Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Qual

Uživatel
 • Počet příspěvků

  44
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

6 Neutrální

O uživateli Qual

 • Hodnost
  Nováček

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Qual

  VCDS - Kódování ŠKODA Rapid MR16+

  @Mutislav Jde, ale jen u řidiče (protože má právě dojezd, čtyřpolohový spínač).
 2. Qual

  SmartLink Rapid

  Sice lze Waze přes AA ovládat, jen je jeho rozhraní trochu osekanější než přímo na obrazovce telefonu. Třeba nejde zobrazit komentáře u hlášených událostí, ani je nelze nijak komentovat, jako je to možné normálně. Taky se nedá vybrat žádná mezizastávka přímo z mapy. Nebo jsem nepřišel na to, jak tyhke věci použít. Ale jinak to používám každý den a celkem spokojenost.
 3. Qual

  bluetooth rapid

  Tak jo, infotainment chce nové párování, pokud byl telefon připojený kabelem a aktivní AA ve chvíli, kdy zůstane připojený i po vypnutí motoru a vytažení klíče (zamknutí), pak přijdu k autu a znovu zapnu zapalován9. Jinak se to nestane. Dost mě to točí
 4. Qual

  Škoda RAPID

  Já nevim co to máte za auta Předchozí Rapid měl 117 tisíc a jediné co mě potkalo byl polonefunkční ostřik zadního okna a zvlněný kotouče (ale až ty nový neorig), což bylo oboje asi v 80-90 tisících. Žádný vrzání pedálů, pískající klima a podobný srandy Možná nějaká drobnost, ale nic mě teď nenapadá Za mě radši Rapida v pěkný výbavě, než Octu v sociálu. Zas tak zlý to neni. A to jsem měl Audi, která byla zpracováním a kvalitou materálů absolutně jinde než škodovka.
 5. Qual

  bluetooth rapid

  @sk0d@ Nene, update určitě neproběhl. Dnes znovu, telefon zůstal připojený přes kabel v inftmntu, předtím běežlo android auto a zamkl jsem a odešel. Po vrácení (asi 5 minut) a nastartování byl telefon odpárovaný (přes BT se nespojil automaticky jako vždycky). Podle mě to souvisí s tím připojením a AA, jinak se mi to nestalo. Ale protože to takhle používám denně a ujedu pár set km, dost mě to štve Teď je otázka, jestlibje to problém telefonu nebo auta.
 6. Qual

  bluetooth rapid

  Nestává se někomu, že chce rádio nové párování s telefonem, i když byl už spárovaný? Nedávno se mi to stalo už i dvakrát za den, což je pain. Někdy pomohlo jen zhasnutí motoru a vytáhnutí klíče, po dalším startu pak už bylo spojení OK, bez nutnosti nového párování. Je to nový SWING 6,5" v MR2018. U staršího 5" jsem tenhle problém neměl, telefon byl a je totožný (LG G4). Ale pokud vím, stalo se mi to jen když byl tel. kabelem připojený k infotainmentu (což mám ale většinu času, tak je možné, že to s tím nesouvisí).
 7. Qual

  Výdrž brzd

  @vormen Vzhledem k tomu, že to byl operák, tak bohužel nevím. Každopádně kotouče byly pěkný máslo (nevím značku), hned po pár tisících se zvlnili (a to jezdím mírně), pak je srovnali a za pár dalších tisíc to bylo cítit zase... A origo celou dobu bez problému. Takže bych určitě vybral nějaké lepší. 9300 Kč není tak hrozná cena, pokud jde o orig všechny kotouče a desky, podle mě.
 8. Qual

  Android Auto

  Jak je to s hlasovými pokyny v AA? Ty samé pokyny, které umí Google asistent nefungují, resp. nejde vytočit číslo nebo nadiktovat sms, apod... volat by mělo jít určitě, ale nereaguje, sice mi rozumí (zopakuje to), ale neprovede. Zato kolik je třeba 6x6 mi řekne, ale to zrovna fakt nepotřebuju
 9. Qual

  Výdrž brzd

  Mě na původním Rapidu měnili při 85 tis. a ještě nějakou dobu by vydrželi, ale když už to bylo v servisu, tak se to udělalo najednou.
 10. Qual

  Co se vejde do Rapida

  Jednou jsem vezl asi 12x 25kg pytle asi 10 km a bylo to OK (liftback). A možná to bylo jen v kufru (nesklopené sedačky, aby se váha rozložila) A přežil bez újmy, ale jel jsem fakt opatrně, aby bylo co nejméně drncání a houpání
 11. Qual

  Indikace nízké hladiny ostřikovačů

  Rapid má senzor jen v případě, že je vybavený ostřkovačem světel. Osobně bych to taky ocenil, není nic lepšího, než když z ničeho nic dojde v zimě na dálnici v tu nejlepší chvíli Dodělání se tady někde už řešilo, lze to, možná to bylo v sekci Fabie III, pohledej.
 12. Qual

  Výměna motorového oleje

  Za mě rozhodně první výměna by měla být dřív, určitě ne až ve 30k km... hlavně pokud to je moje auto a chci si ho nechat. Vždycky když vytáhnu pro kontrolu měrku a vidím jak je už kolem pětadvaceti tisíc olej černý jak bota, tak nevím co si o tom myslet (a to je tam v mém případě obvykle jen půl roku, třičtvrtě max.).
 13. Qual

  Bi-Xenony

  Ano, myslel jsem zvýšování intenzity celého pásku. Nemyslím tím tedy z jedné strany na druhou, jako to mají nové Audi.
 14. Qual

  Swing a BT a hudba přes něj

  Jojo, tak to máš starší Swing a u tohl mi právě to posouvání nešlo. Je možný, že neumí AVRCP profil, který to zajišťuje. Ale nevím, třeba řekně podrobnosti někdo znalejší.
 15. Qual

  Swing a BT a hudba přes něj

  Mám momentálně Rapida MR2016 a Swing (r.v. červen 2015, tedy téměř z počátku výroby nového MR s novou elektronikou) a není problém, včetně posouvání, zastavování, apod. písniček přes volant. Měl jsem několik telefonů s Androidem (včetně různých neoficiálních ROM) a nikdy nebyl problém. A neměl jsem problém ani u MR2013, který jsem měl před několika lety, tam jen nešly přes volant písničky posouvat ani zastavovat u žádného telefonu. Není jen v rádiu vypnuté BT Audio? Setup > Bluetooth > zvolit (zaškrtnout) BT-Audio. Toto platí pro nový barevný dotykový Swing, u starého si už nepamatuju, jestli se něco takového dalo vůbec nastavit.
×