Jump to content

Skodzinek

Uživatel
 • Content Count

  751
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Skodzinek last won the day on August 26

Skodzinek had the most liked content!

Community Reputation

685 Excellent

1 Follower

About Skodzinek

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

3,229 profile views
 1. Okamžitě vidís, že auto pochází z modelového roku 2019. "Design" je zcela odlišný od předchozího modelu ???
 2. Bohužel tam nebudu. Musel bych si v pondělí vzít dovolenou a tentokrát nemohu.
 3. Pravděpodobně proběhne mediální akce, jako například "Benzina se mění v Orlen". V Polsku tímto způsobem inzerovali změnu značky Statoil v Circle K. A lidé, kteří tankovali ve Statoilu, nyní tankují na stanicích Circle K.
 4. Myslím, že to tak bývalo, ale teď je to jiné. Nejprve mnoho Čechů ví, že Orlen vlastní Benzinu. Zadruhé, mnoho Čechů jde do Polska a značku „Orlen“ velmi dobře zná. Zatřetí, značka Orlen byla v posledních letech přítomna v motoristickém sportu, rally, F1 atd., a stala se tak populárnější. Proto si myslím, že rebranding stanic by měl proběhnout celkem hladce. Uvidíme, jaké to bude. Ale chápu, že Češi si raději ponechávají svoji starou značku. Možná bude značka „Benzina“ stále viditelná a bude k ní přidán pouze nápis „Grupa Orlen“.
 5. Rád bych přijel, ale letos se vše obrátilo vzhůru nohama. Uvidím.
 6. Jste se uzili ?? Je škoda, že jsem tam nebyl s vámi, protože jsem vám už hodně chyběl ? Pokusím se dorazit na sraz co nejdříve ako to bude mozne. Zdravim vas vsech!
 7. Bohuzel masakrový pokles prodeje...
 8. Souhlasím s @Pawouk - počkal bych, až se všechno opravdu stabilizuje. Možná jsem trochu tendenční, protože ted mě samozrejme nedovolí překročit hranici :-) :-) :-) Ondro, nebuď posměch…! :-)
 9. Skodzinek

  Sedadla

  Rozhodně to doporučuji. Tyto kryty mám ve třech autech a jsem velmi potěšen. Mají zvláštní certifikát pro použití na sedadlech s airbagy. https://pok-ter.pl/ https://www.vtvauto.cz/autopotahy-skoda-octavia-i
 10. Doporučuji mechanický zámek převodovky: http://www.misterlock.cz/ Tyto zámky používám mnoho let v různých autech a jsem velmi potěšen. V mnoha testech byla potvrzena účinnost ochrany proti krádeži.
 11. Budeme trpělivě čekat. Potěšení pak bude trojnásobné :-)
 12. Tohle je jeden z mých největších snů. Když to konečně uděláme, budu mohl si být jistý, že je vše znovu normální :-)
 13. Kolegové! Přeji vám hodně zdraví, miru a dobrý odpočinek v tomto bláznivém světě, stejně jako Krasne Velikonoce! :-)
×
×
 • Create New...