Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Tomo29

Uživatel
 • Počet příspěvků

  18
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

0 Neutrální

O uživateli Tomo29

 • Hodnost
  Nováček

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tomo29

  Panorama

  Mám nový Kodiaq s panoramou a jsem velmi spokojen. Nic nevrže, nikam nezatéká a to to myjí hodně silnou Wapkou a v těchto krásných dnech do rychlosti 100km/hod jezdím zásadně s otevřenou panoramou. A hluk? Tak mírně to samozřejmě fouká a tedy i hučí, ale nic strašného díky větrné cloně co je v panoramě zabudovaná.
 2. Ahoj všem přátelé "Kodiaqáci". Mám dotaz ohledně chlazení (ventilace) v kožených sedačkách u Kodiaqa. Jsem vlastníkem těchto sedaček, mají v sobě takové malinké dírky po celé ploše sedaček (jako cedník). Při zapnutí příslušného tlačítka (obzvláště v těchto vedrech) by to mělo chladit (foukat do sedáku a do zad), ale mám pocit, i když to nastavím na tři čárky (na nejvyšší výkon) tak že to skoro nefouká? Také to tak máte a nebo je to jen u mě a tedy na reklamaci? Auto mát nové tři týdny a dělá to tak od začátku :-(
 3. Ahoj Všem, za cca 3 týdny bude vyroben můj Kodiaq Style 4x4, 2.0TDI a proto začínám zařizovat (poptávat) povinné a havarijní pojištění. Nabídky od pojišťoven vypadají zajímavě (cca 20 tis. za vše/rok), ale chtějí znát jednu věc, aby tuto cenu mohli dodržet a to zabezpečení vozu proti krádeži jako např. alarm, pískování skla VINem apod. Poté mi nabízejí velmi zajímavou slevu. Umíte mi tedy někdo napsat jaká všechna zajištění proti krádeži má v nejvyšší výbavě Kodiaq již z výroby. Moc děkuji za výpis všech těchto zabezpečení a třeba to bude pojišťovně stačit.
 4. Tomo29

  Dodací lhůta

  Mě včera oznámil dealer, že můj Kokodák Style 4x4 2.0 TDI Manual se všemi příplatkovými možnostmi, které jsem si tam ještě navymýšlel nad Style výbavu, bude vyráběn v prvním týdnu měsíce červenec. Objednán byl v 16KT a dodán bude v 27KT. Dodávka vozidla od objednání tedy za 11 týdnů. Tak s tímto jsem tedy opravdu nepočítal, když čtu příspěvky výše, ani v tom nejlepším snu.
 5. Tomo29

  Digitální přístrojový štít - lze vyměnit ?

  Proč se ptáš, nebo dokonce toto zamýšlíš? Měnit příplatkovou věc za standardní? Něco tě zklamalo?
 6. Tomo29

  MR 2019 - Kodiaq

  Ano překlep, 1,9 mám teď :-) Jinak jste mě ale chlapci moc nepotěšili, klidně bych si ještě těch pár týdnů počkal :-(
 7. Tomo29

  MR 2019 - Kodiaq

  Ahoj, dnes mi bylo z autosalonu oznámeno, že můj Kodiaq Style 1,9TDI 4x4 man. se bude vyrábět v posledním týdnu měsíce červen oproti původně plánované výrobě v měsíci srpnu. Znamená to tedy, že novinky MR 2019 se mne netýkají jako například lepší akustická skla apod?
 8. Tomo29

  MR 2019 - Kodiaq

  Takže už budu mít ty nové skla s lepší akustikou?
 9. Tomo29

  MR 2019 - Kodiaq

  Kdy tedy začíná ve škodě platit MR2019? Já mám mít auto vyrobené ve 38-mém týdnu.
 10. Tomo29

  Spínač světel

  Ale jaký konkretně?! Umí mi někdo poradit?
 11. Tomo29

  Spínač světel

  Nic :-(
 12. Tomo29

  Spínač světel

  Ano, senzory automatického rozsvěcení denních světel v závislosti na intenzitě denního světla to má. Co to má ale společného s tím, že nejdou ručně rozsvítit ani přední, ani zadní mlhovky?!
 13. Tomo29

  Spínač světel

  Ahoj všem znalým Škody Octavia 2 po faceliftu 1,9 diesel r.výr.2011 ve výbavě Eleganc. Prosím o pomoc. Zakoupil jsem přítelkyni tento jetý vůz ve verzi combi, ale zjistil jsem drobnou mouchu právě na spínači světel. Automobil prostě svítí v nastavení AUTO jak má. Když s ním ale jakkoli otáčím nebo ho vytahuji nahoru (zapínání předních a zadních mlhovek), tak žádná světla nereagují a to ani zadní a přední mlhovky (nerozsvítí se). Když ale dáte klasicky blinkr, tak se mlhovka na straně směru odbočení vždy klasicky rozsvítí ?! Škodovky neznám, ani jejich ovládání světel a tak se ptám Vás znalých, dělám něco špatně a nebo je něco rozbité? Ovladač jsem i dle návodu v tomto vláknu demontoval, konektor je na něm normálně zapojen a nevypadá, že by měl být jakkoli poškozen. Při snaze ručně zapnout přední a zadní mlhovky se nerozsvítí ani symboly na přístrojovce, tak opravdu nevím co je špatně? Dokonce jsem konektor z ovladače při nastartovaném autě vycvaknul a světla vozu svítí dál? Umíte mi někdo poradit co dělám špatně a nebo jak postupovat?
×