Jump to content

graun

Uživatel
 • Posts

  183
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,009 profile views

graun's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

34

Reputation

 1. @Redfishnevím co máš za auto (v mobilu nevidím sekci), ale je to úplně jednoduché. U O3 vycvakneš ten kryt u řadičky a pak i ty tlačítka. Pak se kabely rozpojí a mezi ně vloží ten modul. Čínan ještě přiložil plastové páčidlo, které tu operaci usnadní. I když jde to i bez toho. U F3 se to vkládá na ovládač světel.
 2. @KentPokud pro Tebe není necelých 6stovek moc, tak doporučuji zakoupit paměťový modul (aliexpress), který máš za pár minut nainstalovaný. Funguje to super, aniž bys pak laboroval nad kodováním. Když to vypneš je to vypnuté, když to zapneš, tak to zase funguje. Mám to na dvou autech.
 3. @hamounKdybys to neměl dodnes vyřešeno, tak je potřeba udělat soft reset jednotky světel (tovární nastavení světel v menu rádia). Pak to bude fungovat.
 4. Škoda, že jsi to nezmínil dříve. Mohl si mi ušetřit hodinu bádání a nepříjemných otázek ženy, co tam tak dlouho zase dělám 😁
 5. To vím naprosto přesně. Koupíš si za 5tis Kč CD se 3 klíči, které Ti v ŠA servisu aktivují a pak to pojede. Tak mi to dělali ve Fabii na Amundsenu. Ale možná umí někdo jiný postup.
 6. Tak jsem provedl update, ale bylo potřeba udělat změnu v jednotce - nastavit nový kód. Jinak tam vyskakovala chyba 1555 v jednotce 5F, kterou nešlo vymazat. Postupoval jsem podle instrukcí na http://mib-helper.com/im-so-xory/ Nyní tam je už release 1440. Trvalo to cca 10minut. Díky za informace.
 7. Nevím, zda tam máš v položce Displej možnost výběru, zda dlaždice nebo horizontální ikony (karusel)?
 8. @Krostadíky za rychlou odpověď. Vyzkouším to podle postupu, který si uvedl výše. Btw trvá to taky tak dlouho jako update navig.podkladů (hodinu)? Sice tam není tolik dat (verze 1440 cca 2.3GB vs. mapy 27GB), ale ať vím jak dlouho to bude.
 9. Nevšiml sis jak dělali kontrolu těsnosti? Pokud tam dávali kontrastní látku a důkladně to nekontrolovali pomocí UV lampy, tak to je k ničemu. Ta netěsnost už je hodně velká, když unikla skoro celá náplň, za tak krátkou chvíli. Potenciální zdroje - netěsné spoje, zaseklý nebo netěsný plnicí ventil, tlakové/teplotní spínače, poškozený kondenzátor nebo dehydrátor (po nehodě), atd....chce to pořádně analyzovat. Je nutno stále otravovat servis a žádat opravu.
 10. Mám stejnou barvu auta a budu to natírat stříbrným hammeritem. Vzadu mám bubny a chci ty rezavé hnusy alespoň zušlechtit. Ten hammerit jsem už použil na více autech a vždy to vydrželo. Stačí na to malá piksla. Okartáčovat, odmastit a jednou natřít.
 11. A co zkusit udělat soft reset, zda to nebude nějak seknuté? V sekci tovární nastavení lze vybrat reset světel.
 12. Zkusil bych nastudovat manuál k ovládání. Určitě to musí jít změnit páčkou, pokud nemáš na volantu.
 13. Tak to Ti už nevím, zda to něco dělalo. Co vím určitě tak stlačením kolečka se hlasitost rádia ztlumila. Přepínání stanic bylo také funkční.
 14. Měl jsem Citigo Style Plus a to tlačítko jsem tam měl. Nic není doděláváno, bylo to od výroby. Měl jsem výbavu, která bohužel neumožňovala připojení telefonu přes BT. Musel bych koupit jiné rádio a osvětlení s mikrofonem. Nic jsem neřešil, auto prodal a koupil jiné (z jiného důvodu).
×
×
 • Create New...