Jump to content

Fremmen

Uživatel
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

18 Good

About Fremmen

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co píše AS neber vůbec v úvahu. Člověk je rád, že ti opraví "standardní" vadu v záruce, natož od nich chtít něco nestandardního. Světla jsou homologována pro vůz škoda Rapid, tečka. Jestli tam máš halogen, xenon nebo LED bi-xenon je každému jedno. STK řeší jenom, zda svítí podle předpisů a mají správný sklon (u low xenů rapidu velká cenová výhoda). Jedinej průser by byl, kdyby jsi nabral srnku a AS ti to měl na havarijní pojištění proti srážce se zvěří opravit. By ti tam dali zase ty originál světla a ty už by třeba nemusela svítit.
 2. A to denní svícení v mlhovkách vypneš, nebo to necháš svítit všechno najednou?
 3. Fremmen

  Škoda SCALA

  Tak v 18:30 nám všem spadne brada (teda Škoda Auto to nejspíše očekává ), tak uvidíme.
 4. Fremmen

  Škoda SCALA

  Scala je nástupce Rapidu asi stejně, jako byl Karoq "nástupce" Yetiho ( cca +80tis. to myslím bylo). Scala bude asi větší než Rapid + přírážka za pseudo SUV. Cena s průměrnou výbavou bude nad 400 tis.
 5. Fremmen

  Škoda SCALA

  Pod 380 ticís to určitě nebude, uvidíte
 6. Fremmen

  Rapid - originál boční chrom lišty oken

  Ahoj, taky jsem je tam kupoval. Mám je už téměř 3 roky a zatím vypadají stále jako nové a drží pevně. Snadná instalace, asi 20 minut práce. Vypadají dobře. Záleží, jakou máš barvu, mě docela vynikly.
 7. Fremmen

  Original kola v TP

  Hmm, koukám, že nějakou velkou logiku v tom asi nikdo nenajde. Mám MR2014 a v techničáku mám jen 185/60 R15 a 215/45 R16. I když mám jen 1.2 TSI 63kw, tak mám vpředu větší brzdy jako 77kw. Tehdá bylo období, kdy se montovaly větší brzdy k tažné kouli z výroby. Mám taky paket pro špatné cesty a green-tec paket, což může rozměr pneu v techničáku možná taky ovlivnit.
 8. Fremmen

  Original kola v TP

  Ano, možné to je a je to ovlivněno výbavou a obdobím, kdy se auto vyrábělo. Já můžu například obout max. 215/45 R16
 9. Fremmen

  Bi-Xenony

  Qual psal "jako Sub" a ten nemá posuvné blikání. Ten má právě postupné zvyšování intenzity svitu LED pásku
 10. Fremmen

  Bi-Xenony

  A jak myslíš, že to má ten Suberb? Já si myslím, že je ten světlovod konstruován úplně stejně.
 11. Zkus pootevřít okénko a zjisti, jestli ta meluzína přestane. Jestli ano, tak máš v kabině přetlak a máš přilepenou odvětrávací mřížku v kufru. To jsem měl já.
 12. Fremmen

  Letne pneumatiky na Škoda Rapid

  Těžko říct, možná budou také výborné. Snad se najde někdo, kdo je má, aby poreferoval. Bohužel toho nenajezdím tolik, abych kupoval pneu stylem pokus-omyl. Je to výdaj na roky. Musím se držet věcí, se kterými mám dobré zkušenosti.
 13. Fremmen

  Letne pneumatiky na Škoda Rapid

  Já měl z výroby Dunlop SP Sportmaxx 215/45 r16 a za tři měsíce jsem je dal k čertu a nasadil jsem v Bridgestone Turanza ER300. Dunlopy sice nebyly tak hlučné, ale na mokru hrůza. Bridgestonky drží na mokru perfektně, akorát to víc hučí. Spotřeba totožná. Po letní sezóně kupuju zase ER300. On ten výběr v tomhle rozměru stejně moc není.
 14. Chci se zeptat, jestli jste už někdo měnil chladicí kapalinu? Nikde jsem nenašel, že by to bylo vůbec předepsané a mě se to moc nezdá.
×