Jump to content

liqid

Uživatel
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

11 Good

About liqid

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. liqid

  Škoda Fabia IV

  https://automix.denik.cz/nova-auta/auta-s-karoserii-kombi-jeste-nevymiraji-vznikne-i-fabia-combi-iv-20200506.html Snad se příští rok dočkáme, ale zatím je stále podezřelé ticho.
 2. Měl jsem to podobně, na pravém předním kole praskla pružina, Felda měla cca 15 let. Naštěstí se zaklesla do sebe, takže jsem dojel, jen táhlo řízení do strany.
 3. Tak uvidíme, další desítka bude někdy v lednu tipuji, dám pak vědět ;) Jinak třívál zatím bez jediné poruchy, měnil se jen spotřebák.
 4. @zwan Prodejce stále stejný (Kontakt), předchozí servis včetně faktury na straně 20 tohoto vlákna.
 5. Já aktuálně s 1.0 TSI 90 000 km, mám ji 2 roky.
 6. Dva roky ježdění a 90 tis. na hrbu, takže další servis. Koho to čeká, dávám k náhledu fakturu z autorizáku :)
 7. Původní verze se mi teda líbila víc, naživo takové zvláštní.
 8. liqid

  Brzdy

  Tohle mi dělalo auto na mokru, když jsem neměl puštěné stěrače. Někdo tu psal, že vysoušení funguje pouze když jsou zapnuté stěrače a je to pravda, už jsem to otestoval v praxi. Nejvtipnější na tom je, že když jsem to hlásil v servisu, tak na mě koukali jak na idiota, že prý něco takové ještě neslyšeli...
 9. liqid

  Fabia III Facelift

  Jen taková zajímavost, včera jsem na dálnici mezi MB a PHA potkal FIII na převozkách a místo kulatého loga na zadku, měla pouze písmenka ve stylu Scala. Rozhodně to nebyl nějaký domácí bastl, spíš to vypadá jako lehký facelift :) foto bohužel nemám, míjel jsem ji v zúžení a spěchal do rachoty.
 10. Já tuhle půjčoval origo hever pánovi, který mával u krajnice, protože prorazil kolo. Mile mě překvapilo, že ač hever vypadá hodně fórově, tak je plně funkční a jeho použití triviální.
 11. Já mám účtovány tři svíčky. Jedná se o litrové TSI.
 12. Můj servis v 60k měl pokračování, svíčky konečně dorazily, a výměna přišla bez pár drobných na rovné dva tisíce. Skoro polovinu z toho dělá práce...a to to měli kluci hotové asi za 15 minut :D
×
×
 • Create New...