Jump to content

ghost7

Uživatel
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

23 Excellent

1 Follower

About ghost7

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,149 profile views
 1. Auto lock trunk by melo byt tohle: zamkne kufr po rozjezdu, kdyz budes stat na semaforu, nikdo ti ho neotevre. Zamek kufru se odemkne az po otevreni dveri ridice nebo spolujezdce.
 2. ghost7

  Panoramatické střešní okno - pazvuky

  Já to řeším u combi.
 3. ghost7

  Panoramatické střešní okno - pazvuky

  Co je v tom TPI by mě zajímalo. Podle toho co píše jak.cz, můžu asi čekat, že se problémy za nějaký čas vrátí. Kdyby měl k TPI někdo přístup, dejte ho sem prosím.
 4. ghost7

  Panoramatické střešní okno - pazvuky

  Přesně nevím. Něco promazávali a seřizovali na rámu střechy. Dělali mi to v Auto Štěpánek na Praze 10.
 5. ghost7

  Panoramatické střešní okno - pazvuky

  Vrzala mi panorama při krutu karoserie, třeba když jsem jel přes dlažbu. Dělalo mi to i při ohřátí interiéru, ale jen když byla zavřená. Pokud jsem jí vyklopil nebo otevřel, byl klid. Skřípání se ozývalo z míst nad hlavou řidiče. Měl jsem to na 2x v servisu a podruhé se jim to povedlo ve spolupráci se ŠA odstranit.
 6. ghost7

  paměť sedačky

  Kalibrace mě nepomohla, ale díky za ten postup. Přes Carista diagnostiku mi to hlásí asi 4 chybové kódy sedačky, které nejdou smazat. Tak budu muset znovu do servisu.
 7. ghost7

  paměť sedačky

  Jak se ta kalibrace dělá? Zkusil bych to.
 8. ghost7

  paměť sedačky

  Měl jsem stejný problém asi před měsícem. V servisu to odstranili aktualizací nějaké jednotky. Dnes to znovu nejde, ach jo... A to jsem sedačkou od té opravy skoro nehýbal. Kde je chyba, fakt netuším.
 9. ghost7

  Vnější zpětná zrcátka

  Všiml jsem si, že při sklápění levého zrcátka mi při zaklopení narazí na lištu dveří. Pravé je ok a má po sklopení mezeru asi 4 mm. Jak to máte vy? Půjde to seřídit? VID_20190104_090953.mp4
 10. Díky moc, tahle verze fuguje skvěle .
 11. Díky za rady. Zatím jsem LP nepoužíval, jen odemčenou verzi nebo ofiko jako betatester. Upřímně se trochu obávám bezpečnosti při instalaci LP do mobilu. Přeci jen tam mám pro platby spárovanou kartu, bankovnictví a tak. Možná je to zbytečná obava, ale radši to někdy vyzkouším až na jiném čistém telefonu.
 12. Ani idemčená beta 3.8.22 nefunguje, asi nějaká nová ochrana. Píše to stejnou hlášku, jak už psal "saggirus". Vrátil jsem zpátky 3.8.21 a ta je ok, akorát si vyžaduje update na novou verzi, ale to se dá zrušit.
 13. Mě to na S3 taky nefunguje. Odeslal jsem info na podporu.
 14. ghost7

  Kvalita nafty

  Já to dělám tak, že odměrku VIFu naleju rovnou do tankovací pistole a pak s ní natankuju. Nemusím sebou vozit nic navíc.
 15. ghost7

  Superb III

  Díky za vysvětlení.
×