Jump to content

Trisy89

Uživatel
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

4 Neutral

About Trisy89

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nemáte někdo na autě toto? https://www.auto-doplnky.com/sportovni-imitace-vyfuku-skoda-octavia-iii-2013-provedeni-alu-brush-milotec-p43640 Líbí se mi, že na rozdíl od těch normálních tyto jsou více vystouplé a vypadají tak více jako výfuk.
 2. Trvalo to trochu dele, ale vzdy kdyz jsem si vzpomnel tak prselo a kola byla špinavá. Dávám zde tedy vysledek mé práce. Nakonec jsem zvolil kombinaci červené barvy a bílé samolepky. Samozřejmě trmeny jsou origo. Jen se mi líbila kombinace bílé a červené a co jiného si tam dát než toto. :)
 3. Jo tak ona je to stejne jen machrovinka, důležité je, aby fungovalo to co plni nějakou funkci. Me jen prislo divné, aby to bylo kabelem. Ale zkušenosti s rims nemam, tak nevím.
 4. @Aleš_BX Četl jsem, pokud máš na mysli tento: Problém je, že mě to nefunguje na první otočení po odemknutí, někdy ani na druhé, třetí, čtvrté. Pak otevřu dveře, zkusím znova a pak to třeba jde. Ještě jsem v tom nenašel nějakej vzorec, nebo pravidlo... Nevim no.
 5. Tak ten staging mi opravdu funguje jen nekdy, spis mi prijde ze snad vic nefunguje nez funguje. Ale blinkry 5x bliknuti a zrcátko od te doby v pohode, i přední tear drop. Ale ten staging fakt divny....
 6. @Aleš_BX Kabelem co tu doporučovali kluci (Čína) a softwarem VCDS. Kdyby to bylo kabele, tak by to nešlo vůbec nakódovat ne?
 7. @Aleš_BX @Martab jo tak budíky jsou jen detail, zkusím to někde dohledat, myslím, že když jsou světla vypnuté tak to nejde. Horší je to ostatní, furt to nastavovat a restartovat je opruz.
 8. Zdravím, v pondělí jsem si vše co jsem chtěl úspěšně nakódoval. (5x bliknutí, sklápění zrcátka, protočení tachometru). Vše fungovalo. Jednou se mi stalo, že se mi neprotočili budíky, říkám si divný, od té doby v pohodě. Dnes jsem jel do práce a při vyjíždění se mi nesklopilo zrcátko, ale budíky se normálně protočili, tak si říkám zkusím blikání. Zapnul jsem blinkr a jel zase jen na 3x. Po cestě jsem přemýšlel jak je možné, že to 3 dny funguje a z ničeho nic zase ne... Když jsem zaparkoval před prací, tak jsem se mrknul do menu a sklápění zrcátka nebylo zaškrnuté. Zaškrtnul jsem a už to funguje, tak jsem udělal i tovární nastavení světel přes menu jako po prvním kódování a blinkr začala blikat opět 5x. Můžu říct na 1000%, že jsem si v žádném nastavení s ničím nehrál, takže mě dost překvapuje, že se zrcátka sama vypínají a blinkry se vrací do původních hodnot, tj. 3x blikání. Není tu někdo kdo měl podobné problémy popřípadě někdo kdo ví, v čem je problém? Ještě jsem nezkusil Tear drop na předních stěračích, zda je furt aktivní nebo se také vypnul a Cornering na mlhovkách jsem také nevyzkoušel, protože je den, tak nesvítí.
 9. @aja30 tak jsem z toho teď trochu zmatený, ale podívám se odpoledne do PC a až to uvidím na obrazovce, tak mi snad svitne.
 10. @aja30 dimmwert je stmívání tak to bude asi ono. To když otevřu, tak tam bude nějaká % hodnota?
 11. Ahoj, pravé přední DRL (LED světlovod na bi-xenonech) mi svítí slaběji než levé. Chtěl bych se podívat na intenzitu, víte někdo, kde to ve VCDS najdu? Děkuji.
 12. @Aleš_BX @Zdenek Pastorek je na to nějaký navod? Nevim jak to zjistím.
 13. Ahoj, není to sice úplná výměna, ale nedalo by se změnit podsvícení pouze rafiček otáčkoměru a tachometru? Je to tam na LED žárovičky nebo se to musí pájet? A je složité to rozdělat a vyndat budíky?
 14. Aleši právě že ještě nehrál... leda, že by si s tím hrál původní majitel, ale nechápu proč by někdo měnil intenzitu. Když jsem ho kupoval, tak říkali, že pravá strana byla lehce opřená o druhé auto, takže je možné, že to světlo měnili.... Dá se to tedy nějak dodatečně synchronizovat?
 15. Zdravím, dnes jsem jel do práce Fabii a žena za mnou Octavkou. Ve zpětném jsem si všiml, že světlo (LED světlovod) na straně svítí méně intenzivně než u řidiče. Je to normální nebo je někde chyba? Setkal jste se s tím někdo? Chtěl jsem si dokódovat vypnutí DRL při odbočování, ale abych to tím úplně neodpálil. Děkuji za rady.
×
×
 • Create New...