Jump to content

Michal Tvrdík

Uživatel
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Michal Tvrdík

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Michal Tvrdík

  Škoda SCALA

  @bojler Mne prijde, ze na tech testech bylo x konfiguraci, ktere si bezny smrtelnik neposklada. Napr. na tomto SK videu je videt prodlouzene sklo a zrcatka jsou stejne v barve, byt by asi byt nemela. Ta cerna barva zrcatek u Style je leskla, neni to takovy ten matny hruby levnoplast, ale stejne bych tam radeji videl barvu karoserie.
 2. Michal Tvrdík

  Škoda SCALA

  Právě že v CZ verzi nejde dokoupit, v SK ano.
 3. Michal Tvrdík

  Škoda SCALA

  Když jsem sledoval fotky z testovaček ze Španělska a Chorvatska, tak mě překvapilo, kolik na první pohled Style verzí mělo vnější zrcátka v barvě vozu. Podle CZ ceníku/výbav by vše co má chrom. lištu kolem oken mělo mít zrcátka černá (otázka je, co je hezčí). Nicméně venku jsou SK ceníky a tam je možné si lištu u Ambitionu připlatit - viz. http://www.skoda-auto.sk/modely/scala/scala
 4. Michal Tvrdík

  Rozmery kol

  Sám jsem na rozměry zvědavý - auto budu brát na 17kách a uvidím jaké na tom bude svězení s normálním podvozkem. Do budoucna jsou v úvaze i 18ky, ale je dost možné, že kvůli komfortu zůstanu u 17". Dnes na veletrhu v Letňanech zástupce Škody tvrdil, že na 18ky by snad měly jít i 215.
 5. Michal Tvrdík

  Volba jízdních režimů

  Chlapi díky za info. Koukal jsem do manuálu ke KODIAQu a skutečně je tam plachtění u více režimů: Zajímavé je, že třeba Superb, Octa nebo Karoq jej mají pouze v Eco režimu. @klakson23 Můžu se zeptat co máte za alarm? Mně docela zaujala IGLA, která deaktivaci SS umí, ale nikde na netu na to není moc recenzí, což samozřejmě budí určitou nedůvěru.
 6. Michal Tvrdík

  Volba jízdních režimů

  @Jaro92 A jde v Ecu manualne vypnout Start-Stop? Obavam se, ze plachteni bude jen v Eco, jinak by aktualni manual k autu zminoval plachteni i v Normalu.
 7. Michal Tvrdík

  Volba jízdních režimů

  @Jaro92 Z MANu budu přecházet na DSG, takže např. doplachtění k červené do lehkého kopečka docela často využívám. Nicméně se ECO režimu trochu bojím v tom, že bude přidušovat motor. Ještě víc by mi ale vadil Start-Stop natrvalo, protože to chcípání motoru na pár vteřin v každé druhé křižovatce fakt neee (na služebním VW Caddy v drtivé většině případů vypínám). Nikde jsem se nedočetl že by to nemělo jít, ale řešením plachtění mimo ECO je asi přesun páky z D na N, ale to už zase trochu nabourává smysl DSG :)
 8. Michal Tvrdík

  Volba jízdních režimů

  Trošku odbočím - dle manuálu se po aktivaci Eco režimu automaticky aktivuje Start-Stop systém. Dotaz zní - pokud v Eco režimu stisknu tlačítko pro deaktivaci SS, dojde k jeho deaktivaci, nebo je v ECO natvrdo? A dotaz dvě - jde "plachtění" navolit v rámci Individualu, nebo je to spřažené pouze s ECO režimem?
 9. Michal Tvrdík

