Jump to content

Skodzinek

Uživatel
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Skodzinek last won the day on October 21

Skodzinek had the most liked content!

Community Reputation

176 Excellent

About Skodzinek

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,518 profile views
 1. Opravdu je to můj placek! A litoval jsem, že jsem ho nefotografoval. Tomek - děkuji moc :-) :-)
 2. Je to škoda. Placek byl dobrý jako nikdy předtím. A cesnecka taky. Zvaž tuto dovolenou znovu :-)
 3. Děkuji za sraz. Tohle byl už můj čtvrtý :-) Připojím se k @Bullets názoru, že to bylo skvělé, jako vždy. Krásné místo a skvělé jídlo. Čekám na další. Zdravím vas, kluci.
 4. Neberu husy. Ale tento placek z fotky Ondry se mě velmi libi :-)
 5. Nikdo tu dlouho nenapsal. Poslední příspěvek @TOMUS je téměř před 7 lety. A chci říct, že poslouchám Tangerine Dream v poslední době, když řídím dlouhé vzdálenosti v noci. Poslechněte si toto: https://www.youtube.com/watch?v=DOa_wqUdm-U
 6. Dá se říci, že se jedná o FL OIII nebo FL SIII atd. A řeknu to takto: tato stylistická linie je prostě velmi hezká. A vůbec mě to nepřekvapuje, protože obsahuje geny perfekcionismu Mistra Kabana. Proto je tento design stále velmi svěží a vypadá skvěle. Takže pokud někdo dokonce vidí stopy SIII v projektu OIV (což považuji za oprávněné), neobtěžuje mě to a je to pro mě dokonce výhoda. A mimochodem, SIII je stále krásné auto.
 7. @Martin Bednář Jezdím na celoročních pneumatikách 8 let. Dokážu se přihlásit téměř ke každému slovu, které napsal @Stringo. Jízdu na Dębica Navigator a jsem s těmito pneumatikami velmi spokojený především kvůli jejich neuvěřitelné trvanlivosti. Pokud jde o trakci, pokud podmínky vozovky nejsou extrémní, dělají se tyto pneumatiky opravdu dobře. A pohodlí jejich použití je opravdu obrovské. Nemusís přemýšlet o zajištění výměny, skladování atd. Ušetřes také za nákup druhé sady pneumatik a jejich výměnu každých šest měsíců.
 8. @jozzi @stanmar @xtrack Hláším, že před půl hodinou jsem splnil svou občanskou povinnost. Vidím, že sraz byl úspěšny :-)
 9. Polsko se samozřejmě podílí na srazech. Nyní nemás jinou možnost - jako moravský obyvatel musís jít na další srazy :-)
 10. Malá korekce: z toho, co jsem pochopil z tiskových zpráv, nedojde k úplnému opuštění místních značek, jako je Benzina. Značka Orlen by měla být jen dodatečně vystavena. Takže si můžete být docela klidní, že značka Benzina nezmizí :-)
 11. @Malta Ano :-)) @jozzi Můžes se na mě spolehnout :-))
×
×
 • Create New...