Jump to content

ghost7

Uživatel
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

26 Excellent

1 Follower

About ghost7

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,347 profile views
 1. V nové verzi mi trochu schází zobrazení počasí, co bylo ve staré verzi na centrální obrazovce. Nebo jsem na to zatím nepřišel, kde to je.
 2. Nemáte někdo odemčenou verzi 3.9.2 ?
 3. Vyzkoušel jsem, ale není bohužel odemčená 😞
 4. Auto lock trunk by melo byt tohle: zamkne kufr po rozjezdu, kdyz budes stat na semaforu, nikdo ti ho neotevre. Zamek kufru se odemkne az po otevreni dveri ridice nebo spolujezdce.
 5. Co je v tom TPI by mě zajímalo. Podle toho co píše jak.cz, můžu asi čekat, že se problémy za nějaký čas vrátí. Kdyby měl k TPI někdo přístup, dejte ho sem prosím.
 6. Přesně nevím. Něco promazávali a seřizovali na rámu střechy. Dělali mi to v Auto Štěpánek na Praze 10.
 7. Vrzala mi panorama při krutu karoserie, třeba když jsem jel přes dlažbu. Dělalo mi to i při ohřátí interiéru, ale jen když byla zavřená. Pokud jsem jí vyklopil nebo otevřel, byl klid. Skřípání se ozývalo z míst nad hlavou řidiče. Měl jsem to na 2x v servisu a podruhé se jim to povedlo ve spolupráci se ŠA odstranit.
 8. Kalibrace mě nepomohla, ale díky za ten postup. Přes Carista diagnostiku mi to hlásí asi 4 chybové kódy sedačky, které nejdou smazat. Tak budu muset znovu do servisu.
 9. Jak se ta kalibrace dělá? Zkusil bych to.
 10. Měl jsem stejný problém asi před měsícem. V servisu to odstranili aktualizací nějaké jednotky. Dnes to znovu nejde, ach jo... A to jsem sedačkou od té opravy skoro nehýbal. Kde je chyba, fakt netuším.
 11. Všiml jsem si, že při sklápění levého zrcátka mi při zaklopení narazí na lištu dveří. Pravé je ok a má po sklopení mezeru asi 4 mm. Jak to máte vy? Půjde to seřídit? VID_20190104_090953.mp4
 12. Díky za rady. Zatím jsem LP nepoužíval, jen odemčenou verzi nebo ofiko jako betatester. Upřímně se trochu obávám bezpečnosti při instalaci LP do mobilu. Přeci jen tam mám pro platby spárovanou kartu, bankovnictví a tak. Možná je to zbytečná obava, ale radši to někdy vyzkouším až na jiném čistém telefonu.
 13. Ani idemčená beta 3.8.22 nefunguje, asi nějaká nová ochrana. Píše to stejnou hlášku, jak už psal "saggirus". Vrátil jsem zpátky 3.8.21 a ta je ok, akorát si vyžaduje update na novou verzi, ale to se dá zrušit.
×
×
 • Create New...