Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

K.Arno

Uživatel
 • Počet příspěvků

  62
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

3 Neutrální

O uživateli K.Arno

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. K.Arno

  Navigace Amundsen do Yetiho

  Chtěl jsem to sem napsat i s fotkami po úplném dokončení. Jinak tedy pomohl Škoda servis a ebay. V servisu jsem objednal rámeček 5L0858 069 L 1QB, vyšel na 560,--Kč. Zbytek jsem našel na ebay. Celá sada - mikrofon (3B0 035 711 B), prodlužovací kabel i všechny potřebné svorkovnice už napojené jako plug and play vyšly i s dopravou na 750,--Kč.
 2. K.Arno

  Navigace Amundsen do Yetiho

  vyřešeno
 3. K.Arno

  Navigace Amundsen do Yetiho

  Tak rámeček i mikrofon mám, ale nastal další problém. Spojení mezi mikrofonem a samotným rádiem. Existuje nějaký originální kabel, nebo musím "jen" napojit svorkovnice na kabel podle potřebné délky?
 4. K.Arno

  Navigace Amundsen do Yetiho

  Díky, zajedu tam, asi to bude nejlepší, stejně musím objednat i mikrofon.
 5. K.Arno

  Zimní pneumatiky

  Mám už druhé Klebry a nemůžu si stěžovat. Neměl jsem s nimi nikdy problém. Ale údajně je kvalitativní rozdíl mezi těmi vyrobenými v Anglii a v Polsku. Já měl pokaždé anglické.
 6. K.Arno

  Navigace Amundsen do Yetiho

  Díky za odpověď a nějaké číslo dílu nevíš? Je to toto? http://www.skoda-parts.cz/produkty/ramecek-okolo-navigace-pro-vozy-s-automatickou-klimatizaci/
 7. K.Arno

  Navigace Amundsen do Yetiho

  Koupil jsem si do Yetiho r.2012 místo stávajícího Swingu Amundsena+ Kamarád, který mi ho prodával mě upozornil, že budu muset pravděpodobně měnit rámeček kolem radia a klimatronicu. Nikde jsem o tom nic nenašel. neví někdo jak je to?
 8. K.Arno

  DPF

  nohic asi myslí, že po příjezdu domů a nájezdu těch 80km běžela regenerace a motor vypnul. Tím ji přerušil a ona se v průběhu týdne opakovala. Pokud ji přerušil několikrát za sebou, trvalo to ten týden, než se dokončila.
 9. K.Arno

  Škoda Rapid Drift

  Myslím, že potkat bych ho na zasněžené a namrzlé silnici nechtěl... vlastně bych ho potkat nechtěl nikde.
 10. K.Arno

  Škoda Rapid Drift

  Stále mi uniká smysl vypnutí systémů. Za snížené přilnavosti se auto tak jako s vypnutými systémy nikdy chovat nebude. To už je lepší zkusit si to na letních gumách se všemi systémy, ale ani to není stejné. Nejlépe se dá simulovat a nacvičit na speciálních plochách, kterých je po republice několik a nasimulují i sníh a led uprostřed léta.
 11. K.Arno

  Škoda Rapid Drift

  Nějak mi uniká smysl tohoto počínání.
 12. K.Arno

  DPF

  Já to kontroluju podle zvýšených otáček při volnoběhu. Při regeneraci je mám těsně nad 1000. Pak to taky proženu kolem komína.
 13. K.Arno

  DPF

  Bohužel je to tak
 14. K.Arno

  DPF

  To ale máš appku neustále spuštěnou? Nebo ji pokaždé před vypnutím motoru musíš spustit, abys zkontroloval stav. Trochu jako oblékat si kalhoty přes hlavu, ale jiné řešení aby člověk nevypl motor při regeneraci asi není.
 15. K.Arno

  Kódování Yeti - aktivace skrytých funkcí

  Díky vyzkouším
×