Jump to content

Petran

Uživatel
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Petran last won the day on October 16 2019

Petran had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

About Petran

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jake datum vyroby znamena konkretne MR20?
 2. Ano, je to tak, nenapsal jsem to dobře, ze spodu zrcátka se svítí. Ale protože je zrcátko sklopeno, tak to svítí více méně na plech dveří a kus od auta, nikoliv pod práh. ...a v zrcatkach zespodu je taky led.
 3. Nojo, ale bez roztažených zrcátek nesvítí spodní osvětlovací dioda pro vstupní prostor :(
 4. S benzinem se rozjíždím nad 1000 otáček, asi mezi 1200-1500 s postupnou spojkou. P.S. Na těch 800 by auto asi skákat nemuselo, ale na tak nízké otáčky (kromě testu hopsání) benzinové auto není dobré provozovat.
 5. Vždyť tam má pro jízdu 800 otáček, to asi “nevytočilo” jen majitele ale i ten motor :)
 6. Petran

  Autobaterie

  S vytaženým konektorem jde NT dále používat a zapínat a funguje dál i přes Škoda Connect.
 7. Petran

  Autobaterie

  Jak to myslíš všeobecně? Dle mě by ta jednotka byla bezvadným vylepšením řízení nabíjení baterie, která by vydržela určitě déle než při starším způsobu neinteligentního dobíjení. Ale kdyby “soudruzi” neudělali chybu vynucenou extrémními ekologisty z EU. Ty parametry kdy dobíjet a na kolik jsou extrémní. Třeba na podzim nebyly teploty až tak k nule (nad 10st), ale přitom jsme si rádi přitopili NT (nezávyslé topení). Jednotka udržovala baterii stále na klidových 12.4V (během jízdy bývalo 12.5 a podobně) a přitom baterie je AGM :( Na to se nedalo dívat. Auto má pár měsíců...
 8. Petran

  Autobaterie

  V zimě nabíjí většinou přes 14V.
 9. Petran

  Autobaterie

  Teď víme, že to bude podstatně dříve...
 10. Petran

  Autobaterie

  Počítání elektronů je práce :) Tak se do toho jednotce nepleťte.
 11. Jde vůbec nakódovat, aby se zadní stěrač vypnul až se vrátí do výchozí polohy? Když je v pohybu a vypnu zapalování, tak se zastaví třeba uprostřed okna :(. Auto je 5/2019. A totéž pro předek.
 12. Ano, za předpokladu stále dobré geometrie a stavu čepů a na dobrých cestách. No a ještě jistě záleží na tom jakou verzi komponent (hlavně pružin, tlumičů) máš.
 13. Už si nepamatuju, protože to není můj problém. Je potřeba si například koupit erwin a zadat svůj vin - hodina stojí 8 euro. Tak jsem to udělal já.
 14. Pozor, ten benzin v oleji by se škubáním motoru klidně mohl souviset. Navíc myslím, že jsem zahlédl, že bylo vydáno TPI, které má řešit slabé benzinové čerpadlo u některých 1.5tsi s tímto problémem...
 15. Petran

  Autobaterie

  Já si konektor vypínám, kromě zimních měsíců, kdy mám puštěné sedačky. Protože při vyplém konektoru mi to nabíjí na 13.9-14.2, kdežto při zaplém výhřevu sedačky (a nerozpojeném konoktoru, tedy nabíjecí jednotka je v provozu) mi to nabíjí 14.7. Při stání vozidla za 1 den naměřím na baterii 12.4V, baterie je AGM a Octavii mám s datem 5/2019 (neskáče ani neskákala před přehrátím sw). Bez vyplého konektoru, to auto běžně jezdilo na 12.6 s rekuperací přes 15V - na to jsem se nemohl dívat, zvlášť u nového auta a baterie typu AGM (těch 15V ji nevadí, ale má ráda vyšší napětí naprázdno než 12.4). Auto se dobíjelo přes noc nabíječkou max. za dob Škoda 120 dle mého.
×
×
 • Create New...