Jump to content

Grooverider

Uživatel
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Grooverider

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 11/01/1980

Recent Profile Visitors

518 profile views
 1. Nerozumíme si, před výměnou oleje to měl přesně uprostřed rysek tzn. že mu něco spapalo olej a to množství cca 1-1,5L oleje, protože když provádíme výměnu, tak lijeme přesné množství předepsané výrobcem + 2-3dcl na zalití nového olej.filtru.
 2. Kolega se mě ptal že má aktuálně najeto skoro 15t km od výměny a při výměně jsme toho moc nevypustili, kudy by to mohlo utíkat ba naopak být odběr oleje. Plastový kryt jsme sundali, vše suché, nikde žádný únik oleje ani prosak. Zespod taky sucho, tak jsem mu sdělil když auto nehulí, tak asi turbo no. Před výměnou oleje tam měl 1/2 (mezi spodní a horní ryskou). Není to žáden závodník, jezdí spíše delší trasy ale blbla mu v poslední době regenerace protože mu odešlo čidlo rozdílového tlaku nasávaneho vzduchu DPFka nebo jak se to jmenuje, stejně jako mě :D akorát má najeto méně KM okolo 130t, mohlo to mít vliv? Olej lije origo škodovácký a olej.filtr vždy MANN.
 3. Včera jsem byl informován jelikož auto nemám po ruce, že už svítí i kontrolka motoru a žhavení stále bliká (prý nepomáhá ani vypnutí/zapnutí motoru) ale auto nepadá do nouzáku a normálně tahá a nehulí, tak jsem zvědav co to bude.
 4. Sice mi auto nepadá do nouzáku ale štve mě ta neustále blíkající kontrolka. Do servisu (autorizáku) mě objednali až na příští týden, nepoškodím pokud budu dále jezdit něco na DPF či EGR?
 5. Grooverider

  BOLERO

  Ví někdo jak tuto zprávu, která když zmáčku "TIM" začne hrát a za boha nevím jak ji vymazat? Tak VYŘEŠENO, nějak se to samo smazalo, nechápu.
 6. Grooverider

  EGR ventil

  Akorát si zbytečně přiděláš starosti s případnou reklamací. Vem to do škodovky, uplatni ze šekové knížky pro rok 2019 slevu a budeš to mít za 14tisíc jako já. Další kasu tě pak bude stát přehrání /downgrade dieselgate - pokud se ti projev auta s touto úpravou nebude zdát.
 7. Grooverider

  BOLERO

  Tak to jsem z toho jelen. Mě nejde až tak o vzhled ale o kvalitu zvuku. Myslel jsem, že Bolero je jenom jedno a to s tím nápisem Bolero o tom RCD510 jsem nevěděl. Takže pokud bych nesehal RCD510 ale pouze klasické Bolero tak je tam nějaký extra rozdíl, krom vzhledu? Rámeček je až to poslední co budu řešit. Nj, jak to sháním, tak se potom slehla zem, to je vždycky jako na zlost.
 8. Grooverider

  BOLERO

  Kdyz bych chtel koupit Bolero do dvojkove ofce po FL nemusim se obavat vybijeni baterie a podobnych p.ovin? SD karty to bere jenom 16GB nebo to je ojedinely pripad? Jakeho vyrobce Bolera shanet, co jsem se dival tak Amundseny dela taky vice vyrobcu (Blaupunkt a Delphi) u Bolera je tomu taky tak?
 9. Grooverider

  Zjištění minulosti dle VIN

  Potřeboval bych abych si udělal přesný popis co všechno již bylo měněno zjistit kompletní historii ze škodovky, dokáže to někdo za nějaký peníz? Pokud ano, zprávou pošlu VINko.
 10. Grooverider

  EGR ventil

  Stačí tady trošku pročíst ... https://forum.skodahome.cz/topic/130189-egr-ventil/?do=findComment&comment=2305239
 11. Grooverider

  EGR ventil

  Původní/starý soft bych nedával, hodně kolegů co byli nuceni vyměnit EGR a s tím v autorizáku podstoupili 23R6, šlo zpátky dolů na onu 9972 a jsou spokojeni. Já nemám s 9972 naprosto žádný problém, auto si krásně vrčí jako kdyby to byla 1.9, spotřeba okolo 5,5 - 5,8L město, když vjedu na dálnici tak jezdím volně pod 5L. Studené CRko jsem ještě neslyšel po startu "hezky" chrochtat ale to taky záleží na stavu ostatních komponent EGR, vstřiky a žhavičky ....
 12. Grooverider

  Jaká kola máte? FOTO

  Musíš mít kola dle uvedených rozměrů zapsaná v TP (šířka disku, rozměr, rozteč, ET), výrobce je při škodní události nepodstatná věc.
 13. Grooverider

  Zimné pneumatiky

  Tak jedno kolo mělo defekt, no defekt, utíkalo na 1/4 po obvodu na vnitřní straně ráfku. Jinak jsem je nechal všechny nafoukat na 2,3 a je klid.
 14. Grooverider

  Zimné pneumatiky

  Potřeboval bych poradit, mám na zimu pneumatiky Nokian WR D3 v rozměru 195/65/15 91T dle mého je mám přehuštěné a jízda na nich je tvrdá, na kolik se mají tyto pneumatiky hustit když jezdíme maximálně 2 v autě? Jde o liftback 1.6TDi 77kW po FL. Gumy mám nazuty na origo 15" litých kolech. Děkuji.
 15. Grooverider

  Octavia 1.6 TDi CR - palivový filter

  Myslel jsem to tak, že ty názvy už hraničí s "čínou" ale voni to jsou asi Italové. Zkušenosti špatné nemám, jen mi ten název trošku není po chuti.
×