Jump to content

Ibe

Uživatel
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About Ibe

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

486 profile views
 1. Ibe

  Zástěrky

  Jezdím kolem lomu, a co natahají kamiony z lomu na silnici je občas dobrý borčus. Každý má svůj názor, za mě zástěrky nebrat, spíš se tam ten bordel víc drží než bez nich. ;)
 2. Ibe

  Zástěrky

  Zástěrky nasazeny, nic moc teda, na HB možná fungují lépe, ale na combi... Na jaře půjdou dolů. ;)
 3. Ibe

  Škoda Octavia IV

  Oproti Superbu spoustu zajímavých změn. Nejvíc se mě teda líbí ty metrix světla a drl s binkrem, jinak ten volant mě teda taky moc nenadchl, ale třeba to naživo vypadá líp...
 4. Dab+ je dobrá věc, škoda jen, že se našim provozovatelům rádií do toho nechce investovat... Stejně je to asi nemine, mají povolení vysílat v FM do roku 2025 a další prodloužení Čtú nechce dávat... Od roku 2021 už musí mít každý nový auto dle EU nařízení rádio s DAB+ příjmem... viz. https://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/PDF/?uri=OJ:L:2018:321:FULL&from=CS Za pár let se bez DAB příjmu neobejdeme...
 5. Ibe

  Žárovky

  @wirer máš pravdu, sem to pomotal..
 6. Ibe

  Žárovky

  Pokud by někoho zajímalo, porovnání Xenesis (v potkávačkách) vs původní H7 (v mlhovkách). Zatím Xenesis stále drží a svítí dobře.(Nasazeno v červnu.) Zatím spokojenost. ;)
 7. Ibe

  Zástěrky

  Asi vyzkouším přes zimu nahodit, u nás většinou sypou štěrkem, tak jaký bude rozdíl oproti loňsku, nemáte náhodou čísla dílu předek, zadek na combi?
 8. Ibe

  Brzdy

  Kolega taky musel měnit při 45tkm má rapida 1.2 tsi 66kw. Dávali u teto motorizace menší kotouče, u mé Fabie jsou o dost větší.. Uvidíme jak douho vydrží, snad dýl než mu.
 9. Mohu se zeptat, kolik tato úprava cca stála? díky
 10. Mám taky verzi 18.2. a na cd sem měl video i pdf návod. Pdf sem hodím, stačí se řídit postupem. ;-) Pokud budeš chtít můžu poslat videonávod do zprávy.:-) VCDS 18.2. Installing Guide.pdf edit: aj tak postup máš sem si nevšiml, nejdřív zastavíš antivir pokud máš.. pak instaluješ VCDS-Release-18.2.0-Installer.exe po dokončení instalace odškrknout spuštění aplikace. A spustíš loader toť vše... popř zrušíš aktualizace jak je v návodu uvedeno.
 11. Taky sem nejprve myslel, že jsou větší, ale po chvíli hraní sem zjistil, že jsou akrát.. Z jedné strany jsou na boku takový výstupky z druhé ne, potřeba si s tím trochu pohrát..
 12. Z konfigurátoru o5 vypadl 1.0 Tsi 81kw, je tam na výběr jen 70kw varianta ( u verze combi). Moc dlouho nevydržel v nabídce..🤔
 13. Ibe

  Bouračky

  Bohužel, ani závory nepomůžou, pokud člověk za volantem nepřemýšlí. 😧
 14. Nebo chvíli počkat, až jich bude jezdit víc a vzít z vrakáču origo nárazník s odrazkama z nějaké totálky na předek... Pokud by tam teda ten po FL pasoval...(velká spekulace, a záleželo by na štěstí na barvu) Mě se světla z před FL zatím líbí, takže zatím nemám potřebu je měnit.
×
×
 • Create New...