Jump to content

liqid

Uživatel
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

7 Neutral

About liqid

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Původní verze se mi teda líbila víc, naživo takové zvláštní.
 2. liqid

  Brzdy

  Tohle mi dělalo auto na mokru, když jsem neměl puštěné stěrače. Někdo tu psal, že vysoušení funguje pouze když jsou zapnuté stěrače a je to pravda, už jsem to otestoval v praxi. Nejvtipnější na tom je, že když jsem to hlásil v servisu, tak na mě koukali jak na idiota, že prý něco takové ještě neslyšeli...
 3. liqid

  Plynový pedál

  Jak to dopadlo?
 4. liqid

  Fabia III Facelift

  Jen taková zajímavost, včera jsem na dálnici mezi MB a PHA potkal FIII na převozkách a místo kulatého loga na zadku, měla pouze písmenka ve stylu Scala. Rozhodně to nebyl nějaký domácí bastl, spíš to vypadá jako lehký facelift :) foto bohužel nemám, míjel jsem ji v zúžení a spěchal do rachoty.
 5. liqid

  Myti a lesteni

  Jestli chceš utratit částku kolem třech kil, tak to ani neřeš. Základní vybavení jsou nižší tisíce + hodiny učení. Nejlevněji vyjde to někam dát na aplikaci pořádného vosku a máš to při tvém nájezdu na celou sezónu.
 6. Já tuhle půjčoval origo hever pánovi, který mával u krajnice, protože prorazil kolo. Mile mě překvapilo, že ač hever vypadá hodně fórově, tak je plně funkční a jeho použití triviální.
 7. Já mám účtovány tři svíčky. Jedná se o litrové TSI.
 8. Můj servis v 60k měl pokračování, svíčky konečně dorazily, a výměna přišla bez pár drobných na rovné dva tisíce. Skoro polovinu z toho dělá práce...a to to měli kluci hotové asi za 15 minut :D
 9. A je to origo? Na první pohled to vypadá jako dodělávka.
 10. Zajímavé, jak jsou rozdílné ceny, já to měl taky v rámci druhého servisu.
 11. Nedávno jsem byl u AD, servis v 60 000 km, tentokrát to bylo za 7130 Kč. Nejvíc mě pobavilo, že mi účtují 122 Kč/l za vodu do ostřikovačů, když v kufru byl s ní kanystr. Prostě ukázkový proklientský přístup. A naštvalo mě, že neměli svíčky na výměnu, prej že je to novej motor, ani prý žádný AD v okolí nemá...ať se stavím za dva týdny.
 12. liqid

  Brzdy

  Mám podobný problém, když je na silnici hodně vody, tak na první sešlápnutí se pedál jen propadne, auto brzdí zcela minimálně. U AD se divili, prý to ještě neslyšeli, přidali mi tedy na vysoušení brzd, ale problém přetrvává.
 13. V autorizáku mi ho zrovna měnili, práce 60 Kč, filtr dezin za 180 Kč.
×
×
 • Create New...