Jump to content

ghost7

Uživatel
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

28 Excellent

1 Follower

About ghost7

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,562 profile views
 1. Já leju aditivum přímo do tankovací pistole a tu pak zasunu do hrdla nádrže a tankuju.
 2. Dneska jsem to taky řešil. Odinstaloval jsem z telefonu původní verzi a stáhnul a nainstaloval novou verzi 5.1 z APK Mirror. https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-5-1-5006-release/ Vše funguje.
 3. Odinstaloval jsem Google aplikaci, která se tím dostane do původní tovární verze (odinstalovat úplně nejde). Potom jsem dal vymazat mezipaměť a vymazat data úložiště. Potom ještě u ní nastavil v Obchod play, aby se automaticky neaktualizovala.
 4. Zkuste vyresetovat v telefonu aplikaci Google, mě to pomohlo. Hlavně si pak nezapínejte Google asistent, ten je jen v angličtině.
 5. Po připojení telefonu s AA se mi vždycky vypne zvuk autorádia. Musím pak přepnout zpět na rádio a znovu na rozhraní AA. Mám verzi AA 4.9.59, která je snad aktuální. Nevíte někdo nějaký fígl, aby se to nedělo?
 6. V nové verzi mi trochu schází zobrazení počasí, co bylo ve staré verzi na centrální obrazovce. Nebo jsem na to zatím nepřišel, kde to je.
 7. Vyzkoušel jsem, ale není bohužel odemčená 😞
 8. Auto lock trunk by melo byt tohle: zamkne kufr po rozjezdu, kdyz budes stat na semaforu, nikdo ti ho neotevre. Zamek kufru se odemkne az po otevreni dveri ridice nebo spolujezdce.
 9. Co je v tom TPI by mě zajímalo. Podle toho co píše jak.cz, můžu asi čekat, že se problémy za nějaký čas vrátí. Kdyby měl k TPI někdo přístup, dejte ho sem prosím.
 10. Přesně nevím. Něco promazávali a seřizovali na rámu střechy. Dělali mi to v Auto Štěpánek na Praze 10.
 11. Vrzala mi panorama při krutu karoserie, třeba když jsem jel přes dlažbu. Dělalo mi to i při ohřátí interiéru, ale jen když byla zavřená. Pokud jsem jí vyklopil nebo otevřel, byl klid. Skřípání se ozývalo z míst nad hlavou řidiče. Měl jsem to na 2x v servisu a podruhé se jim to povedlo ve spolupráci se ŠA odstranit.
 12. Kalibrace mě nepomohla, ale díky za ten postup. Přes Carista diagnostiku mi to hlásí asi 4 chybové kódy sedačky, které nejdou smazat. Tak budu muset znovu do servisu.
 13. Jak se ta kalibrace dělá? Zkusil bych to.
×
×
 • Create New...