Jump to content

Skodzinek

Uživatel
 • Content Count

  873
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Skodzinek last won the day on December 18 2020

Skodzinek had the most liked content!

Community Reputation

874 Excellent

1 Follower

About Skodzinek

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

3,828 profile views
 1. Přeji vám vše nejlepší a hlavně zdraví. Veselé Vánoce a šťastný nový rok! 😃 🎄 🎁
 2. Mysleli jste si, že Lada je jednoduché auto se špatnou výbavou? Zde je důkaz, že jste se mýlili.
 3. Nemůžeme k vám legálně znovu přijít. Není to ale překvapivé, protože nyní jsme globální... covidská síla! 😁
 4. Nejprve vyhýbej se automatickým myčkám - používej pouze ruční nebo bezdotykové myčky. Zadruhé, nikdy nedovol, aby se auto velmi zašpinilo Zatřetí, pravidelně chraň lak dobrým, nejlépe tvrdým voskem. Ideální je keramický povlak, ale to samozřejmě stojí víc. Začtvrté, při nákupu automobilu vždy zvol stříbrnou barvu 😀
 5. I v 80. letech bylo takových škodovek v Polsku ve velkém počtu. Začali mizet až v polovině 90. let. Podobné to bylo v bývalém Československu a v dalších zemích východního bloku.
 6. Zajímavost z Polska: https://spidersweb.pl/autoblog/zabytkowa-smieciarka-skoda-706-rt/ Firma Byś, magnát na trhu komunálních služeb, obnovil dva vozy Škoda 706 LIAZ. Během mého dětství takové vozy jezdily v Polsku.
 7. Přidávám aktualni odkaz na užitečnou stránku o postupu výstavby dálnic a rychlostních silnic v Polsku. Černá barva - vystavba dokončena; Červena barva - silnice ve výstavbě; Zelena barva - probíhá výběrové řízení; Modrá a žlutá barva - silnice v přípravě. https://www.gddkia.gov.pl/frontend/web/userfiles/articles/s/sprawdz-na-mapie-przygotowanie-d_3198/mapa_pbd_11_10_2020.pdf
 8. Skodzinek

  Autopotahy

  Doporučuji tyto potahy: https://pok-ter.pl/szukaj/?q=skoda+octavia+I Mám je sám a jsem spokojený. Tak to vypada:
 9. Okamžitě vidís, že auto pochází z modelového roku 2019. "Design" je zcela odlišný od předchozího modelu ???
 10. Bohužel tam nebudu. Musel bych si v pondělí vzít dovolenou a tentokrát nemohu.
 11. Pravděpodobně proběhne mediální akce, jako například "Benzina se mění v Orlen". V Polsku tímto způsobem inzerovali změnu značky Statoil v Circle K. A lidé, kteří tankovali ve Statoilu, nyní tankují na stanicích Circle K.
 12. Myslím, že to tak bývalo, ale teď je to jiné. Nejprve mnoho Čechů ví, že Orlen vlastní Benzinu. Zadruhé, mnoho Čechů jde do Polska a značku „Orlen“ velmi dobře zná. Zatřetí, značka Orlen byla v posledních letech přítomna v motoristickém sportu, rally, F1 atd., a stala se tak populárnější. Proto si myslím, že rebranding stanic by měl proběhnout celkem hladce. Uvidíme, jaké to bude. Ale chápu, že Češi si raději ponechávají svoji starou značku. Možná bude značka „Benzina“ stále viditelná a bude k ní přidán pouze nápis „Grupa Orlen“.
 13. Rád bych přijel, ale letos se vše obrátilo vzhůru nohama. Uvidím.
×
×
 • Create New...