Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Galaxy64

Uživatel
 • Počet příspěvků

  495
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

95 Výborná

1 Sledující

O uživateli Galaxy64

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

1 889 zobrazení profilu
 1. Galaxy64

  Autobaterie

  Samozřejmě že drží.
 2. Galaxy64

  Spotřeba proudu v klidovém stavu.

  Odpojením baterie z auta se samozřejmě žádné hodnoty o typu baterie nezmění. To jde změnit jen diagnostikou. Náhradní zdroj k tomu připojují proto, aby se nevynulovaly údaje z PP a čas. Zákazníkům se to nelíbilo.
 3. Galaxy64

  KESSY a bezpecnost

  Hoši,hoši. Jste to tady fakt nějak překombinovali. Až k nesmyslům. Miskolcimu lze dát jedinou fakt dobrou radu. Pokud už mysl nedovolí jinak, deaktivuj to SW. Na záruku to vliv nemá, nemá, nemá... Teda kromě toho, jak tu někdo psal, že by jsi šel reklamovat, že ti nefunguje KESSY.
 4. Galaxy64

  Hlavice řadící páky

  Servisovat můžeš přece kde se ti zachce. Třeba pokaždé jinde. Starosti s reklamací sice mají, ale Škodovka jim to proplácí. Tak kde hledáš problém?
 5. Galaxy64

  Hlavice řadící páky

  Mně jí měnili před týdnem, šestistupňová a byla na skladě bez problému.
 6. Galaxy64

  Výměna halogenových světel za DRL projektory

  No to určitě. Já je mám už z výroby. Dal jsem do nich H7 Nightbreaker. Jen mě zajímalo jestli ta čočka má nějakej zásadní efekt, ale asi teda ne.
 7. Galaxy64

  Výměna halogenových světel za DRL projektory

  No tomu se mi ani nechce uvěřit ☹️
 8. Galaxy64

  Výměna halogenových světel za DRL projektory

  @bunicek A je nějaký viditelný rozdíl v tom jak to teď s projektory svítí? Proti těm H4kám.
 9. Galaxy64

  TEMPOMAT, SPEEDLIMITER

  Jojo, KICKDOWN SWITCH. To tlačítko pod plynovým pedálem, o kterém pilot "důchodce, šetřílek" ani neví. Jeho prošlápnutí, odhodí Limiter, také vypínalo krátkodobě klimu, (když měla klima spojku, nevím jak teď). U DSG podřadí. Prostě udělá vše pro maximální zrychlení.
 10. Galaxy64

  funkce SMARTGATE

  Tyjo, sice zpráva tři roky stará, ale tím hůře. https://www.skoda-storyboard.com/cs/tiskove-zpravy/cena-connected-car-award-pro-skoda-smartgate/ Nikomu to tady ani SmartGate pořádně nefunguje, ale "› Konektivita je jedním z pilířů růstové strategie ŠKODA".
 11. Galaxy64

  Administratívna STK

  Expirace už neplatí, věcí v lékárničce je teď méně, nic nepřibylo. Tak se raději připoserem a než abychom byli rádi, že máme o starost méně, budeme dál dělat cedulky a zavařovat si staré lékárničky.
 12. Galaxy64

  Přední světlomety

  Jasně, bylo mi jen divné, že jsi napřed demontoval světla a potom zjistil, že to jde i bez toho. Předpokládal jsem opačné zjištění, tedy že bez demontáže světel to nejde, tak sundám světla.. Proto jsem se domníval, že třeba používáš teď jiné LEDky.
 13. Galaxy64

  Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...

  Tak tak. Nevím jak bych se smířil s absencí tempomatu, vyhřívaných sedadel, kliček vzadu, sunsetu, projektorů, kessy, na plecháčích, bez bolera se smartlinkem, dešťového/světelného senzoru, šestikvaltu, 81kW, front asistentu, zadních kotoučovek, corner lightu, MF volantu, koženého paketu, opěrky, dark brushed lišty a dalších věcí, na které jsem zapomněl. Plno dalších věcí naopak mi ještě chybí. Jak bylo napsáno, je to o preferencích a já mám auto hlavně pro radost, jiní zase na práci. Bylo to holt dražší. dopl. Tažný nemám a nepotřebuji.
 14. Galaxy64

  Přední světlomety

  No asi nejsou LEDky jako LEDky. Jinak by @wirer asi nerozebíral půlku auta (kola, podběhy, kryt motoru, nárazník, světla) aby je tam dostal. Má dost zkušeností a raději dám na jeho doporučení.
 15. Galaxy64

  Přední světlomety

  Povídej, demontáž nárazníku mě od LEDek odrazovala. Šel bych jen do potkávaček. (Výměnu potkávaček H7, už zvládám "levou zadní"). Kteréže LEDky jdou vyměnit bez demontáže světel? pls.pls.
×