Jump to content

Grooverider

Uživatel
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Grooverider

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 11/01/1980

Recent Profile Visitors

484 profile views
 1. Grooverider

  BOLERO

  Ví někdo jak tuto zprávu, která když zmáčku "TIM" začne hrát a za boha nevím jak ji vymazat? Tak VYŘEŠENO, nějak se to samo smazalo, nechápu.
 2. Grooverider

  EGR ventil

  Akorát si zbytečně přiděláš starosti s případnou reklamací. Vem to do škodovky, uplatni ze šekové knížky pro rok 2019 slevu a budeš to mít za 14tisíc jako já. Další kasu tě pak bude stát přehrání /downgrade dieselgate - pokud se ti projev auta s touto úpravou nebude zdát.
 3. Grooverider

  BOLERO

  Tak to jsem z toho jelen. Mě nejde až tak o vzhled ale o kvalitu zvuku. Myslel jsem, že Bolero je jenom jedno a to s tím nápisem Bolero o tom RCD510 jsem nevěděl. Takže pokud bych nesehal RCD510 ale pouze klasické Bolero tak je tam nějaký extra rozdíl, krom vzhledu? Rámeček je až to poslední co budu řešit. Nj, jak to sháním, tak se potom slehla zem, to je vždycky jako na zlost.
 4. Grooverider

  BOLERO

  Kdyz bych chtel koupit Bolero do dvojkove ofce po FL nemusim se obavat vybijeni baterie a podobnych p.ovin? SD karty to bere jenom 16GB nebo to je ojedinely pripad? Jakeho vyrobce Bolera shanet, co jsem se dival tak Amundseny dela taky vice vyrobcu (Blaupunkt a Delphi) u Bolera je tomu taky tak?
 5. Grooverider

  Zjištění minulosti dle VIN

  Potřeboval bych abych si udělal přesný popis co všechno již bylo měněno zjistit kompletní historii ze škodovky, dokáže to někdo za nějaký peníz? Pokud ano, zprávou pošlu VINko.
 6. Grooverider

  EGR ventil

  Stačí tady trošku pročíst ... https://forum.skodahome.cz/topic/130189-egr-ventil/?do=findComment&comment=2305239
 7. Grooverider

  EGR ventil

  Původní/starý soft bych nedával, hodně kolegů co byli nuceni vyměnit EGR a s tím v autorizáku podstoupili 23R6, šlo zpátky dolů na onu 9972 a jsou spokojeni. Já nemám s 9972 naprosto žádný problém, auto si krásně vrčí jako kdyby to byla 1.9, spotřeba okolo 5,5 - 5,8L město, když vjedu na dálnici tak jezdím volně pod 5L. Studené CRko jsem ještě neslyšel po startu "hezky" chrochtat ale to taky záleží na stavu ostatních komponent EGR, vstřiky a žhavičky ....
 8. Grooverider

  Jaká kola máte? FOTO

  Musíš mít kola dle uvedených rozměrů zapsaná v TP (šířka disku, rozměr, rozteč, ET), výrobce je při škodní události nepodstatná věc.
 9. Grooverider

  Zimné pneumatiky

  Tak jedno kolo mělo defekt, no defekt, utíkalo na 1/4 po obvodu na vnitřní straně ráfku. Jinak jsem je nechal všechny nafoukat na 2,3 a je klid.
 10. Grooverider

  Zimné pneumatiky

  Potřeboval bych poradit, mám na zimu pneumatiky Nokian WR D3 v rozměru 195/65/15 91T dle mého je mám přehuštěné a jízda na nich je tvrdá, na kolik se mají tyto pneumatiky hustit když jezdíme maximálně 2 v autě? Jde o liftback 1.6TDi 77kW po FL. Gumy mám nazuty na origo 15" litých kolech. Děkuji.
 11. Grooverider

  Octavia 1.6 TDi CR - palivový filter

  Myslel jsem to tak, že ty názvy už hraničí s "čínou" ale voni to jsou asi Italové. Zkušenosti špatné nemám, jen mi ten název trošku není po chuti.
 12. Grooverider

  Octavia 1.6 TDi CR - palivový filter

  Pro mne nepochopitelné, že nějaké UFI je výrobcem celé filtrace paliva na dvojkové oktávě po FL. Pak, že ta 1.6ka nejede
 13. Grooverider

  Spotřeba 1.6 TDI CR 77 kW

  151t KM najeto, Ostrava-Zadar průměr za 5.2, full naložený, 3 osoby, nonstop zapnutá klima, 4 brutální kolony kdy se popojíždělo sotva krokem. Ono celkově ty honiče spotřeby nechápu, jezdit do 6L mi příjde naprosto běžná a dobrá spotřeba. Přeci jenom fyziku nejde oblbnout, to auto něco váží a každý kg navíc se někde musí projevit. Jediná země kde jsem jel dle předpisů bylo Rakousko, jinak 140-160km s tempomatem.
 14. Při flashování softu EGR se všechno zapisuje, viděl jsem to jasně na vlastní oči při a to dokonce dvarkát, kdy a co bylo nahráno a jakým softem a kabelem. Zřetelně zapsán čas, datum, verze softu, verze softu na flash, kabeláž, atd ... já měl pouze jeden zásah a to bylo první nahrání a druhé až DG a třetí zpět na 9972, s dia co má každý druhý doma, zjistíš velký prd ale profíci co tomu rozumí, to zjistí takřka ihned.
 15. Každý přehrání softu EGR se zapisuje do paměti včetně datumu, takže to poznají a na 100% ti tam při výměně EGR flashnou nejnovější verzi DG. Ale pokud uvidí, že jsi to nechal přehrát, tak si to poznamenají a tím pádem ti později neuznají případnou reklamaci EGRu. Hoď zpátky DG soft + ucpávku a jeď na výměnu EGR a po výměně doporučuji ujet co nejmíň KM a hned nahrát 9972 a budeš mít klid.
×