Jump to content

kapitan9

Uživatel
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

8 Neutral

About kapitan9

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. stažené soubory rozbalím na USB(32 GB a více),nestartuji ,jen zmáčknu "startovací gombík" bez brzdy,po vložení usb si to samo načte a chce potvrdit aktualizaci, vlastní aktualizace cca 30-45 min. lze i v nastavení vyhledat aktualizaci a dále stejné.
 2. Může mi prosím někdo poradit,jak se v Columbusu nastaví pouze průjezd městem. Nechci volit žádnou ulici,centrum. Pojedu pouze obchvatem krajem Budapešti po dálnici M0. Mám vytvořenou trasu jízdy ale všude jen možnost centrum nebo ulice.
 3. kapitan9

  škoda superb lll 1.8 tsi

  Rovněž bez spotřeby oleje. 1/2016. Najeto 29500 km. Maximální spokojenost. Spotřeba 9,4 l
 4. kapitan9

  Mytí ručně, aktivní pěna, WAPkou

  Já auto myjí 1xtydne,vždy s autošamponem Cartec Cherry Wash. Je pH neutrální,takže neodstraní chemicky vosk. 2x do měsíce vezmu WAP Karcher. Na ebay jsem koupil MJJC snow foam Lance(doporučuji podívat na YouTube). Auto je perfektně napěněné,umyto za chvilku. Osuším ručníkem a hotovo. Mám hnědou barvu,takže je nutnost mít auto čisté.
 5. kapitan9

  Kódování funkcí na Superba III (VCDS)

  Jo,1.8Tsi. Není tam ta prodleva.
 6. kapitan9

  Kódování funkcí na Superba III (VCDS)

  Minulý týden kódování u ferda25 .Kromě aktualizace jednotek,úprava Audi pedál,citlivost brzd. Auto jde hned za pedálem,rozjezdy "sametové" . Samozřejmě ještě spousta dalších věcí(např.TV-tuner,možnost nastavení LA-citlivost,,zavírání víka kufru pomocí tlačítka vedle DSG,řasy při denním svícení...). Loni jsem byl u "kódovače" v Ostravě(web.stránky) a po odblokování obrazu byla out jednotka Columbus(60 tis). I když jsem se zařekl,že do toho už nikdy nepůjdu,tak na základě zdejších recenzí jsem se zastavil ve Strakonicích . Prostě pořád platí, i když dva dělají to samé ,tak výsledek může být velmi rozdílný.
 7. kapitan9

  Autobatéria

  v 1,8TSi mám AGM baterii,webasto každou zimu,klima trvale a zatím OK.
 8. kapitan9

  Jak a kde zvednout hydraulickým zvedákem

  Edit: na Aliexpress jsou talíře pod zvedák s výřezem: https://goo.gl/o7VdxZ nebo domácí web:: https://goo.gl/KRH1E3
 9. kapitan9

  Zavírání dveří

  U svého 1/2016 bez pazvuků.
 10. kapitan9

  Údržba interiéru - plastů a sedaček

  Mám rovněž béžovou kůži s odvětráváním v SIII. V 4/2018 jsem ji vyčistil a naimpregnoval pomocí Dodo(dle informací tady) a od té doby jen časem setřu čistým vlhkým hadrem. Jezdím v černých a modrých" jeans" a opravdu bez problémů! I teď v létě sedadla nejsou rozpálená.
 11. kapitan9

  Panoramatická střecha

  Mám na SIII,ale myslím si,že vlastnosti jsou stejné. hluk na dálnici- zcela otevřenou používám ve městě,zvedlé křídlo někdy na dálnici ,cca do 100 km/hod. pak již je hluk obtěžující. tuhost karoserie - někdy přes příčné nerovnosti něco vrzne,ale nejsem si jistý zda to je od střechy nebo něco vzadu. skřípání - 2x jsem zaznamenal vrzáni,otevřel jsem a zavřel střechu i roletu,pak OK. přehřívání- teď cesta do Chorvatska,bez nějakého přehřátí- byla zapnutá klíma v zimě - mám zakrytou roletu,není zima. Jelikož jsem kupoval roční auto z AŠ ,mělo tuto v konfiguraci,takže ji prostě mám. Sám bych si ji neobjednal. Preferuji zapnutou klímu,takže nač pak střechu? Je to pouze jen na efekt.
 12. kapitan9

  Servisní interval / servisní prohlídky

  To zwan:Zrovna u tohoto obchodu bych byl opatrný. Hodně z Polska, mně při koupi nepotvrdili že berou tento olej z ČR. Zkuste po nich chtít certifikáty atd... Beru olej od jednoho z největších prodejců autodílů v ČR za marži a na tu cenu se nedostanu.
 13. kapitan9

  Vyber interieru

  Béžový je opravdu elegantni, vzdušný. Za mně dobrá volba.
 14. kapitan9

  Vyber interieru

  Mám béžový interiér, kožená sedadla. Z počátku problém se zabarvením sedadel,středového tunelu od jeansů. Na základě zdejších informací jsem tyto vyčistil a ošetřil pomocí přípravků Dodo. Teď bez poskvrnky,čas od času otřu vlhkým hadříkem. Tato barva interiéru je spíše pro pořádkumilovné řidiče. Děti již nevozim.
 15. kapitan9

  Vyber interieru

  Mám béžový interiér, kožená sedadla. Z počátku problém se zabarvením sedadel,středového tunelu od jeansů. Na základě zdejších informací jsem tyto vyčistil a ošetřil pomocí přípravků Dodo. Teď bez poskvrnky,čas od času otřu vlhkým hadříkem. Tato barva interiéru je spíše pro pořádkumilovné řidiče. Děti již nevozim.
×