Jump to content

Skodzinek

Uživatel
 • Content Count

  497
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Skodzinek last won the day on January 4

Skodzinek had the most liked content!

Community Reputation

409 Excellent

About Skodzinek

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

2,463 profile views
 1. Skodzinek

  Alu kola

  Kluci, ví někdo z vás, zda byly alu disky tohoto designu původně namontováni na O1? Za tyto informace budu vděčný. Díky!
 2. Přeji všem, aby se nemuseli nudit. To by bylo nejhorší.
 3. Aspoň někomu? Kodiaq se libi vsem, kteri mají oči :-)
 4. Podle mého názoru je Kodiaq zdaleka nejvíce stylisticky nejzajímavějším vozem svých skupinových bratrů. Tiguan All Space je na straně docela nudný a Taraco je Tiguan All Space s jinou přední a zadní stranou. Mírně „čtvercový“ tvar podběhů kol v Kodiaqu a tvar zadních světel jsou rozhodně hezci než v Tiguane. Musís si zvyknout na přední část podvozku, ale pak vypadá to zajímavě a přesvědčivě. Pokud jde o Sorento - i když je to docela zajímavé, je to mnohem dražší.
 5. Pracuji doma od pondělí. Udělal jsem zásoby potravin a léků. Nemusím opustit dům měsíc :-)
 6. tady se praví, že jen 10 Musí být zaveden rotační systém. Deset sedí v hospode a zbytek čeká na vstup půl hodiny venku :-) :-)
 7. Myslím, že je to spise nemožné... Ale nic - budeme čekat na lepší časy :-) Stáváme se disidenty jednajícími v podzemí :-) :-)
 8. Teď nás nenechají překročit hranici. Mám dojem, že my s Polska prozatím budeme mít bohužel delší přestávku... 🙁🙁🙁
 9. Kdy plánujete datum srazu v dubnu? Bohužel nepřijdu v březnu, takže si myslím, jak si vyhradit čas na duben.
 10. Podívejte se, jak může Škoda 120 udělat po polském tuningu :-) https://www.youtube.com/watch?v=Te-Gf90Omxk
 11. Auto je obecně krásné. Očekával jsem však, že RS 4. generace bude mít o něco lepší výkon. 280 koní a 6,7 až 100 km / h by mě více přesvědčily. A nyní máme auto méně než sekundu rychlejší než velky Kodiaq s motorem 2,0 TSI (8 sekund až sto). Cítím se nespokojený.
 12. @Luccccas Nejdřív jsem si to myslel, až jsem začal jezdit po dálnici. A pak jsem úplně změnil názor. Zjistil jsem, že Kodiaq se chová víceméně stejně jako Octavia a možná ještě lépe. Je třeba si uvědomit, že důležitá je nejen boční plocha auta, ale také jeho hmotnost, která je v Kodiaqu velká. Důležité je také to, že neni žádný hluk způsobený vzdušnou hybností.
 13. Může mi někdo říct, kolik času čeká na aktivaci všech služeb na účtu SC při prodloužení licenční doby? Zaplatil jsem za službu a minulý pondělí jsem provedl bankovní převod a na mém účtu je stále zpráva, že „platnost licence vypršela“.
×
×
 • Create New...