Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Galaxy64

Uživatel
 • Počet příspěvků

  449
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Galaxy64 naposledy zvítězil 29. Září

Galaxy64 nejvíce like obsah!

Popularita

76 Výborná

1 Sledující

O uživateli Galaxy64

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

1 682 zobrazení profilu
 1. Galaxy64

  Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)

  Potvrzuji stejný HW, SW, jako má Croog.
 2. Galaxy64

  Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)

  @Croog Jo chová se mi to uplně stejně blbě jako tobě. Už jsem to sem chtěl dávno napsat, ale nějak nebyl čas nafotit, natočit. Protože popsat to nejde. :-) Jsem zvědavej, zda se podaří vyřešit.
 3. Galaxy64

  Kessy

  Znáte někdo vlastně někoho, komu byla ukradená škodovka kvůli KESSY? edit: No, popravdě, čekal jsem tady asi 5 ukradených Superbů, 3 Oktávky a alespoň jednu Fábii. Alespoň JPP od sestry bráchova strýce od nevlastní tety z Anglie. Usuzuji, dle toho, že je to tak snadné a údajně každé druhé auto s KESSY se ztratí, že ani pojišťovny to nepojistí. Není to náhodou Urban legend?
 4. Galaxy64

  Bolero

  @Pookie No root mi nevadí. mám android na blbnutí. Na telefonování a práci mám iphona. Ale hned po vložení prvního řádku za su mi to hodilo "sush:sqlite3: not found". Zkusím najít originální zdroj, bo toto mi nefunguje.
 5. Galaxy64

  Manualna klimatizacia - samozapinanie

  Vypnuté AC tlačítko říká klimatizaci "pracuj na svém technologickém minimu", nikoliv "vypni se úplně". Vypnout úplně to nejde (už tam není spojka kompresoru). Při ofuku čelního skla to vypnuté tlačítko říká klimatizaci "pracuj na svém technologickém minimu, až nebudu foukat na sklo" Takhle to teda chápu já, a vzhledem k funkci "odmlžování" a absenci kompresorové spojky, mi to přijde logické. Vypnout úplně to nejde (už tam není spojka kompresoru).
 6. Galaxy64

  Manualna klimatizacia - samozapinanie

  ... a potom aky je rozdiel ked mam na celne sklo ofuk, a zapnem klimu a ked je vypnuta ? ziadny ? Vysoušeč vzduchu je zařazen do okruhu klimatizace, okno máš odmlžené do 20 sekund. Proto.
 7. Galaxy64

  Kessy

  Cena SAFE KESSY Chip je 159 EUR s DPH a zariadenie Vám vieme poslať na dobierku .
 8. Galaxy64

  Kessy

  skoro Přesně tak to chápu také. Po třech minutách. pokud je klíč v klidu, se odpojí napájení v klíčku. Mimo jiné to také znamená to, že pokud si odkládáte klíč v autě a třeba na někoho čekáte s vypnutým motorem, tak za tři minuty nenastartujete "Klíček nezjištěn, palubní kniha". Klíč musíte "najít a drcnout do něj" (já teda většinou nevím ani kde je, po tmě už vůbec). Pokud to dobře chápu. Otázka je jak dlouho "nabíhá" a jak rychle jej auto zdetekuje? Ale snad je to okamžitě. Další otázkou je, kolik to vlastně stojí? Jinak docela dobrej nápad. edit: Ještě mě napadlo, že v případě aktivní komunikace s autem by se to nevypínalo ani po těch třech minutách. To by potom řešilo výše uvedený problém. Prostě by se to vypínalo pouze pokud je klíč v klidu tři minuty a navíc mimo dosah auta. Tak to by potom bylo skoro dokonalé.. Ovšem to třeba neřeší situaci, kdy zaparkuji před kanceláří a celý den mám klíč v kapse a vlastně se s ním celou pracovní dobu "pohybuji".
 9. Galaxy64

  Automatické brzdění při couvání - automatické nouzové brzdění

  Hmm, zajímavé. Ale to bych asi nikdy nezacouval do garáže. Mám vzadu ponk a couvám k němu skoro "na dotek". Ale asi to jde i vypnout ne?
 10. Galaxy64

  Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.

  @zwan To měl být vtip.
 11. Galaxy64

  Bolero

  Tak zrovna ten aamirror zaboha nemuzu rozjet. V androidauto (na displeji Bolera) se mi ta apka vůbec nezobrazuje, mam tam jenom "Return to Skoda". Přitom když to zkoušim na PC v emulatoru, tak to jde :-(
 12. Galaxy64

  Teplota chladící kapaliny

  Pokud motor není dostatečně prohřátý a jede na malý chladící okruh, při jízdě z kopce (na kvalt) není vstřikováno žádné palivo. Potom samozřejmě rychle chladne, tím spíše v zimních teplotách.
 13. Galaxy64

  Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.

  No tak toto je už skoro srovnatelné s "běžnou" baterií. A myslím, že časem bude ještě levněji.
 14. Galaxy64

  Kessy

  Jen tak pro pobavení a ponaučení. -Zacouvám do garáže s otevřeným oknem řidiče. -Vystoupím z auta a zamknu KESSY. -Aha, nezavřel jsem okno a bez zapnutého zapalování to nejde zavřít. -Protože v garáži není moc místa, okénkem položím klíč do auta a zapnu zapalování. -Stojím venku z auta, zavřu zvenčí to okno (samodojezd). Ruku vytáhnout stihnu. Klíč zůstal uvnitř. Zapalování zapnuté. TVL. to jsem debil. -Hmm, dveře nejdou otevřít, auto je legálně zamknuté. Zapalování aktivní, světla svítí, protože Ligh Assist. Do toho ještě hraje rádio a pípají parkovací senzory. Je tam přece zpátečka. -Nojono, vyjdu schody a přinesu druhý klíč. Auto nereaguje ani na KESSY ani na ovladač (asi protože je zaplé zapalování) . Panika. -Vyloupnutí záslepky a odemknutí klíčem končí tuto taškařici. . Nevím co bych dělal bez druhého klíče po ruce. Jo ještě jsem si vzpomněl: -ukážu synovi, že Simply Clever, on má hloupého Forda. -"koukej chlapče", a hodím klíč do kufru zamknutého auta a přibouchnu kufr. -kufr odskočí a nezamkne, klíč je přece uvnitř. Fakt to tak funguje, "ukážu ti to ještě jednou" a znovu přibouchnu kufr, ten odskočí a nezamkne. -"tati, to je dobrý, nekecáš?", "nekecám, koukej znova", přibouchnu kufr potřetí a ten se zamkne, klíč uvnitř. -NTVL. to jsem blázen, vyběhnu schody a druhým klíčem (Kessy) odemknu auto.
 15. Galaxy64

  Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.

  https://www.autokelly.cz/Product/BA-BA56500/9525764 Vzhledem k tomu, že se slevou 20-30% v Kelly z ceny po registraci a bez DPH, mi to zase tak šílený nepřijde. Ale je to prostě dvakrát tak drahá baterka. Ovšem s O1 74 kW, s "levnou" baterii jsem jezdil za 8 l/100. Teď jezdím s F3 81kW, za 6,5/100 a jede to mnohem lépe ( S/S vypnutý). Takže pokud budu měnit EFB co tři-čtyři roky, jsem spokojen. Tím ovšem neomlouvám tu "podivnou" rekuperaci.
×