Jump to content

littlewonder

Uživatel
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About littlewonder

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

325 profile views
 1. Já si bohužel změn po aktualizaci všiml. Celý auto v háji, opět chybí spodní lišta na displeji, systém běží jak na 486 procesoru, navigace naběhla po čtyřech kilometrech.. Takže auto opět v servisu, po druhé za dva týdny.. fakt těm servisákům nezávidím, nevědí co s tím.. výborný software..
 2. Čau, mám 2/2021 v podobné konfiguraci. Jediný problém který jsem zatím měl, bylo zmizení ovládání teplot a klimy, tzn. celý ten spodní proužek displeje. Jednou.. Jinak nic. Pomaleji to celé nabíhá, hlavně navigace, zbytek OK. Matrixy fajn, občas problik, nezaregistruje to cyklouše v protisměru, občas horní lampy na kabině náklaďáku když se vynoří za horizontem.. osobně bych šel do tdi, 1.5 mi přišla zdechlá. Krouťák je na moje potřeby důležitější.. Dotazy rád zodpovím.. Asi jsem měl štěstí na kus..
 3. Kolegyně má dva týdny staré auto v servisu, kde nevědí co s tím. Řeší to ŠA. Infotainment padá do zeleného pruhu, na digi budíkách hlášky o nefunkční kde čem, levá strana klima na mrazák, pravá topí na plnej kotel a další srandy... Takže tak. Po roce výroby stejný problémy.. Novější SW nemají, tak neví co tam nahrát 🙄.
 4. Jj, nejdřív cache a storage, pak reinstal, bez úspěchu. Je to shit. Že se nestydí.
 5. Ano, poslední aktualizace aplikace je obzvlášť povedená. Stejný problém na android 10. Jenom černá obrazovka.
 6. A to je která? Nějaké stručné hodnocení? Zajímá mě hlavně noc a čitelnost SPZ. Díky předem..
 7. Jj, ale stejně t furt blbne, stále jsem na android 10 byť mám telefon z programu android one. Verze 11 snad každou chvíli. Tam už by to mělo být nativně, tak uvidíme jestli to bude lepší nebo je to autem..
 8. S android auto je to u mně stejné.. Jak tam je fleška nejde bezdrátově.. Auto je 2/2021.
 9. Ahoj, máte někdo zkušenost s mio mivue j85 wifi 2.5k qhd?
 10. Ahoj, skoro souhlas.. Jen na Spotify není všechno, záleží co našinec poslouchá. Řeším to USB flashkou.. Mě spíš štve ta SIM karta, platit za net pro děcka na cestu tolik je opruz..
 11. To samozřejmě lze, ale k tomu ani nepotřebuju auto 😉. Navíc v případě hotspotu z telefonu musíš nechat mobil v autě i když jdeš jen na pumpě zaplatit ( taky mobilem ). Takže děti offline. Zkrátka to zase v AZNP podělali. Datovou kartu vrátím a budu platit triple za to samý. A "vo tom to je".. Vytahat z koloušků víc peněz i za věci, které se dříve daly řešit zdarma nebo levně přes třetí stranu.. O SD kartě nebo DVD ani nemluvím.. těch 50 giga muziky zase budu muset kopírovat na něco jiného, USB flash disk nebo já nevím.. slot na SD je asi moc drahej.. co bych chtěl za 950 tisíc že..
 12. Díky za info.. To je pro mně velké zklamání. Teď mám 20 giga SIM za 314 korun měsíčně. Proč mají sakra ve škodovce potřebu měnit tyhle věci když fungují. Tak co teda budu vlastně mít za výbavu v balíčku "bezdrátové nabíjení a WiFi". To jako budu jen schopen udělat hotspot z mého mobilu? To by byla mizérie za 6100 Kč.. doufal jsem že to bude jako to mám teď.. Dostanu tam aspoň SD kartu nebo ji ti dementi taky zrušili? A CD nebo DVD?
 13. Ahoj, dotaz k těm datům. Teď mám v Supovi datovou kartu na lokální připojení internetu pro děcka ( těch pár korun mi za klid vážně stojí ). Do OIV jsem si objednal ten paket WiFi a internet, nevím teď jak se to jmenovalo, bude to fungovat stejně? Teď mám v kastlíku slot na simku a vše frčí jak má. Doufám, že to ti experi nezrušili, když už jsem to zaškrtnul.. Bude Columbus plus tenhle paket.. Díky za odpověď.
 14. Kacer1 díky.. To je to co sem chtěl ( teda vlastně nechtěl ) slyšet :-)..
 15. Díky, auto ještě nemám, je objednané.. Edit.. Takže změna je v tom, že eSko nespadne po chvíli zpět do automatu tak jak teď u Supa.. To leccos vysvětluje..
×
×
 • Create New...