhovky. Přeci není jen jeden přepínač s kompletníma mlhovkama.
 10. Zdravím. Zeptám se řeším vadný spínač světel na HAŤAPCE 47kW, r.v. 2007 a původní s označením 6Y1941531N vražednou cenu. Bylo by možné použít spínač z řady před fcl a použít jenom samotný otočný spínač do původního rámečku. Jenom aby měl ovládání předních i zadních mlhovek. Předem díky za info.
 11. Opravdu by se nikdo nenašel, kdo by věděl? Beru i variantu vyndat samotný otočný přepínač z nějakého celku a vložit ho na původní místo. Jenom aby měl spínání pro přední i zadní mlhovky a byl konektor po fc.. Asi cca před rokem jsem ho měl už rozebraný a čistil jsem kontakty, ale pak je najustovat zpět. To byl porod. Takže prosím prosím.
 12. Zdravím všechny přítomné. Prosím o radu. Máme v HTP 47kw r.v.2007 spínač světel 6Y1 941 531 N 11N - K2586B. Mohu ho nahradit 6Y1 941 531 D JDY, 6Y1 941 531 A JDY, 6Y1 941 531 H JDY. Nevidím mezi nimi rozdíl , mimo ten nejpodstatnější a to je cenový. Vše je na světla, přední zadní mlhovky, jas palubovky a náklon světel. Přesto podle prodejce jen ten první je ten správný. Poradí někdo prosím?
 13. Vojta Jetel

  Teče servo

  Zdravím přítomné. tak mám stejný problém. Dnes jsem zjistil příčinu kapek pod autem. Taky mastná hadice Je to tato hadice Chci poprosit o radu, zkušenost, jakým způsobem je hadice zakončena? Je to šroubovaný spoj? Je možné zvládnout výměnu doma?
 14. Tak dílo se podařilo, starter je venku. Golu mám, troufám si říci že dobře vybavenou. Bál jsem se jenom abych šrouby nestrhnul. Nakonec pomohl uvolňovač Wurth a vše se podařilo.
×
×
 • Create New...