Jump to content

Vody

Uživatel
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Vody

 • Rank
  Junior

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vody

  čerpadlo po vypnutí motoru

  Já na to psal dotaz do škodovky, oficiální odpověď: "Dochází k dochlazování přídavným oběhovým čerpadlem. Toto čerpadlo dochlazuje po vypnutí motoru kdy samotná chladící kapalina obíhá chladicím okruhem. "
 2. Vody

  Spotřeba paliva 1.0 TSI

  Já se každopádně při jízdách městě pod tuto hodnotu viz foto nedostanu... Jak je teď zima ještě větší tak klidně 8l. Jinak cesta Brno-Ostrava průměr 6,5l, zpátky opatrně v limitech za 5,5l - to se mi líbí. Ale město v zimě nic moc.
 3. Vody

  Motor 1.0 TSI

  Já mám teda 81kw ale nic takové nepozoruji, naopak nad 2000ot. se motor uklidní a jede tiše. Na dálnici do kopce na pětku to uhánělo bez nějakých zvuků i 170.
 4. Vody

  Výměna motorového oleje

  Já mám kód motoru DKRC tzn 81kw, a verze 70kw by měla mít kód DKRB, takže DKLD je zase jiný typ motoru? Už se v tom nějak ztrácím. Jinak olej do 1.0TSI by měl být tento, alespoň dle manuálu... https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/g052577m9-olej-motorovy-0w-20-skoda-33245.html
 5. Vody

  Zvuk motoru

  Jojo, tohle se mi taky ozývá, ale jen za studena. Jako když padá bedna s nářadím :D
 6. Vody

  Motor 1.0 TSI

  Pavel: No já mám teda asi tu modifikovanou verzi spojky, protože nic takového mi to nedělá, třeba v koloně se rozjíždím bez plynu. Spojka mi zasmrděla jednou když jsem najížděl na vysokej obrubník. Když dám plný plyn a pustím spojku prohrábnou kola a auto vystřelí, o nějakém smradu nemůže být řeč.
 7. Vody

  Motor 1.0 TSI

  Tak toto vydání světa motorů jsem četl nedávno a nevím co je na tom smutného....
×