Jump to content

Josef177

Uživatel
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About Josef177

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Když si to takhle člověk přečte, tak je to hodně přesvědčivý o učinku toho aditiva..
 2. ... abych řek pravdu, mně ani tolik o tu spotřebu nejde, spíš o ty střeva v motoru aby se tolik nezanášela tím sajrajtem, když jsou ty Tsička na to tak háklivý. Kolik toho aditiva tam cvrnkneš na plnou nádrž ? Ono to je určitě na tom obsahu toho aditiva napsaný kolik se ho tam přidává.
 3. Ahoj příteli, děkuji Ti za výstižně podanej článek o aditivech. Lépe by to okomentovat ani nešlo a po přečtení článků je jasný, že aditiva VIF mají něco do sebe. Jdu do toho, nic s tím nestratím. Ještě jednou díky. Josef.
 4. Clerfayt díky za radu, vyzkouším...
 5. Patrik co používáš za značku, nebo s jakou máš kladný zkušenosti ?
 6. Pánové, jaký máte názor přidávání aditiv do benzinového motoru. Pomůže to dekarbonizaci, jsou to vyhozené peníze nebo nejsou ?
 7. Josef177

  Difuzor

  Jestli někdo má zájem o originál Škoda difuzor na Octavii II po feciliftu můžu nabídnout uplně nový nepoužitý.
 8. Ahoj kamaráde. No je tam 900 Km, chápu je to všechno ještě festový a určitě se to uvolní. Ale jest-li ne tak budu hodně sklamanej. Ta 1,4 to byla labutí píseň.. Motor když, jsem stal tak jsem nevěděl, že běží kdybych se nepodívál na otáčkoměr. Tato 1,5 taje hlučná až moc.. No sem zvědavej, pravidlo je po 5 000 Km se ukáže.
 9. Chlapi mě by zajímalo, jest-li má někdo tady automat 1,5 Tsi jak mu to řadí jednotlivé rychlosti nahoru... Měl jsem předtím II Octávku v automatu a ta dokázala nasázet všechny kvalty už do 60Km za hodinu a ani nebyl slyšet motor 1,4 Tsi.. U teto III Octávky 1,5 Tsi řádí poslední 7 stupeň až v 80 a proto se mi zdá, že kvůli tomu mně to mnohem víc baští. S 1,4 Tsi jsem dokázal taky jezdit v pohodě za 5 litrů a s touto 1,5 Tsi se ani náhodou nedostanu pod 6 litrů a to má odpojování dvou válců..Asi jsem si nasral do gatí, že jsem šel do této motorizace a nenechal jsem si starou osvětčenou II Octávii s 1,4 Tsi motorem.
 10. Ahoj Josefe. Máš ještě tu řadičku z Kodiaga ? Můžeš mně napsat na můj mail / kamil.louda@seznam.cz / Díky.
 11. Díky za vyrozumění. Raději bych bral kdyby byla nišší. To mě mrzí. Ale co naplat, já to budu muset udělat, mám postižený prsty a u té tovární u III Octavie to je opravdu na dvě věci, na nic a na h....! Měl jsem předtím II Octavku a uvolňovat zámek palcem na boku řadičky, byla jedna báseň. No nic díky a měj se..
 12. Ahoj.Tady Josef, chtěl bych se optat, ona bude potom ta řadička vyšší než ta původní ? Díky za vyroumnění.
×
×
 • Create New...