Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Tomo29

Uživatel
 • Počet příspěvků

  14
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

0 Neutrální

O uživateli Tomo29

 • Hodnost
  Nováček

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tomo29

  Dodací lhůta

  Mě včera oznámil dealer, že můj Kokodák Style 4x4 2.0 TDI Manual se všemi příplatkovými možnostmi, které jsem si tam ještě navymýšlel nad Style výbavu, bude vyráběn v prvním týdnu měsíce červenec. Objednán byl v 16KT a dodán bude v 27KT. Dodávka vozidla od objednání tedy za 11 týdnů. Tak s tímto jsem tedy opravdu nepočítal, když čtu příspěvky výše, ani v tom nejlepším snu.
 2. Tomo29

  Digitální přístrojový štít - lze vyměnit ?

  Proč se ptáš, nebo dokonce toto zamýšlíš? Měnit příplatkovou věc za standardní? Něco tě zklamalo?
 3. Tomo29

  MR 2019 - Kodiaq

  Ano překlep, 1,9 mám teď :-) Jinak jste mě ale chlapci moc nepotěšili, klidně bych si ještě těch pár týdnů počkal :-(
 4. Tomo29

  MR 2019 - Kodiaq

  Ahoj, dnes mi bylo z autosalonu oznámeno, že můj Kodiaq Style 1,9TDI 4x4 man. se bude vyrábět v posledním týdnu měsíce červen oproti původně plánované výrobě v měsíci srpnu. Znamená to tedy, že novinky MR 2019 se mne netýkají jako například lepší akustická skla apod?
 5. Tomo29

  MR 2019 - Kodiaq

  Takže už budu mít ty nové skla s lepší akustikou?
 6. Tomo29

  MR 2019 - Kodiaq

  Kdy tedy začíná ve škodě platit MR2019? Já mám mít auto vyrobené ve 38-mém týdnu.
 7. Tomo29

  Spínač světel

  Ale jaký konkretně?! Umí mi někdo poradit?
 8. Tomo29

  Spínač světel

  Nic :-(
 9. Tomo29

  Spínač světel

  Ano, senzory automatického rozsvěcení denních světel v závislosti na intenzitě denního světla to má. Co to má ale společného s tím, že nejdou ručně rozsvítit ani přední, ani zadní mlhovky?!
 10. Tomo29

  Spínač světel

  Ahoj všem znalým Škody Octavia 2 po faceliftu 1,9 diesel r.výr.2011 ve výbavě Eleganc. Prosím o pomoc. Zakoupil jsem přítelkyni tento jetý vůz ve verzi combi, ale zjistil jsem drobnou mouchu právě na spínači světel. Automobil prostě svítí v nastavení AUTO jak má. Když s ním ale jakkoli otáčím nebo ho vytahuji nahoru (zapínání předních a zadních mlhovek), tak žádná světla nereagují a to ani zadní a přední mlhovky (nerozsvítí se). Když ale dáte klasicky blinkr, tak se mlhovka na straně směru odbočení vždy klasicky rozsvítí ?! Škodovky neznám, ani jejich ovládání světel a tak se ptám Vás znalých, dělám něco špatně a nebo je něco rozbité? Ovladač jsem i dle návodu v tomto vláknu demontoval, konektor je na něm normálně zapojen a nevypadá, že by měl být jakkoli poškozen. Při snaze ručně zapnout přední a zadní mlhovky se nerozsvítí ani symboly na přístrojovce, tak opravdu nevím co je špatně? Dokonce jsem konektor z ovladače při nastartovaném autě vycvaknul a světla vozu svítí dál? Umíte mi někdo poradit co dělám špatně a nebo jak postupovat?
×