Jump to content

mastibruch

Uživatel
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Excellent

About mastibruch

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jezdí s tím moje manželka ta asi stěží 2x probrzdi kotouče. 😉 Blbost...
 2. Tak abych ti odpověděl proč bych si Kamiq nikdy už nekoupil (jezdí s ním jen manželka). - Už celkem 3 krát jsem reklamoval kopajici kotouče. Po poslední výměně komplet všech brzd to bylo celkem OK. Ale mám takový pocit, že se to vrací pomaličku zpět. Takže asi to auto normálně vrátím. - Co se týká vrzání interiéru tak viz video níže. Toto je má 4 Škoda (F1, F2, a teď jezdím v F3) a ani jedno auto takto nevrze a to byly o poznání levnější. Opravdu nechápu kdo dovolil takový způsob uchycení a členění jednotlivých plastů. Protože jsem si je musel vypodlozit aby to nedělalo i při
 3. To máš naprostou pravdu. Já jsem taky strašně zklamaný, koupil jsem Kamiq manželce a je to hrůza. Sice vím jaké má teď Hyundai problémy s novým Tucsonem ale až se to vše vychyta tak ten Kamiq asi taky vyměním. Takže za mě koupit raději Karoq.
 4. A to máš 70 a nebo 85 kW? Protože slabší varianta nemá dvouhmotu. Jinak jak říkáš, kvalita je tragicka to samé i Octavia 4.
 5. Neříkám že se mi na tom motoru něco nelíbí ale prostě 1.5 tsi mi do Kamiqa už je zbytečné moc 1.0 tsi stačí. I když trivalce bytostně nesnáším. 😂 No ale podle mě zezadu vypadá lépe Kamiq než Karoq.
 6. Kamiqa 1.0 tsi DSG mám a podle mě lepší volba pro Kamiq než 1.5 tsi tu jsme měli týden na test a nepřesvědčil mě. Zpětně bych ale šel určitě do Karoqu. Připadá mi že Kamiq je strašně osizeny a kvalita jeho zpracování (teda aspoň mojeho kusů) je katastrofální. Co se týká panorama tak ji mám v F3 Monte a je super, manželka ale do Kamiqa nechtěla.
 7. Takže nakonec to dopadlo tak jak jsem jim tvrdil v servise od samotného začátku. Výměna všech kotouču a destiček. Zatím na autě cca 2000km a bez problémů.
 8. Viděl jsem to na zvedaku...
 9. To ne... Ještě to budu řešit.
 10. Takže přátele kamarádi Škody Kamiq. Problém byl způsoben NEDOTAZENYM vodicim čepem předního brzdového trmenu. Ano čtěte dobře.... [emoji848] Tohle opravdu nepochopím, protože vim jaké na toto jsou v subdodavatelskem retezci opatření aby se neco podobného nestávalo.
 11. Pokud nemás alespoň přípravu na tažné, tak to opravdu nepujde..
 12. No jen aby nebyl úplně jiny hlavní kabelový svazek pro typ s taženým. A bylo kam připojit zasuvku... Ale pokud by to šlo bylo by to fajn. Otazkou ale je pokud neco takoveho uděláš, tak jestli ti ŠA podrží zaruku. Protoze u noveho auta s taženým se dává jiný altik a dle infa i jiné chlazení?
 13. Dle všeho, pokud sis nenechal udělat přípravu, tak dodelat nepujde. Takove mám info z ŠA. A jaká je realita nevim.
 14. Tento naslap mam v F3 a po úpravě tam celkem pasuje. Ale myslím ze do Kamiqu to nepujde. Taky hledám ale zatim nic co by se mi libilo...
 15. No právě nic takového se nestalo... Nechápu to.
×
×
 • Create New...