Jump to content

Huerta

Uživatel
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Huerta

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Umí mi někdo poradit, kde je osazená řídící jednotka výhřevu sedaček? Díky.
 2. Huerta

  Zvuky od podvozku

  Nikdo to neřešil v servise v době záruky?
 3. Huerta

  Zvuky od podvozku

  Zdravím. Začíná se mi při nízkých ranních teplotách při přejezdech retardérů projevovat vrzání zadní nápravy (přejezd oběma koly najednou). Auto mám ještě v záruce. Dá se tohle reklamovat a popřípadě s jakým výsledkem?
 4. Mám MR2015, u zpátečky použity OSRAM LEDriving 75556CW, a nehlásí to žádnou chybu.
 5. Zkoušel jsem nejdřív pouze se zapnutým zapalováním, pak i u nastartovaného auta. Nic. Hledal jsem smartagate po sedačkou. Najít jsem ho našel, ale je to blbě přístupné, vidět je leda kousek čelní strany s popisem. Kde konkrétně by ty ledky měli být umístěné - vedle konektoru?
 6. Zdravím. Po delší době jsem chtěl zapnout Smartgate (MR2015). Mobil ale žádnou WIFI síť Smartgate nenašel (zkoušel jsem běžné WIFI i WIFI Direct). Pak jsem zkusil manželčin i můj starý mobil, ale nic. Tím pádem nejde ani připojení na webovou stránku http://192.168.123.1 dle návodu k obsluze. Nesetkal se s tím někdo a neumí mi poradit, jestli se to dá rozchodit? Chtěl bych vyzkoušet všechny možnosti, abych pak v případě návštěvy servisu nebyl za vola. Díky.
 7. Tohle mi dělalo plato při přejezdech přes zpomalovací prahy. Zkus sklopit zadní sedačku a plato zvedat nahoru (při zavřených pátých dveřích). Mělo by ne ně narážet.
 8. Ahoj. Jak tu řešíte LED-ky ve světlech při STK? Dáte tam na tu dobu zpátky žárovky, nebo s LED nemají problém a auto technickou kontrolou projde? Díky.
 9. Od MR2015 má opěrka jinou nosnou konstrukci - plastovou. Do té bude zásuvku problém zakomponovat.
 10. Ahoj, prosil bych o radu. Potřebuji vyndat krajní výdech klimatizace. Něco tam rachotí. Podle dílenské příručky by na to měl být speciální přípravek, kterým se výdech zahákne a vytáhne. Příručka je ale z 01/2014 (Rapidy s palubkou bez lišty), já mám MR2015. Ani jsem uvnitř neviděl žádné místo, kde by se to zavadit dalo. Takže sem zkusil variantu s plastovými kartami – výdech podebrat na spodní straně v rozích a vyklopit nahoru. Něco ho ale drží a také bych nerad něco urval. Obráceně to nejde, shora se mi karty zastrčit nepodařilo. Má s tímhle někdo zkušenost? Díky.
 11. Na kolika míst? A drží tam pouze tím, že je to zmáčknuté, nebo jsi to nějak zabezpečil oboustranní páskou?
×
×
 • Create New...