Jump to content

Oj1337

Uživatel
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Oj1337

 • Rank
  Junior
 1. Zdravím, Mám zajímavý problém, zmáčknu tlačítko na vyhřívání zadního okna, tlačítko se nerozsvítí a začne po chvíli blikat žhavení a brzdová světla neustále svítí. Zjistil jsem, že je přepálená pojistka č. 13 -> brzdová světla, pokud vypnu vyhřívání světel, brzdová světla přestanou svítít a když výhřev zapnu světla se zase rozsvítí. Pojistka vyměněna a žhavení přestalo blikat. Koukal jsem po kabelech v kufru v husích krkách a žádnej poškozenej kabel jsem nenašel, nevíte po čem jít? Udivuje mě, že se přepaluje pojistka 13 a tlačítkem lze "ovládat" brzdová světla, ačkoliv vyhřívání skla má svoji vlastní pojistku
 2. Děkuju , ale už vyřešeno, dělá to výhřev zadního okna, vypaluje pojistku, vyměněna pojistka + odpojen výhřev zadního skla a už je to zase ok
 3. Dobrý den, Octavia I 1.9 TDi 81kw r.v 2002 Furt mi svítí zadní brzdová světla jakoby bych brzdil + bliká kontrolka žhavení(závada na spínači)provedl jsem výměnu spínače, nepomohlo, zkusil jsem tedy vyndat i žárovky z brzdových světel, ale třetí brzdové světlo stále svítí. Myslel jsem si tedy že je chyba někde v elektrice, ale když zmáčknu brzdu, tak se světla rozsvítí silněji, takže spínač jakoby sepne, takže to vylučuje i chybu v elektrice, už si fakt nevím rady, nemáte někdo ještě nějaké tipy?
 4. Zdravím, Měnil jste už někdo páté dveře u sedanu? Jde mi o to jak je to náročná práce, nebo myslíte že mi to udělají na vrakáči? A na kolik vás dveře vyšly?
 5. Asi jsem zjistil o co se jedná, měl by to být tisícihran XZN, nevíte někdo jakou velikost?
 6. Dobrý den, Stala se mi klasická nehoda, ruplo/vypadlo vnější lanko ve spolujezdcovích dveřích, sundal jsem tedy tapec a potřebuju vyndat ven centrál, akorát mi nesedí žadný torx, zkoušel jsem torx 40, ten je o malinko menší než bych potřeboval, 45 je pak už velkej, nebo se nejedná o torx? Je to totiž hodně nestandartní velikost, ale koukal jsem na všechny dveře a jsou osazeny úplně stejným typek šroubů, čím jste toto sundavali vy?
×
×
 • Create New...