Jump to content

mastibruch

Uživatel
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Excellent

About mastibruch

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Auto Toman Havířov. Ale záleží.. Borci mají ze mě asi vítr, protože ví že dělám na kvalitě v automobilce a mám přístup jak do Erwinu tak Elsy a ke všem ES/MS standartum v automotivu.
 2. Dnes jsem byl se svým 1.5 tsi DSG r.v. 11/2019. na výměnu a dle servisního technika je v servisním planu ŠA jak norma 508.00 tak i 504.00 pro proměnlivý i pevný interval. Takže samozřejmě jsem nechal dát 5w30. Říkal, že když budu chtít tak mi tam naleje i slunečnicový olej > náš zákazník náš pán . 😂
 3. Manželka to má na Kamiqu a moc to nefunguje.
 4. A pak to budu muset nechat stát na dvorku, protože to bude absolutně nepoužitelné. 🙄
 5. Nemyslel jsem utopene jako ze dovnitř podbehu ale spis jen tou velikostí. Já mám ET 43 takže kola jsou s karoserii srovnána naprosto v pohodě.
 6. No a koupil jsi nakonec ten Eibach? Ja uvazuju nad ST ale připadaji mi ty 3 cm už moc. Měl jsem to tak na Fabii s R17 a bylo to OK. Ale na té ovci co jsem viděl fotky tak s R18 mi to pripadalo nejak moc utopene s minus 30mm. Nenašel někdo náhodou nějaké pružiny minus 20mm?
 7. Já taky nakonec koupil Continental.
 8. To víš že to bude hrát lépe. Možná pak ani nebudeš ty nové repra dávat. Ja to měl tak u F3, ale hold repra byly už davno doma. Ale prostě když už to máš vsechno rozebrane tak je to prostě nutnost. 😂
 9. Znáš pořekadlo: nejsem tak bohatý abych kupoval levné věci? Tady u toho to plati dvojnasob.... Protože se pak budeš mlátit do hlavy, proc jsem nedal o dvojku více a bylo by to úplně o něčem jiném. 😉🤟
 10. Pokud nedáš soft wave na plastový tapec tak to ani nedelej.
 11. Já to dělal stejně na Fabii rozdil nebe a dudy co se hluku týče. Repra jsem daval Hertz CK165.
 12. Přátelé kamarádi, vy co máte 1.0 +DSG. Chtěl bych se zeptat zda také jako já u vozu od manželky vnímate následující. Při popojizdení/ parkovani atd.... Když Mám D popojedu kousek a pak dám R tak při pouštění brzdy jakoby auto cukne. To samé se deje z R>D. Prostě mi přijde jakoby byla někde nějaká vule, nebo strašně rychle sepnutí spojky u DSG... U Octavie 1.5 TSI jsem tohoto jevu nevsimnul. Největší cuknuti s cvaknutim je v případě když couvam z kopce a treba po 1 metru zastavim a pak se následně rozjet a cukne znovu. Setkal se někdo s něčím podobným
 13. No mi připadá že je to čím dál tím horší. Největší cuknuti s cvaknutim je v případě když couvam z kopce a můžu treba po 1 metru zastavit a pak se následně rozjet a cukne znovu. Zkusíte to nekdo pls nasimulovat?
 14. Najeto 12000 a že by se začaly projevovat první zavady? Vsechny svetla fungují, nivelace taky. Po vypnutí auta a následném nastartovani vše OK.
 15. Pokud se nepletu tak 1.5 tsi s ACT by mely byt s filtrem u kodu motoru DPCA? Případně by měl jit vidět primo z motoroveho prostoru (foto ilustracni) .
×
×
 • Create New...