Jump to content

Ibe

Uživatel
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

11 Good

About Ibe

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

521 profile views
 1. Vypadá to zajímavě, budu muset vyzkoušet na svém boleru. Děkuji za návod ;)
 2. Já myslel, že první garančka může být max do 5000. No 4.3. du taky po 2 letech, doufám, že to nebude taková darda jak si platil ty.
 3. :D pobavilo 416-ty-sis-koupil-hyundai-d0ea1516b7.mp4
 4. Ibe

  Zástěrky

  Jezdím kolem lomu, a co natahají kamiony z lomu na silnici je občas dobrý borčus. Každý má svůj názor, za mě zástěrky nebrat, spíš se tam ten bordel víc drží než bez nich. ;)
 5. Ibe

  Zástěrky

  Zástěrky nasazeny, nic moc teda, na HB možná fungují lépe, ale na combi... Na jaře půjdou dolů. ;)
 6. Ibe

  Škoda Octavia IV

  Oproti Superbu spoustu zajímavých změn. Nejvíc se mě teda líbí ty metrix světla a drl s binkrem, jinak ten volant mě teda taky moc nenadchl, ale třeba to naživo vypadá líp...
 7. Dab+ je dobrá věc, škoda jen, že se našim provozovatelům rádií do toho nechce investovat... Stejně je to asi nemine, mají povolení vysílat v FM do roku 2025 a další prodloužení Čtú nechce dávat... Od roku 2021 už musí mít každý nový auto dle EU nařízení rádio s DAB+ příjmem... viz. https://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/PDF/?uri=OJ:L:2018:321:FULL&from=CS Za pár let se bez DAB příjmu neobejdeme...
 8. Ibe

  Žárovky

  @wirer máš pravdu, sem to pomotal..
 9. Ibe

  Žárovky

  Pokud by někoho zajímalo, porovnání Xenesis (v potkávačkách) vs původní H7 (v mlhovkách). Zatím Xenesis stále drží a svítí dobře.(Nasazeno v červnu.) Zatím spokojenost. ;)
 10. Ibe

  Zástěrky

  Asi vyzkouším přes zimu nahodit, u nás většinou sypou štěrkem, tak jaký bude rozdíl oproti loňsku, nemáte náhodou čísla dílu předek, zadek na combi?
 11. Ibe

  Brzdy

  Kolega taky musel měnit při 45tkm má rapida 1.2 tsi 66kw. Dávali u teto motorizace menší kotouče, u mé Fabie jsou o dost větší.. Uvidíme jak douho vydrží, snad dýl než mu.
 12. Mohu se zeptat, kolik tato úprava cca stála? díky
×
×
 • Create New...