Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Jore Jore

Uživatel
 • Počet příspěvků

  5
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

0 Neutrální

O uživateli Jore Jore

 • Hodnost
  Junior
 1. Jore Jore

  Dodací lhůta

  Prosím tě, jaká motorizace? Já už mám 2.0TDI 140kW vyrobené v srpnu a do dneška stále čekám. Dealer dělá mrtvého brouka, ze ŠA taky ticho po pěšině, jestli je nějaký předběžný datum homologace. Objednáno březen 18....
 2. Jore Jore

  Dodací lhůta

  Možná to je pouze moje spekulace, ale všechny homogace jsou 18 daného měsíce, Taky mám v Milovicích TDI 140kW 4x4, tak doufám, že 18.10. budou právě ty naše k odběru. Mrkněte na tuhle tabulku. https://www.adac.de/infotestrat/umwelt-und-innovation/abgas/modelle_mit_euro_6d_temp/default.aspx?ComponentId=304636&SourcePageId=270458
 3. Jore Jore

  Škoda Kodiaq

  Vlezl jsem na stránky Gumárny Zubří a napadla mě vana do Superba, jenže tam nemají rozměry, takže na osobní vyzkoušení. Tu díru můžu vypnit nějakou starou dekou nebo podobně, to už nebude problém.
 4. Jore Jore

  Škoda Kodiaq

  Díky @Petr2212 tohle všechno jsem již vykoumal, hlavně neber tu polskou(2) variantu, tu jsem měl v Passatu, "hrůza", protiskluz se odrbal do půl roku(faktem je že tám dávám těžké kufty s nářadím) a bylo to jak hadr, klouzalo to a různě se to krabatilo. Já ale řeším, jak využít celý prodloužený prostor kufru. Už jsem přemýšlel i nad variantu uříznout to zadní čelo u toho originálu, ale to je taky blbost. Tu díru nezakreješ a potom ti případně ta voda nateče pod sedadla. Tak stále pátrám. Mám ještě cca 3 měsíce čas.
 5. Jore Jore

  Škoda Kodiaq

  Zdravím příznivce Kodiaqa, jsem tady nový a celé forum se mi nechce pročítat, jestli se to tu už neřešilo. Budu nový majitel Kodiaqa, ke Škodovce se vracím po cca 20letech, tak uvidíme, jaká bude spokojenost. Zatím většinou kladné ohlasy. V tuto chvíli zatím řeším podlahu kufru. Objednal jsem si oboustraný koberec, ale ten neřeší problém odsunutých zadních sedaček. Tam vznikne cca 20cm prostor, který potřebuji nějak vypnit a zakrýt. Nejlépe i proti vodě (někdy vozím krámy, že z toho vyteče nějaká voda), ta plastová vana co Škodovka nabízí tento prostor nevyplní a nic jiného nenabízí. Projel jsem i Aliexpress asi do 20stránky, ale tam pouze mají všelijaké kraviny, ale do kufru nic použitelného. Sedačky budou téměř trvale posunuté dopředu. Z 90% jezdím sám, jen výjmečně někoho povezu na zadních sedadlech. Existuje nějaké řešení, nebo někdo nabízí vanu nebo gumový koberec, který má zvýšené okraje a pasoval by do Kodiaqa? Dík za rady případně dobré tipy. J.
×