Jump to content

jaccob.lik

Uživatel
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About jaccob.lik

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj, můžete mi prosím poradit kde najdu popis údržby panoramatické střechy a sutomatickych vzpěr pátých dveří?
 2. Přidávám se, stejný problém při 160 tis. Dá se řešit. Špatné hridelky na olejovém čerpadle. Cena dílu 8tis., příští týden absolvuji a dám vědět.
 3. jaccob.lik

  funkcia DSG

  Nevíte někdo o někom okolí Brna, kdo by byl schopen udělat diagnostiku 6st. DSG? Při popojizdeni na 2st cuká.
 4. Asi jak píše kolega výše, moje zkušenost je taková, že když vyrazím z Brna na Žďárské vrchy a od Předkláštěří hodím na DSG ve Scoutovi sport tak při razantnější jízdě spotřeba 8,9-9,3l. Pokud stejnou trasu jedu klidným tempem tak spotřeba 6,7l. Na této trase je samá zatáčka a kopec hore dole.
 5. Ahoj, zrovna řeším na svém Scoutovi také rozvody. Jsem majitele cca dva měsíce, nájezd 154 tis. km a začal pískat při studeným motoru rozvoďák. Nechápu jak by to v tomhle stavu mohlo dát dalších 50 tis. km 😄 Máte někdo podobnou zkušenost ?
 6. děkuji za odpovědi, mrknu jestli se mi tam ta 17 vůbec vleze místo té dofuk sady a zkusím sehnat kolo
 7. Ahoj, mám O III scout 2015 s DSG a nenašel jsem nikde funkci plachtění pro převodovku. Lze tuto funkci dokódovat? Nemám paket driving mode select, který prý nejde dodělat. Díky za odpovědi
 8. Poradíte mi někdo jakou rezervu na O III scout? Mám tam teď 17' kola. Když jsem díval na eshop škody tak ty kola co tam mají prý nejsou pro RS a Scout. Tím pádem nevím co koupit. Nechci dojezdovku ale plnohodnotnou rezervu na plechu.
 9. Ahoj, rozhoduji se pro koupi Yetiho rok výroby 2016-2017 a k mání jsou stroje s motorizací 110 kW a DSG automatem. Bohužel se nikde nemohu dopátrat nějakých zkušeností s touto motorizací. Mohl byste mi někdo poskytnout nějaké informace o skutečné spotřebě, chování motoru popřípadě nějaké neduhy?
×
×
 • Create New...