Jump to content

Lion_K

Uživatel
 • Posts

  98
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

734 profile views

Lion_K's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

27

Reputation

 1. @jtietz Ne, žádný problém. Při předání auta na kontrolu jsem se dokonce ptal jestli ji mám sundat z držáku, a bylo mi řečeno že jim přítomnost autokamery nevadí.
 2. Doplním obrázek z návodu CTEK, jak je to s nabíjením EFB.
 3. https://olomoucka.drbna.cz/z-kraje/prostejovsko/20765-v-prostejove-pokutu-za-steracem-nenajdete-tamni-straznici-prestupky-nove-resi-bez-ridicu.html Citace z článku a následně dotaz: „Správní orgán má možnost rozhodnout o vině i bez předvolání řidiče. Dotyčný se tedy v daný moment nedozví, že bylo jeho protiprávní jednání zadokumentováno a nějakým způsobem řešeno,” - Jak můžou rozhodnout, když neví kdo řídil? Snad by si nejdřív měli zjistit kdo přestupek spáchal. "Řidiči tak přijde pouze konečné vyrozumění daného orgánu, který může rozhodnout příkazem bez předvolání přestupce." Když neví kdo řídil, tak komu to pošlou? Provozovateli, nebo majiteli? Ve většině případů je provozovatel a majitel shodný, ale i tak by snad měli nejdříve poslat odpustkovou výzvu a během 60 dnů prošetřit kdo byl skutečným "pachatelem" přestupku. Když v daném čase nezjistí kdo přestupek spáchal, tak by se teprve měli domáhat zaplacení od provozovatele, nebo se pletu? Mě to přijde divné, zřejmě udělané tak, že lidi dostanou strach, protože se v tom nevyznají a raději na výzvu úřadu pokutu zaplatí. Možná se ale mýlím a raději se zeptám na váš názor.
 4. https://www.televizeseznam.cz/video/steindler-tarantina/prezident-uklidnuje-narod-hovori-o-hladu-i-chudobe-milan-steindler-opet-paroduje-hlavu-statu-64102857
 5. Lion_K

  Kam na výlet?

  Dnes Dolní Vítkovice - Velky svět techniky a Malý svět techniky Do konce října vstupy zdarma Je to tam hezké, zábava pro celou rodinu.
 6. @Rapid1.0 Jak už bylo psáno "Pokud se po stisknutí tlačítka App/SmatrLink+ zobrazí hláška o aktivaci, mělo by to jít." Já mám aktivaci prvedenou ve Škoda Auto - čísla z rádia máme stejné
 7. Lion_K

  Kam na výlet?

  Mladějovská průmyslová dráha - první absolvovaný výlet, rada od @Lancelot. Mlaďas spokojenej, celou cestu vláčkem si užil. Byli jsme i v tom muzeu, a taky dobrý. \\Edit: zapoměl jsem napsat, že je dobré si jízdenku zakoupit předem na jejich stránkách. Lidi co přijeli v cca 10:30 hod museli koupit lístky na 14:00 hod., protože časově dřívější jízdy byly již vyprodány.
 8. Lion_K

  Kam na výlet?

  @lumirnavrat Jezdím občas pracovně na Ostravsko, ale o tomhle vůbec nevím. Díky, určitě do Vítkovic s mlaďasem v blízké době zavítám.
 9. Lion_K

  Kam na výlet?

  @Malta na to jsem úplně zapoměl, to by ho taky mohlo zabavit. V r. 2014 jsme byli v Šiklově mlýně, to si ale nebude pamatovat, takže repete ... Ze všeho nejvíc ho baví když si může někde něco osahat/vyzkoušet. Třeba v Brněnském zábavním parku Vida jsme strávili téměř 6 hodin, a nechtěl od tama jít. To samé i Dolní Morava. 2x sjezd na horské dráze a pak až do pozdních odpoledních hodin se bavil v "Mamutíkově vodním parku". Naopak ho vůbec nezaujal výstup na hrad Veveří v Brně. Od přehrady je to kousek, takže nebyl problém tam dojít. Když ale zjistil že tam pro něho moc k vidění není a ještě se na to nesmí prakticky sahat, tak mi po cestě zpět sdělil, že už nikdy se mnou na hrad nepůjde :-)
 10. Lion_K

  Kam na výlet?

  @Lancelot Výborně, díky. Objednáno a zaplaceno na příští sobotu. To se mu bude líbit. @Malta plavbu lodí absolvoval v Brně na přehradě, líbila se mu. Chce ještě na jinou loď, tak třeba ten Baťův kanál. Zahrnuji do plánu, díky :-)
 11. Lion_K

  Kam na výlet?

  Prosím, poraďte kam zajet na výlet s klučinou 8 let. Spíše něco zábavného, poučného - na dlouhou turistiku ho moc nedostanu. Co máme za sebou Dolní Morava - stezka v oblacích Pevnost poznání Olomouc Brno přehrada - loď + hrad ZOO Lešná ZOO Olomouc DinoPark a ZOO Vyškov Hrad Bouzov Brno Vida! Punkevní jeskyně - Macocha Javoříčské jeskyně Peklo Čertoviny + Pohádková Vesnička AquaLend ... Upřednostňuji jednodenní výlety - Morava, Střední Čechy. Děkuji za návrhy.
 12. Foto po opravě a následné reklamaci.
 13. Dnes byla zadní část opět rozebrána a po kontrole že opravdu nic prasklého není, opět složena. Dali tomu větší péči a díly na sebe pasují mnohem lépe, i když jako předtím to není. Stále je tam v malém místě cca 2 mm odskok. Osobně si myslím že to prostě je tím že ten náraz musel materiál mírně změnit/natáhnout. Pravá strana , i po opětovném složení, přesně lícuje na sebe. Na takovýto mírný odskok jsem již přistoupil, nechci je "prudit" za něco co už by asi lépe nešlo udělat. Navíc jak psal @Twisted, už bych na to ani neměl nervy. Plast pod nárazníkem v pořádku, nyní bez škvíry. Když na chvilku vysvitlo slunce, tak jsem ještě jednou pro jistotu zkontroloval odstín barvy - není poznat rozdíl. Nechám barvu pár dní "vytvrdnout" a o víkendu dám na auto znovu tvrdý vosk SOFT99. Nebo raději počkat déle? Ode dnešniho dne nechávám v autě zapnutou autokameru, v park módu ... karta 256 GB uchová hodně záznamu :-) Děkuji všem za součinost a rady.
×
×
 • Create New...