  Škoda SCALA

  VŠECHNY ČLÁNKY TÝKAJÍCÍ SE TESTŮ V CHORVATSKU POHROMADĚ: https://www.auto.cz/jizdni-dojmy-se-skodou-scala-mala-technika-vstupuje-do-sveta-velkych-128586 https://m.autorevue.cz/skoda-scala-2019-cena-interier-rozmery-motory-test https://automix.denik.cz/nova-auta/ridili-jsme-novou-skodu-scala-dostala-nas-nizkou-spotrebou-a-tichym-svezenim-20190402.html https://www.idnes.cz/auto/magazin/skoda-scala.A190401_215255_auto_testy_fdv https://auto-mania.cz/jak-jezdi-nova-skoda-scala-to-jsme-zjistovali-v-chorvatsku/ https://www.auto.cz/skoda-scala-a-nase-prvni-spolecne-kilometry-pripojte-se-k-nam-128584 https://www.autonoviny.cz/clanek/37114-skoda-scala-prvni-dojmy https://www.testyojetin.cz/novinky/aktualne/prvni-test-skoda-scala-aneb-simply-surprising http://templeofspeed.cz/poprve-za-volantem-scala/ https://www.autonoviny.cz/clanek/37114-skoda-scala-prvni-dojmy https://www.garaz.cz/clanek/chceme-vedet-co-vas-zajima-na-nove-skode-scala-21001470 https://www.garaz.cz/clanek/skoda-scala-si-na-nic-nehraje-a-umi-prekvapit-21001476 https://www.novinky.cz/auto/501406-prvni-jizda-se-skodou-scala-jiny-zebricek-hodnot.html https://autobible.euro.cz/skoda-scala-poprve-praxi-prostorna-zrychluje-vrcholna-motorizace-prvni-jizdni-dojmy/ https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/skoda-scala-test/r~14aace80551b11e9ae850cc47ab5f122/?redirected=1554295246 https://www.echo24.cz/a/SGgrT/test-nove-skody-scala-nove-technologie-a-stale-online https://www.autoweek.cz/cs-aktuality-skoda_scala_v_provozu-8188 https://fdrive.cz/clanky/test-naslednice-skody-rapid-jmenem-scala-umi-byt-prijemna-i-chytra-prvni-dojmy-ze-spalovaci-mladoboleslavske-novinky-3570 https://www.tipcars.com/magazin/nase-tema/skoda-scala-schody-na-vrchol.html https://www.auto.cz/skoda-scala-je-take-simply-clever-podivejte-se-jak-funguje-jeji-nejuzitecnejsi-chytra-novinka-128616 https://vybermiauto.cz/recenze/test-skoda-scala/motorizace https://www.lidovky.cz/byznys/auto/scala-vyspelejsi-sestra-rapidu-prvni-zakaznici-by-meli-dostat-svou-novinku-skodovky-v-kvetnu.A190403_163717_ln-auto_ele https://www.autojournal.cz/prvni-jizda-skoda-scala-je-uprimne-auto-ktere-umi-prekvapit/ https://www.autickar.cz/clanek/chorvatsky-prolog-skoda-scala/ https://www.idnes.cz/auto/magazin/skoda-scala.A190407_142209_auto_testy_fdv https://www.motorvize.cz/skoda-scala-prvni-seznameni-aneb-zajimave-prekvapeni/ Hodně fotek na Instagramu: https://www.instagram.com/explore/tags/skodascala/
 10. Michal Tvrdík

  Škoda SCALA

  Z venčí to vypadá na Style verzi. Silver haptic má černé lemování, na té fotce je "měděné", takže mi to skutečně víc sedí na Latice grey. Otázka je, jestli to není nějaký výstavní kočkopes...
 11. Michal Tvrdík

  Škoda SCALA

  Já se docela zarazil nad vizualizací interiéru Brožura vs. konfigurátor. Uvažuji nad Latice grey dekorem, který v konfigurátoru vypadá docela tmavě. Reálné foto tohoto dekoru je tuším zde. Navic konfigurátor neukazuje změnu podbarvení budéků, pokud se navolí jiný ambient.... Trocha Photoshopu ve formě GIFu jak by to mohlo vypadat v reálu: Nevím proč to náhled zobrazuje jako nudli :)
 12. Michal Tvrdík

  KESSY a bezpecnost

  Zajímalo by mě - máte někdo zkušenosti s tímto, resp. se zabezpečením IGLA obecně? https://authoralarm.cz/produkty/keyless-block/
 13. Michal Tvrdík

  Škoda SCALA

  Jsem zvědav, kdy Škodovka zveřejní i brožuru přílsušenství. V rámci objednávky bych uvítal i doobjednání některých dalších věcí.
×