Jump to content

Qual

Uživatel
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

11 Good

About Qual

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Qual

  Scala a konkurence

  Civic vypadá zezadu hrůzostrašně (dle mě) Ale jinak proč ne. Jen to modrý podsvícení budíků a dalších prvků, to musí být v noci žůžo... nechápu tuhle módu, za to bych snad sekal ruce. A docela mě překvapilo, že nebrzděný přívěs může mít jen 500 kg... (což je většině jedno).
 2. Qual

  Kontrola tlaku v pneumatikach - TPM

  Můžu potvrdit, že dokáže dát vědět o jaké kolo se jedná, hlavně pokud tlak výrazněji klesne za jízdy. Ale ne vždy. Třeba když jsem dal rezervu (16" vs 15"), tak sice hlásilo úbytek tlaku (v tomto případě sice blbost, ale logická reakce systému), ale ne jaké kolo. Když jsem.prorazil pneu z boku, hlásilo i o jaké jde. Jednou mělo jedno kolo menší tlak a hlásilo to taky. Takže to funguje a řekl bych, že docela spolehlivě.
 3. Qual

  Autobaterie

  Mě vydržela v předchozím Rapidu (MY 2016, takže to už ten tupěinteligentí systém mělo) ty tři roky určitě, otázka je jestli ještě slouží i teď, to už nevím.
 4. Qual

  Brzdový systém

  Ten zadní buben je tedy opravdu mini. Každopádně pokud dobře naladí posilovač, tak rozměry kotoučů na běžný ježdění ničemu vadit nebudou.
 5. Qual

  USB připojení

  @Martab Jasně, tam bylo zajímavé, kdyby navíc uměly "Power Delivery", tedy odběr zařízení by mohl být až 100 W (když už není volitelně 230V zásuvka, pro moderní notebook by to bylo fajn). Ale zase to bude nějaká klasika 5 V a můžeme být rádi když aspoň 1 A... V základu je smartlink přes kabel, tam by rychlejší sběrnice měla smysl jak píšu, ale pochybuju, že tomu tak je.
 6. Qual

  USB připojení

  Mě by spíš zajímalo, jestli je to stále prehistorický USB 2.0... nebo kromě změny fyzickýho konektoru i opravdu změna sběrnice (alespoň) na USB 3.0/3.1 gen1 (ne že by to dávalo nějak zásadní smysl, napadá mě jen zrcadlení telefonu, nebo vyšší nabíjecí proud).
 7. Qual

  Scala a konkurence

  Dali černý strop, normální volant, jiný dekor... aby to nevypadalo úplně stejně, protože ono to je naprosto totéž :D Ale tak Yeti má taky hodně podobný interiér jako Octa II, tam to ale není úplně stejné... nebo Roomster a FII, tam byl i předek auta dokonce stejný. Někde se ušetřit musí :)
 8. Qual

  Škoda SCALA

  Trochu jsem prolítnul ten předpis a je tam: Takže asi jasné, ale detailně jsem to nezkoumal, třeba tam jsou i nějaké další podmínky/výjimky.
 9. Qual

  Škoda SCALA

  Překvapil mě příplatek za TDI jen 40 tisíc, u Rapidu to bylo nejmíň dvakrát tolik (za 1.6), díky tomu, že je to čtyřválec, tak to možná bude bude docela častá alternativa. Ty pěkné sedačky (alespoň na pohled) jsou už i v základu, což je podle mě super (pokud tedy bude dostatečně dlouhý sedák, jsou někde tyto informace?).
 10. Qual

  Škoda SCALA

  Tak už by to chtělo nějaký ceník :)
 11. Qual

  Škoda SCALA

  PUR volant ve výbavě Ambition je teda úlet :) Ale rozumím, někde se šetřit musí :)
 12. Qual

  Škoda SCALA

  Jo, myslím, že někde byla zmínka (teď po představení), že opravdu LED budou potkávací i v základu.
 13. Qual

  Škoda SCALA

  @Cjoctavian U 16" to chápu, ale na 18" kolech? Pneumatika co se skoro nedá sehnat... Tak doufejme, že bude v papírech alternativně něco standardnějšího, třeba 225/40... Pokud nepoužijí i úzký disk, což bych se ani nedivil...
 14. Qual

  Škoda SCALA

  Dívám se špatně nebo fakt mají pneumatiky rozměr 205/45 při 18 palcích? WTF?
 15. Qual

  Škoda SCALA

  Docela se mi to líbí, jak venku, tak uvnitř. Jen zadek je takový trochu zvláštní, nevím. Hodně dobře vypadají sedačky, alespoň takhle na pohled, zdá se, že by mohly být výrazně lepší. Co mě ale trochu zarazilo je dost podivné ukončení chromové lišty pod oknem, kdyby končila jako u současného SB, tak to vypadá líp...
×