Jump to content

MartinZZ

Uživatel
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About MartinZZ

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jo, tak podložky 13mm na míru došly a nedosedají na styčnou plochu... jen tak pro info...
 2. Ty tři komponentní reproduktory by šly udělat takto:
 3. 13mm přesně... citigo 2018 ... 10mm podložky teda nejsou úplně vhodné...
 4. Nevíte někdo jaká je délka toho náboje jak se nasazuje kolo? Objednal jsem podložky 12mm a chtějí po mě, abych to změřil, že to musí bejt dlouhý, aby to šlo udělat se středícím kroužkem... Nechcou se mi sundávat kola, mám CNG verzi a tudíž nemám ani zvedák na kolo... ale řekl bych, že to bude minimálně 14mm... čímž pádem bych možná mohl mít klasicky 10mm bez středícího osazení.
 5. Dle diskuse na FB je to asi fakt k ničemu, když to není ani TSI... rozdíl 7 koní, asi bych si toho ani nevšiml.
 6. 6 repro znamená 2x výškáče a 2 repro vepředu a 2 vzadu?
 7. Jo, to si nechám změřit na válcovně, před a po... nevím jestli to nechám dělat tadyk... jenom jeden z webů, co jsem našel.
 8. Máte někdo zkušenosti? Lehce to zvažuji. http://okchip.cz/1-0-g-tec-68-hp/
 9. Tak jsem objednal R15, pak pošlu foto a dojmy.
 10. Mno.... furt doufám, že to půjde nějak přes ten polep... současný plast lesklý není, je to matné + trochu nerovné, má to jemnou texturu... Btw. lesklá přístrojovka s LED osvětlením, to je luxus, to jsem si teda nevšiml, že by mělo CITIGO vůbec v nabídce
 11. @graun - Krásná práce!
 12. Spíš mě přijde, že to moc neřeší... Měl jsem 185/55 R14 u Twinga (75 koní) a rozdíl v akceleraci a celkově byl více než znatelný (tzn. horší) než oproti původním 155/65 R14, ke kterým jsem se vrátil. A měl jsem na tom nové pneu Dunlop BlueResponse, takže ty kecy, že záleží hlavně na pneu jsou taky blbost. No buď koupím rozměr co tam je teď 165/70 R14, akorát nějaké úsporné letní pneu. Nebo lehké disky 15" 5.5J (6.7 kg, což je prakticky srovnatelné ne-li horší než plecháče) a pneu jako má VW e-UP, tzn. 165/65 R15, a ty sice nejsou ve velkém techničáku, ale to jebu... dávat tam 185/55 R15 je úplný nesmysl, když tohle auto má oproti Twingu +300 Kg a 68 koní... to pojede ještě hůř potom.
 13. Pecka.... to se musí sundávat stropní čalounění? S tím je asi dost práce co? Ty polštářky taky dobrý.
 14. Ahojte, mám Citigo v základní výbavě, takže obyčejná černá přístrojová deska. Líbí se mi více přístrojová deska v lesklé černé nebo bílé. Zvažuju to buď nechat nalakovat (radši ne, ať se to nemusí celé vytahovat) nebo možná by stačilo to dát někomu kdo dělá wrap? Vyměnit celej díl je problém vzhledem k tomu, že to stojí okolo 8 tisíc. Zkušenosti?
×
×
 • Create New...