Jump to content

MartinZZ

Uživatel
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About MartinZZ

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MartinZZ

  Podložky - délka náboje

  13mm přesně... citigo 2018 ... 10mm podložky teda nejsou úplně vhodné...
 2. MartinZZ

  Podložky - délka náboje

  Nevíte někdo jaká je délka toho náboje jak se nasazuje kolo? Objednal jsem podložky 12mm a chtějí po mě, abych to změřil, že to musí bejt dlouhý, aby to šlo udělat se středícím kroužkem... Nechcou se mi sundávat kola, mám CNG verzi a tudíž nemám ani zvedák na kolo... ale řekl bych, že to bude minimálně 14mm... čímž pádem bych možná mohl mít klasicky 10mm bez středícího osazení.
 3. Aha, to je to BeatsAudio. Díky za info!
 4. MartinZZ

  Chiptuning

  Dle diskuse na FB je to asi fakt k ničemu, když to není ani TSI... rozdíl 7 koní, asi bych si toho ani nevšiml.
 5. Ahojte, ALU už budou na autě... Řeším teď lepší audio. Nějaké zkušenosti s aftermarket systémem? Chci, aby mě ten zvuk odzbrojil :D Nejsem odborník, ale trochu jsem četl a chci určitě Focal (případně JBL nebo Rockford), zesilovač, jiné rádio a někde to nechám nainstalovat a vytlumit. Update: takže 3-pásmové komponentní se do těch dveří nevlezou. Vidím to následovně: - dopředu 2-pásmové komponentní (tzn. výšky do sloupků + středy a basy) - dozadu 2-pásmové koaxiální - zesilovač - rádio - JBL subwoofer buď do kufru nebo aktivní subwoofer pod sedadlo
 6. 6 repro znamená 2x výškáče a 2 repro vepředu a 2 vzadu?
 7. MartinZZ

  Chiptuning

  Jo, to si nechám změřit na válcovně, před a po... nevím jestli to nechám dělat tadyk... jenom jeden z webů, co jsem našel.
 8. MartinZZ

  Chiptuning

  Máte někdo zkušenosti? Lehce to zvažuji. http://okchip.cz/1-0-g-tec-68-hp/
 9. MartinZZ

  Rozměry pneumatik

  Tak jsem objednal R15, pak pošlu foto a dojmy.
 10. MartinZZ

  Lakování přístrojové desky / palubní desky

  Mno.... furt doufám, že to půjde nějak přes ten polep... současný plast lesklý není, je to matné + trochu nerovné, má to jemnou texturu... Btw. lesklá přístrojovka s LED osvětlením, to je luxus, to jsem si teda nevšiml, že by mělo CITIGO vůbec v nabídce
 11. MartinZZ

  Zadní podběhy

  @graun - Krásná práce!
 12. MartinZZ

  Rozměry pneumatik

  Spíš mě přijde, že to moc neřeší... Měl jsem 185/55 R14 u Twinga (75 koní) a rozdíl v akceleraci a celkově byl více než znatelný (tzn. horší) než oproti původním 155/65 R14, ke kterým jsem se vrátil. A měl jsem na tom nové pneu Dunlop BlueResponse, takže ty kecy, že záleží hlavně na pneu jsou taky blbost. No buď koupím rozměr co tam je teď 165/70 R14, akorát nějaké úsporné letní pneu. Nebo lehké disky 15" 5.5J (6.7 kg, což je prakticky srovnatelné ne-li horší než plecháče) a pneu jako má VW e-UP, tzn. 165/65 R15, a ty sice nejsou ve velkém techničáku, ale to jebu... dávat tam 185/55 R15 je úplný nesmysl, když tohle auto má oproti Twingu +300 Kg a 68 koní... to pojede ještě hůř potom.
 13. MartinZZ

  Osvětlení zadních sedaček

  Pecka.... to se musí sundávat stropní čalounění? S tím je asi dost práce co? Ty polštářky taky dobrý.
 14. Ahojte, mám Citigo v základní výbavě, takže obyčejná černá přístrojová deska. Líbí se mi více přístrojová deska v lesklé černé nebo bílé. Zvažuju to buď nechat nalakovat (radši ne, ať se to nemusí celé vytahovat) nebo možná by stačilo to dát někomu kdo dělá wrap? Vyměnit celej díl je problém vzhledem k tomu, že to stojí okolo 8 tisíc. Zkušenosti?
 15. MartinZZ

  Rozměry pneumatik

  AHA, tak Škoda Citigo E-Pilot používá 16ky !!! https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kompletni-sady-kol--11/kolo-z-lehke-slitiny-–-scorpius-6-0j-x-16“-1st071496h-8z8x/0/1/24/43/1001 To jsem z toho jelen, že ty kola jsou tak obří. Doporučený rozměr mají: 185/50 R16 Bude mít určitě podstatně horší komfort.
×